2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Gülom erken değilmi daha yaa 2 yaşından filan kapanıyor diye biliyorum  ???

sağol Ebrucum güzel duaların için sağol evet benim cadımın doğduğundan bu yana uyku sorunu var ve hala düzelmiş değil  :icon_scratch:  :cildir:

DER!N

1 yaş aşısına yaşından  2 hafta sonra götürdüm kapanmış dedi hemşire normal midir dedim bu aylarda kapanması lazım dedi  :dontknow:

< ESLAL >

hmm ozaman doğrudur ben 2 yaş civarı kapanıyor die biliyordum

< ESLAL >

tatlım şimdi baktım netten 1,5 ile 3 yaş arasında kapanıyormuş  ;)

bizimkinin kapanmaya niyeti yok daha  :D

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

AککORTįє

ırmak184

selam kızlar   :opucuk:

selmacım dogum gününde aksilik yasamana üzüldüm  :'( ama telafi edecekmissin olsun oda güzel...
aysecim rüyan hayır olsun...
ezgicim yatagınız hayırlı olsun...yatagında mışıl mısıl uyusun kızın inşallah  :amin:
ebrucum gecmiş olsun canım hepimiz yasadık benzer kazalar...allah korusun yavrularımızı  :amin:

gülay t.

Selam İlknurcum, Irmakcım.

İlknur doğum gününüz yarın mı?

) SaMiRa (

uffffff  oğlum bugün yine düştü hemde fayansa :y25: akşam üstü ne olduysa küt arkaüstü düştü yavrm çok ağladı çokk buz koyduk hemen ama şişti tabi ve hafif kızarık.. ya ben hakikaten oğluma bakamıyorummmm :y25: :crybaby2: :crybaby2:
bebek görmeye gittik orda da düştü uff allahım sen koru içim acıyo  :y25:

ırmak184

kızlar bugün eşimle carrefoura alışverişe gittik..huggies bez aldım içinde 66 tane var ve yanında 2 tane ıslak mendil hediyeliydi promosyonlu fiyatı 21 tl idi.neyse alışveriş yaptık arabaya bindik normalde fişe bakmam ama nasıl olduysa baktım.fişte bezin fiyatı 28tl yazıyordu.geri döndüm danışmaya gittim.sorunu söyledim.kız telefonla görüştü sonra bana 28tl 'yi ve aldıgım bezide hediye verdi  ::) yani ben hem bezi bedava almış oldum hemde üstüne 28 tl aldım  :honk: şikayet etmeyelim diye bir çeşit susturucu yani  :-\

ırmak184

selam gülaycım  :opucuk:
sahracım en hareketli dönemleri..ne kadar dikkat etsekte oluyor böyle kazalar  :'(

gülay t.

Alıntı yapılan: ırmak184 - 17 Ocak , 2011, 23:39:55
kızlar bugün eşimle carrefoura alışverişe gittik..huggies bez aldım içinde 66 tane var ve yanında 2 tane ıslak mendil hediyeliydi promosyonlu fiyatı 21 tl idi.neyse alışveriş yaptık arabaya bindik normalde fişe bakmam ama nasıl olduysa baktım.fişte bezin fiyatı 28tl yazıyordu.geri döndüm danışmaya gittim.sorunu söyledim.kız telefonla görüştü sonra bana 28tl 'yi ve aldıgım bezide hediye verdi  ::) yani ben hem bezi bedava almış oldum hemde üstüne 28 tl aldım  :honk: şikayet etmeyelim diye bir çeşit susturucu yani  :-\

:opucuk:

Ay çok hoş olmuş. İyi ki şikayet etmişsin, ben olsam üşenir  dönmezdim geri.

) SaMiRa (

evet oluyo dengeyi kaybetti biraz gördüm gittim yanına tutucam pat düştü  :-ooo şaştım kaldım yaaa
ayy eşime de sinir oldum çocuk ağlıyo tabi bende ağlıorum yok bişey yok bişey diyip duruyo çocuk ne zaman düşse öyle diyo deli ediyo beni de çok panik yapıyomuşum napim yani oluruna mı barakayım....
dru aradım saat 11 e kadar uyutma takip et dedi şükür bişeyi yok şimdi allahtan 2.düşmesi hafifti :(

) SaMiRa (

ben dönerdim iyiki bakmısın ırmakcım çok iyi olmuş valla...
fişe bakmak gerekiyo bende gemelde bakıyorum inceliyorum bazen kendim bile hesaplıyom :k06:
kasa yanlış yaparmıbilmem ama... :k06: