2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

saol demetcm ve ayşecm
bi daha da örtmem zaten ilk ve sondu

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

nesrin_beyza&berrin

ebrucum geçmiş olsun. Bebişin çok tatlı. :nazar:

Gülfercim sanada maşallah :nazar: Ben daha bir taneyi bitiremedim. aöf okumak zor. Bölümlerin ne?

Ezgicim yatağınız hayırlı olsun. Benimde tercihim ahşaptan yana. Park yataklar şık değiller. Büyük kızımınki ahşaptı. 3 yaşına kadar kullandım. Aynı park yatak gibi iki kademeliydi. Yurt dışındakiler daha güzeller. düşme gibi sarkma gibi hiç korkumuz olmadı. Kızımın boyunun uzun olmasına rağmen.

°o.O євяυ O.o°

nesrin_beyza&berrin

Teşekkürler canım :love9: :love9:

Ayşecim  :nono: Böyle deme. İkinizede hayırlı dua et canım. Sana gelirse oğluşuna nasıl bakasın. Rabbim evlatlarımızla sınamasın bizleri :amin: Çooook zoooor.

gülay t.

Selam arkadaşlar.

Selmacım doğum gününüz kutlu olsun, hayırlı ve mutlu bir ömrü olsun inşallah yakışıklı Çağlar paşanın :amin:

Ebrucum çok geçmiş olsun canım. Başka yerde uyuturken uyumakta güçlük çekiyorsa bebeğin belki sadece uyuturken gözlerini örtsen daha iyi olur.Yani başına örtüp tülbenti, ucunu da gözüne çekersin ama uyuduktan sonra muhakkak aç  canım.

AککORTįє

bende hala hastalanmadım ya öf ne güzel 3 ay düzenli gidiyordu hep olduğu gibi ilk kanamamla beraber 3 aydır

4. kanamam 2 hafta rötarlı oldu

şimdide 1 hafta geçti  :BangHead: ooooooo

böle adetleri nomaqlde düzensiz olanlar nasıl yumurtlama tarihlerini ayarlıyorlar acaba o geldi aklıma

inş böyle devam etmez eskisi gibi düzenli olur

bu ne len böle oldu olacam oldu olacam  :cildir:

DER!N

Geçmiş olsun Ebru  Rabbim beterinden saklasın  :amin: :amin: :amin::(
Ben örtmedim Selen'in gözlerini loş ışıkta uyutup öyle bırakırdım.

Zelihacım mendil de sakıncalı değil mi? Allah korusun ağzına soksa burnu tıkansa nefes alamaz Allahım sen koru  :amin: uyuduktan sonra alıyorsundur belki ben anlayamamış olabilirim.

Kızlar beşikleriniz yataklarınız parmaklıklı ya, sıkıştırmıyorlar mı kendilerini oralara çok merak ediyorum. Selen sanki kafasını bile sokar oradan gibi geliyor bana.  :dontknow:

Nesrincim sağolasın, Orman End. Müh. örgün olan 5 yıllık ömrümü tüketen bölüm  :laughing7:
Açık olan İşletme, Orman Fakültesindeyken örgünle birlikte okudum onu ikinci üniversite olayından faydalanmıştım 4 yıllık ama 5 yılda ancak bitti  :ehi:
Sonuncusu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Beykent Ünv. Uzaktan Eğitim.
Senin bölümün ne?

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim benim bölümüm Büro Yönetimi iki yılı bitirdikten sonra işletme ya da İktisada geçebiliyorsun. Benim idealim İngilizce öğretmenliğiydi. Liseeyken 1 yıl İngilizce hazırlık okudum ordan ingilizcem iyidir. Rusyada bitirmek istedim yarı kaldı dönüş yaptık.

Benim kızım hiç birşey yemiyor. :BangHead: :violent1: Çıldıracam kafayı yiyecem. Yazın herşeyi yiyordu ne kadar iştahlıydı. Ağzını açıyor ama geri atıyor. Benimle karnını doyuruyor sadece.

°o.O євяυ O.o°

gülay gülfer :opucuk: bi daa çok dikkat etcem

ilknur inş olursun yakında ayy bnde 4 ay btcek

olmadım hep aklmda  :-\

gülay t.

Ebrucum 4 ay nedir ki 14 ay olacak ben adet olmayalı. Artık unuttum adet olmayı :k06:
Artık sanki hiiç olmayacakmışım gibi. Gerçi bir açıdan da iyi; en doğal korunma yöntemi.

°o.O євяυ O.o°

zelis

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 17 Ocak , 2011, 19:40:16
Geçmiş olsun Ebru  Rabbim beterinden saklasın  :amin: :amin: :amin::(
Ben örtmedim Selen'in gözlerini loş ışıkta uyutup öyle bırakırdım.

Zelihacım mendil de sakıncalı değil mi? Allah korusun ağzına soksa burnu tıkansa nefes alamaz Allahım sen koru  :amin: uyuduktan sonra alıyorsundur belki ben anlayamamış olabilirim.

Kızlar beşikleriniz yataklarınız parmaklıklı ya, sıkıştırmıyorlar mı kendilerini oralara çok merak ediyorum. Selen sanki kafasını bile sokar oradan gibi geliyor bana.  :dontknow:

Nesrincim sağolasın, Orman End. Müh. örgün olan 5 yıllık ömrümü tüketen bölüm  :laughing7:
Açık olan İşletme, Orman Fakültesindeyken örgünle birlikte okudum onu ikinci üniversite olayından faydalanmıştım 4 yıllık ama 5 yılda ancak bitti  :ehi:
Sonuncusu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Beykent Ünv. Uzaktan Eğitim.
Senin bölümün ne?

Gulfercigim merve agzina sokmuyor canim , oyle olsa asla ortmem... elinde tutuyor bbizim kiz daha cok , ama ben yinede uyuduktan sonra aliyorum elinden ...
ha yatak olayina gelince , parmakliklara kafasini sokmasi imkansiz cunku dar araliklari , zaten o  yataklarin belli standartlari var .. yoksa satilamaz burda...

< ESLAL >

ayşecim rüyan hayr olsun Rabbim korusun  :amin:

bende çok rüya görürüm Rabbim hakkımızda hayırlı olanı yaşatsın her zaman  :amin: :amin:

Ebrucum çok geçmiş olsun ne kadar dikkat etsekte oluyo malesef böyle kazalar  :'(

çok sağolun teyzeleri kızışımda çok sevdi beşiğini ayyyy cici diye diye bi kaldı  :k06:

Gülom bizimkinin aralıkları Nisanın kafası sığacak kadar geniş değil  :laughing7:

DER!N

:)) ayy iyi bari bıngıldak kapandıysa sorun yok keser biçer çıkartırız sokarsa da  :k06: bizimki kapanmış bu arada

°o.O євяυ O.o°

saol ezzgicim sizinde beşiğinz hayrlı olsun
güzel uykuları olsun kuzunun bu arada
senn kızın uykuları hiç ii değildi en son
düzelmiştr inş :amin: