2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :opucuk: :opucuk:

BIZDE GECELERI 2 BAZEN 3 KEZ UYANIYORUZ BAZENDE HIC UYANMIYOR AMA HIC UYANMADIGI ZAMAN BEN RAHAT EDEMIYORUM EN AZ 10 KEZ GIDIP ODASINA BAKIYORUM  :k06: :k06: :k06:

BIZDE BIRAZDAN GEZMEYE GIDICEZ  :hieyt:

HEMSOM EVT TAM PAKTLIYORUM ECRINI... :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

BUGÜN NERDE MILLET BEN GÜNAYDIN DEMISIM HALA ORDA KALMIS SAYFA ....

BU ARADA IYI GECELER   :opucuk: :opucuk:    :k06: :k06: :k06:

< ESLAL >

16 Ocak , 2011, 00:39:21 #7472 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2011, 01:00:04 < ESLAL >
Gülom hoşgeldin öncelikle  :opucuk:

ben DORA nın spor ayakkabısını almıştım canım tutmuyordu ayağında ama yürümeye başladığından beri çıkarmıyor hep ayağımızda çokta sıcak tutuyor ayakları ısındı kızımın  :k06:

maşallah benim  güzeller güzeli pamuk kızıma  :nazar: :opucuk:

ne aceleleri var anlamıyorum Nisa da ele avuca sığmıyor bu aralar kanepelerin üstüne çıkıyor beşiğinden inmeyi öğrendi bugün onu beşiğe koydum odadan çıktım geldiğimde yerdeydi ödüm koptu görünce sonra takip ettim ayağının alıtna yastık alıyor ordan kanepeye sonra hoppp yere   :-ooo :-ooo :nono: :nono:

beşik alıcaz bizde bakalım ben tahta alalım bu kez diye düşündüm ama benim cadım park yataktan bukadar kolay iniyorsa ondan uçar diye düşünüyorum yine park beşik alıcaz mecbur  :dontknow:

bizim dişlerimiz nerdeyse bitmek üzere niyetine girdimmi hemen patlatıyor kızım hepsi birden bitsin diye uğraşıyor sanırım  ;D

işte bizdende eyle kızlar 2 gecedir Nisa ağlayarak uyanıyor uykusunda ağlıyor bugece duasını taktım üzerine inş. bu gece uyanmazda bizde uyuruz uykusuzluktan ölüyorum  :sad1:

herkeslere ii geceler  :sleepy1: :sleepy1:

< ESLAL >

http://urun.gittigidiyor.com/2011-MODEL-EXOR-BABY-OYUN-PARKI-BESIK_W0QQidZZ34013445

kızlar en son beğendiğim beşik bu sizce nasıl  ???

sabah  bakıcam yine yarım kartın kesim tarihi öbürgün sipariş vericez ben hala karar veremedim  ::)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

Günaydınnn :sunny: :opucuk:

Ezomm pembe lilalı ve girli kırmızılı hoşmuş :love9:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

16 Ocak , 2011, 12:49:01 #7476 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2011, 14:53:21 AکORTį
HANİ YAV GÖREMEDİM BEN LİLA KIRMIZI  :honk:

ŞU PARK YATAKLARIN İÇİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM YA HİÇ GÖRMEDİM  BUNLAR KAÇ YAŞA KADAR KULLANILIYOR ACABA

EĞERKİ BAYA GİDİYORSA 2.YE PARK YATAK ALACÜM

< ESLAL >

benim için rengi pek önemli değil sağlam ve kullanışlı olsun

ilknurcum sayfanın altında diğer renkleri  ;)

park yat ;)k 4 yaşına kadar kullanılabiliyor canım ben gayet memnunum evdekinin ayaklatı kırıldı süekli sallanır vaziyette olduğu için 24 saat Liloşu sallamaya dayanamadı garibim  :k06:

hem 2 yaştan sonra yandaki bölümü açıyrsun çocuk kendi girip çıkabiliyor oda güzel  ;)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

lıla pemeblısı  kücük altda cnm ...

park yataklardan cogu kısı memnun forumda hep öyle yazıyorlar ama ben sahsen sevmıyorum hosuma gıtmıyor türkıyedekı cogu ebsıklerde uzun kullanılmaya uygun degıl...ama mesela altı cekmecelı olmayanalrda alındımı onlar daha alcak ve daha uzun kullanılıyor ....

mesela bu ecrının besıgı ve altında cekmece falan yok taaa asagda karyolası ıcınden cıkması bıraz zor yanı ama burda genellıkle zürümeye basladımı yanı 1.5   2 yasında karyolanın korkulukalrı var ya ondan  3 tane falan cıkarıyorla bebek uyandımı ordan cıkabılıyor yanı o zman sarkmaya gerek kalmıyor ....sarkma cok tehlıkelı ...

Uploaded with ImageShack.us

:nazar:

zelis

selam kizlar ..

Park yatak cok guzel gorunuyor ama bencede normal yatak daha kullanisli , bizim yatagimiz abimizden kalma , oglum 3 yasina kadar kullandi ,
hala yepyeni ve saglam simdie Merve kullaniyor , bende yukseklik seviyesini en asagiya indirdim . kesinlikle sarkamaz  :icon_thumright:

tahta yataklar hemde daha saglikli bence .........

zelis

Ben mervenin yas gununu 5 subatta yapmayi dusunuyorum , normalda 7 subat ama hafta sonu olsun diye 5 subata karar verdik...
sagolsub kuzenlerim biri patates salatasi yapacak , biri kuru patlican dolduracak , gorumcemede veririm bi gorev ....
bana pek bisi kalmiyor  :laughing7: simdiden kolayladigimi dusunuyorum  :k06:

AککORTįє

park yatağın görüntüsünü beğenmiyorum bende kullanışlı diye demiştim  2. ye ondan alırım diye ???

oğlumada park yatak almadım görüntüsünü beğenmediğim için

AککORTįє

sevil 1 yaşından sonra nasıl kullanacaksın o beşiği

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 16 Ocak , 2011, 15:02:48
Ben mervenin yas gununu 5 subatta yapmayi dusunuyorum , normalda 7 subat ama hafta sonu olsun diye 5 subata karar verdik...
sagolsub kuzenlerim biri patates salatasi yapacak , biri kuru patlican dolduracak , gorumcemede veririm bi gorev ....
bana pek bisi kalmiyor  :laughing7: simdiden kolayladigimi dusunuyorum  :k06:

bizde de iş bölümü var  :k06: sağolsunlar annem kayınvalidem eltim ben baya bişiler çıkar

bizimkide çarşambaya geliyor ama pazar yapıcaz

мiŁenα.

Benimde park yatak hoşuma gitmemişti.

Ama kullanışlı diye aldım şimcik hem kullanışını,hemde görünümünü beğeniyorum:.

Benimki en büyüğünden birde,,Alta indirince oyun havuzu gibi kullanıyor alttaki fermuarlı yerinide açıyorum eymen giriyor çıkıyor oynuyor.

4 yaş dedi alan adam e 4 yaşta yeter yani.Zaten belli zamandan sonra odasına geçiyor.

Sevilcim senin beşik güzel ama oda takımı için ideal ben yanımda istemezdim tahta beşik.

Sen o beşiği değiştirceksin sanırsam belli yaştan sonra :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9: