2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥  ヅ - 13 Ocak , 2011, 11:49:22
bizimde öyle uyurken ihtiyaç duyuyo sadece ama o olmadan da uyumuyo ... gündüz aklına gelmez. ama ben dışarı çıkarken ağzına sokuşturuyorum eğer kendimiz çıkıyosak çünkü ağzından nefes almasını engelliyo. pis havayı direkt çekmiyo içine diye düşünüyorum. keyfi yerinde ya allaha şükür yemesinde içmesinde sorun yok etkilenmedi yani ...

her zaman ki gibi yemiyo saece  :ehi: :ehi:

yuhh senden naptın ya pis havayı almasın diye mi  :ehi: :ehi:

yavrum dışarı çıkardığında havanın tamamı oksijen yani temiz hava  :icon_thumright:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

Alıntı yapılan: AکORTį - 13 Ocak , 2011, 11:57:25
Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥  ヅ - 13 Ocak , 2011, 11:49:22
bizimde öyle uyurken ihtiyaç duyuyo sadece ama o olmadan da uyumuyo ... gündüz aklına gelmez. ama ben dışarı çıkarken ağzına sokuşturuyorum eğer kendimiz çıkıyosak çünkü ağzından nefes almasını engelliyo. pis havayı direkt çekmiyo içine diye düşünüyorum. keyfi yerinde ya allaha şükür yemesinde içmesinde sorun yok etkilenmedi yani ...

her zaman ki gibi yemiyo saece  :ehi: :ehi:

yuhh senden naptın ya pis havayı almasın diye mi  :ehi: :ehi:

yavrum dışarı çıkardığında havanın tamamı oksijen yani temiz hava  :icon_thumright:

bizim şartlarımızdan dolayı öyle söyledim canım. eğer hafta içi dışarı çıkıyorsak yalnız çıkıyoruz yani araba olmadan ve çok erken çıkmak zorunda kalıyoruz bizim burası merkez değil belli saatlerde otobüs var annemlere gidebilmek için yada gezmeye gidebilmek için. çok erken saatte çıkıncada dışarısı ağır bi duman kokusu oluyo yani soba yakanlar var buralarda ... yine akşam belli bi saatte gelmemiz gerekiyo otobüsün saati belli çünkü. durakta beklerken falan o egzoz dumanları pis hava vs ağızdan arındırmadan çekiyo. biliyosun sağlıklı olanı burundan almak... şartlar gereği yani kısaca...  :opucuk:

selma güsel olmuş kıs ...
bende dönebilirim belki karemele tekrar. 2 renkli pek sarmadı beni. tek renk daha doğalmış bunu anladım röfle yaptırdıktan sonra. doğum günü geçsin düşünüyorum bende. o zmana kadarda dip boyası gelmiş olur zaten :)

AککORTįє

anladım canım  :opucuk:

ya bende düz renge boyattım da diplerim yavaş yavaş çıkmaya başladı acaba diyorum bir dahaki boyaya röfle mi yaptırsam

yoksa yine kumrala mı boyatsam

ya düz renk doğal kesinlikle ama işte sarı olmuyor şuan diplerim kahve yani kumral olan yerler

röflenin üstündeki kumral boya çopk güzel duruyor

ama işte röflenin üstünde

ay bilmiyorum ya  :k02: öf

DİLVİN

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya benımkıde düz renk olmadı zaten  hafıf kırçıllı

gülümmm gel kaynım boyasın boşuna payaaa veymeeee kuaföre  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ayyy sağol tatlımm bende tek renk boyarsam evde kendim boyuyorum... önceden de kendim boyardım. son boya röfle olduğu için kuaföre gittim tatlım çok sağolll ...

bu arada sizin seçtiklerinizde haftanın konuğu var bu hafta benim  :ehi: :ehi:
merak ettiklerinizi sorun anacım orda bekliim  :opucuk:

AککORTįє

ya vallahi sorma çocuk olduktan sonra kuaföre verdiğim paraya acıyorum

tabiki kendimize bakıcaz ama 150 lirada az değilki

boyatırken düşünüyorum 150 liraya oğluma neler alabilirdim  :laughing7:

düz renk te 50 lira o bişey değil yine

ya saç konusunda hergün yeni bir radikal karar alıyorum bilmiyorum

sonunda saçımı yeşile boyatıcam  :icon_thumright:

ilkcemre

Alıntı yapılan: AکORTį - 13 Ocak , 2011, 13:15:58

ya bende düz renge boyattım da diplerim yavaş yavaş çıkmaya başladı acaba diyorum bir dahaki boyaya röfle mi yaptırsam

ya düz renk doğal kesinlikle ama işte sarı olmuyor şuan diplerim kahve yani kumral olan yerler

şuanki saç renginde güzel ama röfle daha hoş duruyo sende bence... sen röfle yaptır yıpranırsada yıpransın uzar yine nasılsa... normal boyayıncada yıpranıyo sonuçta... röfle ii gider bence

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥  ヅ - 13 Ocak , 2011, 13:28:28
Alıntı yapılan: AکORTį - 13 Ocak , 2011, 13:15:58

şuanki saç renginde güzel ama röfle daha hoş duruyo sende bence... sen röfle yaptır yıpranırsada yıpransın uzar yine nasılsa... normal boyayıncada yıpranıyo sonuçta... röfle ii gider bence

son boyatırken röfleye devam et dedi kuaför saçlarında yıpranma yok dedi

evt hakkatende şuan da yıpranmış değil

neden çünkü çocuk olduktan sonra ne fön ne bigudi bişey deymiyorki saça kendi kendine uzuyor biraz dinlenmiş oldu

röfle eskisi gibi yıpratmıyor

ay ne bilim vallahi çok kafam karışık hele bi ozaman gelsinde bakalım

DİLVİN

YEŞİL RENGI BEN ÇOKK SEVIYORUMMMM

DAHA ÖNCE KULLANDIMM

SANADA ÇOKK YAKIŞIR İLKNUR

AMA BU RENGINDE GÜZEL  :icon_thumright:

AککORTįє

kafamı buluyosun  selma  :laughing7:

pembe nasıl olur benaaaaaaaaaaaa

DİLVİN

Alıntı yapılan: AکORTį - 13 Ocak , 2011, 13:34:14
kafamı buluyosun  selma  :laughing7:

pembe nasıl olur benaaaaaaaaaaaa

YA YEŞİL DEDİYSEM KURBAĞA YEŞİLİ DEĞİL

SARI AMA YEŞİLE ÇALAN SARI  :laughing7:

AککORTįє

ilkcemre

pembede güzell  :icon_thumright: :icon_thumright:

fatoş bebekler gibi olursun ilknur  :ehi: :ehi:

selo haftanın konuğuna gellll