2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

selamlarrr
ırmakçım bizde iyiz hafif grip dışında sizinde iyi olmanıza sevindim :opucuk:
doğum günü için bende birşey yapmadım daha plan var uygulama yok bakalım nasıl olcak çok heyecanlıyım :love9:

bende güneşi görünce çıkıyorum iyi oluyo ve bende bi tek şapka takıyorum..soğuk hava nefesini açıyor insanın bronşitlerebile öneriyor drlar

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben ecrını böyle paketlıyorum cnm...bıde bebek arabasının ıcınde yünlü ayaklı bısey var türkcesını bılmıyorum

Uploaded with ImageShack.us

nesrin_beyza&berrin

oh ne güzel hiç soğuk girme sevil. Aman üşür diye de korkma.

Sahracım sen sanırım Bursada oturuyordun di mi. Bende 15 tatilde Bursaya geliyorum. Sen nerde oturuyorsun?

) SaMiRa (

ohhh ne güzell... bende tulum giydiriom bi tek yüzünü örtmüyom ayakkabısınıgiydiriorum
evet canım bursa dayım. nilüfer de.sen nereye geleceksin?

мiŁenα.

O ne aman Allahım ecrinime bak yavrum haraket edemiyor..

Yaz gelsin cıbıl cıbıll olsunlar elleri kolları rahat haraket etsin. :k06:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

dikkaldırımda teyzem var oraya gidecez inş. ordanda ayvalık. 15 tatili iple çekiyorum.

< ESLAL >

selam kızlar  :hello:
ayy bende çok dikkat ediyorum Nisa'ya ama sakınan göze çöp batıyor işte soğuk havalarda burnunu bile çıkrmam kapıdan amma bu kez öyle bi hasta oldukki felaketiz dökülüyoruz ailecek geçen hafta Nisa'nın aşısı vardı sağlık ocağına gittik Ecrin ne ki ben öyle giydirdim ki Nisa'yı kat kat havada güneşliydi üstelik aman hasta olmasın dedim ebe bile şaşırdı evde başka kıyafet yokmuydu çok az giydirmişsin çocuğu dedi fakat sağlık ocağında çok fazla gripli çocuk vardı iğne için sıra bekleyen anneme bile dedim ayy yazık yavrucaklar salgın var herhalde diye sanırım nisa'da ogün o ortamda kaptı çünkü bukadar hasta olacak kadar asla üşümedi ondan banada geçti içim yandı yavrum ben dayanamıyorum kuzum nasıl dayandı bu ağrılara diye  :sad1: 3 gündür çok kötüyüm ama doktora gitmedim Hilal ilaç alıyor birde benim sütümden almasın diye fakat 2 gündür beni emmiyor Hilal emmek istiyor veriyorum ağzına süt gelince öğürüp kusuyor çocuk bu sabah doktora gittim durumu anlattım sütümmü bozuldu acaba hastayım diye dedim yok süt bozulmaz ateşiniz varsa o yüzden böyle yapıyordur dedi hakket ateşim 39 olmuş farkında değilim banada ilaç verdi şimdi biraz daha iyiyim ama hilal hala aynı şeyi yapıyor kesin sütümün tadı değişti bu hastalıkla yoksa meme diye ölen çocuk görünce kafasını çeviriyor aklına gelir canı isterse gösteriyor hemen veriyorum yine öğürüyor uykuda bile istemiyor  :sad1: belki ben iyileşince devam eder yeniden etmezsede napim bukadar emmidiği yeter 1 yaşında artık  :dontknow:
bugün eşimde hapuşrmaya başladı boğazlarım yanıyor diyerek işe gitti inş. onunki bukadar ağır olmaz çekilmezde onun hastalığı yandım ben  :k06:
işte eyle kızlar aman sizlerde dikkat edin ciddi bir salgın varmış şu aralar bebişlerimi kalabalık ortamlara sokmayın aşı için sağlıkocağına gittiğinizde yatırdığınız yere battaniye serin birsürü hasta çocuk yatırıp kaldırıyorlar oraya  :icon_scratch:

GÜLOM BALIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ARKADAŞIM İYİKİ DOĞMUŞSUN SEVİYORUZ SENİ  :love9:  :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim çooook geçmiş olsun. Rabbim en kısa zamanda acil şifalar versin. :amin:

Berrin doğduğundan beri çok dikkat ederim. Her yere alt açma pedimi götürürm. Allahım bebişlerimii her türlü hastalıklardan korusun inş.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Ocak , 2011, 21:59:08
dikkaldırımda teyzem var oraya gidecez inş. ordanda ayvalık. 15 tatili iple çekiyorum.
gel gel yakın bize dikkaldırım  ;)10 dk arabayla
hadi allah nasip etsinde hayırlısıyla gelin... :amin:

AککORTįє

12 Ocak , 2011, 00:17:26 #7314 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2011, 10:12:48 AکORTį
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM SANADA KUZUMADA  :amin:

BENDE MUTLAKA  ALT AÇMASINI GÖTÜRÜRÜM

NEREYE GİDERSEM GİDEYİM ÜSTÜNÜ BİLE DEĞİŞTİRECEK OLSAM BATTANİYESİNİ YAYAR

ÖYLE YATIRIRM NOLUR NOLMAZ

) SaMiRa (

ezom rabiim şifa versin size kocanıda hasta etmesin inş. :amin:
allah koaylık versin... :amin:
ben hep battaniye koyuyordum aşıya gderken..devlet hastanesne götrürsemde battaniye koyuyorum özellerde değiştiriyorlr her hastada gerek kalmıyor... çok dikkat etmek lazım allah bebişlerimizi korusun  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Bu saatte kimse var mı bilmem ama. Ben ayaktayım. Mutfak dolaplarını temizliyorum. Kombimiz değiştide mutfakta her yer battı. bende giriştim yarın da misafir var bir sürü.  :honk:

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRR :love9: :love9:

SON 4 GÜN  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Çok geçmiş  olsun canım.Rabbim şifa versin. :amin:

4 :-ooo :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin