2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

uykum kaçtı benim yaaa .... bebişle babişi uyudu ben kaldım  :-\ :-\

ilkcemre

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 08 Ocak , 2011, 21:04:36
Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥  ヅ - 08 Ocak , 2011, 14:24:51
yaa sahra bana baby mix in tadı bi garip geliyo. dışarda olunca alıp vermek istiyorum bende ama bi tuhaf  :igrenc: dr benim yoğurdumu da önermişti bize oda aynı  :igrenc: :igrenc: evde yapmak gibisi yok sen ne düşünüyorsun bu konuda...

dr bize baby mix in sütten yapıldığını söylemişti güvenebilirsinix demişti. normal aldığımız yoğurtlar süt tozundan yapılıomuş duymuşmuydunuz ilginç geldi bana ilk duyduğumda...

canım benim süt aldığım yer çok güvenilir adama telefon ediyorum sağıp geiriyo o konuda şanslı cemre. süt eve geldiğinde sıcak oluyo o kadar taze yani... maşallah ineklere diyim de yoğurtta süper tutuyo... arada bende alıyorum baby mix ama tadı şekrli buruk gibi gelio zaten oldum olası yoğutla aram yok işte belki ondandır  :laughing7:
bana göre güzel tadı fudaylda severek yiyiyor canım...bende evde yapıp vermek istiyorum ama malesef süt alacak yer yok varda güvenemiyorum su falan katıyorlar...ilk zamanlar yapıyordum fudayl pek sevmedi o yzden dr önerdi bende onu vermeye başladım...
bizim yediğimiz yoğurtlardan farklı tabi alışık olmadığımız bi tat
süttozundan  yapılıyor çoğu biliyorum malesef

мiŁenα.

babişimiz tv izliyr eymen dakka başı kalkıyor :cildir:

benimse uykum yok kahvemi aldım geldim size bakmaya :k06:

napıyosunuz gününüz nasıl geçti :director:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayse bı kahvede bana ver basım catlıyor cünküüüü.... :BangHead:

bız evdeydık 1 markete cıktık ekmek ve ecrın hanıma mama almaya snra oturduk evde bıseyde yapmadık bugün skldık ancakkk...sen en yaptın aysecım _???

AککORTįє

ne uykusu gül bu saatte  :k06:

bende oğlumu yatırdım (1 saat oldu) babişimiz tv ye bakıyor bende bi bakınayım dedim kim var kim yok

biz bugün dışarı çıktık hava süperdi sticker aldım duvara

bi tanesini yapıştırdım ikincisinide yapıştırdım ama olmadı hoşuma gitmedi söktüm attım 

ilkcemre

bizde kızımla evdeydik her zaman olduğu gibi  :-\ sıkıldık bi ara komşuya gittik geldik... şimdi uyuyolar bende takılıom öylee

ilkcemre

Alıntı yapılan: AکORTį - 08 Ocak , 2011, 22:25:52
ne uykusu gül bu saatte  :k06:

bende oğlumu yatırdım (1 saat oldu) babişimiz tv ye bakıyor bende bi bakınayım dedim kim var kim yok

biz bugün dışarı çıktık hava süperdi sticker aldım duvara

bi tanesini yapıştırdım ikincisinide yapıştırdım ama olmadı hoşuma gitmedi söktüm attım 

cemre kendi uyumak istemiyo hep beraber yatıyoruz akşamdan ama bugün beni uyku tutmadı... onlar uyuyolar ben kaldım sap gibi  :ehi: :ehi: sessizzz her yer saatin sesini duyuyorum  ::) ::)

) SaMiRa (

biz görümceme gittik dolap almışlar eşim onu kurdu
bizde fudayl la pinekledik bi oraya bi oraya hep kucağımdaydı malsef çünkü evi .ok götürüyodu pisti :igrenc:
çok yoruldum kolum koptu uykusuda bozuldu uyumadı allahtan gelirken uyududa yavrum rahatladı :binkybaby:
ben daha kötü oldum gripim feciii ıhlamur içitim
ekler yiyomm :hungry:

) SaMiRa (

AŞKIMCIM SCS

) SaMiRa (

ilkcemre

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 08 Ocak , 2011, 22:29:46
nefret ederimm saatin sesindennn :cildir:

şimdi daha çok duyuyorummm  :cildir: :cildir:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aşkımcım adın neydi hep böyle diyorum aşkım deyince olmuyo  :laughing7: :laughing7: hoşgeldinn  :opucuk:

мiŁenα.

senmi benmi sahra sinir olurum benim evimde saat yoktur.Giremezde :cildir:

Biz  evdeydik.

eymene babası sanırsamdoğum günü hediyesi olarak oda takımı alıcak.
:ehi:

Bugün bakıyordu.Bende dedimzaten alıcaktık başka birşeyler bak diye.

oda diyorki ferrari yada bmw mi alim  :toothy10:

ben de sticker almıştım kedili eymenin odaya yapıştırdım.

tren çizdim.geliyom gidiyombişiler yapıyorum birde odasını alsak ne iyi olcak. :cildir:

ilkcemre

bi reklam vardı kadın vazo alıyodu sonra bütün evi o vazoya göre değiştiriyodu... sizinkide ona dönecek ayşee önce aksesuarları aldın valla odayı dekore ettin sonradan oraya uygun oda takımı alcan  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi:

Alcağım oda takımı belli sade beyaz tamamen..

odanın şeklide hazır tavan alcak olduğu için .yüksek olan tarafa dolap diğer tarafa yatak vs vs..yerlerini ayarladım ona göre çizimimi yaptım.. ;)

olmadı diyelim stcker bir atne yapıştırdım kedili olanını onuda söker atarım.. ::)