2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

:nazar: Maşallah kuzularımıza, benim etrafımda bebek olmadığı için kıyaslayamıyorum canım ama buradaki bebeklerin hepsi hızlı maşallah.

Kimi erken yürüdü, kimi erken konuştu, kimi erken diş çıkarttı maşallah tebarekallah.

мiŁenα.

Merhaba hanımlar.

karın ağrısından ölüyorum :cildir:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

O da "BEBEĞİM ONLINE BEBEKLERİ"nin farkı. Farklı olmanın açık yanı.... :k06:

nesrin_beyza&berrin

мiŁenα.

yeni bitti :sad1: ölüyorum sanırsam sıcak su torbası koydum az rahatladım ama çok fena :cildir:

nesrin_beyza&berrin

Geçen ay da ben çok kötü olmuştum. Sıcak su torbası koyarak rahatlamıştım. Bu ay iyi geçer inş.

Gülfercim benim çevremde de aynı ayda bebiş yok ama ben büyük kızımla kıyas edince Algısal olarak daha önde gidiyor. Algısı daha kuvvetli Berrinin. Fiziksel olarakda Berrin erken emekledi. Beyza geç emeklemişti. 9. ayında. :k06: Ama ikiside erken yürüdüler. onbuçuk aylarında.zGeçenlerde parmaklarımla 2.4.6. diye sayarken kendiside parmaklarını göstererek 6 dedi. çok şaşırdım.

< ESLAL >

selam kızlar nasılsınız ?

biz hastayız Nisam grip oldu ve ilk kez bu kadar mız mız canı yanıyor kuzumun dün gece ateşlendi sabah doktora gittik boğazlarında enfeksiyon yokmuş Allhatan ağır bir grip geçiriyor dedi şurup aldık bir torba geldik 2 gündür hiç uyumuyoruz burnu çok akıyor yatıncada tıkanıyor çok huzursuz yavrum inş. hemen atlatırız   :amin:
aynı zamanda dişte çıkarıyoruz bugün tüm gün sadece bir küçük muz yedi onunla duruyor o aç durdukça benim içim kopuyor  :sad1:

geçem hafta evi su bastı anca yerleşmeye uğraşıyoruz halı kurutmaya uğraşıyorum bi taraftanda çok fenalardayım kızlar başımda ağrıyor dişimde birde adetim ki off yazarken içim şişti  :k06:

мiŁenα.

Okurken ben fena oldum. :sad1:
Allah yardımcın olsun canım.
Geçmiş olsun rabbim şifa versi :amin:
İnşallah fıstık düzelir ,evini düzene sokarsın rahata erersin :amin:

AککORTįє

off herşey üst üste ayy ne kötü ya  Allah yardımcın olsun ezgicim ayşecim sanada geçmiş olsun

kış günü evin su basması kadar korkunç bişey olmasa gerek  :cildir:

nasıl kurutuyorsun onları sen bu soğukta

Nisamda kolaylasın tez vakitte çıkarsın dişlerini

) SaMiRa (

AYŞE GEÇMİİŞ OLSUN CANIM
EZGİ SİZEDE GEÇMİŞ OLSUN AALH ŞİFA VERSİN VE TEZ ZAMANDA ÇIKSIN KIZIMIN DİŞLERİ :amin:
ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM NASIL ZOR OLMUŞTUR ÜZÜLDÜM ALLAH DERMANSIZ DERT VERMESİN :amin:

Belgink.

DİLVİN

günaydınnn kızlarrr

ayşem ezomm gülfercımmm çokkk geçmişş olsun  :amin: :amin: :amin:

off bu soğukta çok zor halı kurutmak

allah yardımcın olsun ezom yaaa  bu soğukta çok zor :sad1:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

nesrin_beyza&berrin

Günaydın kızlar
Ezgicim çok geçmiş olsun. Rabbim kolaylık versin.  :amin: Tez zamanda iyileşirsiniz inş.

AککORTįє