2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

sagol sahracım ınsallah daım olur uykusu  :amin: :amin: :amin:   ınan sımdıye kadar cok zorluk cektım ya uyku konusunda cım cıme delırtdı benı resmen ....

evet ja ınternete alısdıım yaa evde ınternetsız canım sıkılıyordu :laughing7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 05 Ocak , 2011, 13:31:54
ayşecim çok geçmiş olsun canım allah şifa versin kıyamam kuzumaa
cemre ve iso da sıkıntısız çıkarsın dişlerini inş :amin:
bizde 2/3 gecedir mızmız uyuyamıyoruz kuzumun sıkıntısı var ama dişmi bilmiyorum zaten hasta ama yatmadan rahatlatıyorum güzel nefes alıyor alt damakları azılara kadar beyaz :-ooo üstlerde kıpkırmızı daha :dontknow:
isoma maşallah yesin yesin şifa olsun...ilknur bizde sizin karışımdan yiyiyoruz elma rendeliyorum 1 tane ama bizim elmalar küçük amasya elması gibi..ben içine eti ekmek koyuyorum bazende cicibebe bugün armutlu yaptım bazende portakal suyu sıkıyorum
sadece elma olunca çok katı oluyor sen sulandırmıyormusun???
hoşgeldin sevil gözün aydın hadii özlemiştim vallaa
ecrinin düzenide daim olsun :amin:

hoşgeldin sevil  :opucuk:

sahra benim elma büyük yani normal bildiğimiz elma kadar

ama şimdi hem tek tek ekmekle peynir zeytin hem karışım fazla oluyor artık yiyemiyor

2 gündür daha da fazla tek tek vermeye başladım bu sefer karışımını yiyemiyor

ve 2 gündür karışımın yarısı kalıyor

bende yarın yarım elma yapıcam

ben sulandırmıyorum çünkü rendenin ince kısmıyla yapıyorum

oda sıvı oluyor nerdeyse, püre gibi işte bildiğin

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

) SaMiRa (

hımmmm ben cam rendede rendeliyorum bisküviler erimiyor vay ekmek
ilk başta su katıyordum az şimdilerdede portakal suyu ekliyorum daha vitaminli oluyor
ay bu sabah yumurtayı gördü nasıl bağırıyor kaşıkla veriyorum istemiyor delirdi sanki resmen yumurtayı verdim nasıl sevindi eşşek
arkadan da karışım... o bitince bende ekmek veriyorum kendi yumruğu kadar labne sürüyorum veriyorum
değişik şeyler yapmak istiyorum ama ne :icon_scratch:
peki içecek birşey veriyormusun?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben yumurtayı pısırık verdımı haslama yanı sevmıyor kusuyor yanı sarısını yedırdımı kusuyor beyazında sorun yok annesıne cekmıs ebnde asla yumurtanın sarısını yemem  :laughing7:    ama ben yagda yumurta yaoıyorum tavada yanı öyle yedırıyorum...

ekmegı caya batırıyorum onuda cok sevıyor

cıcıbebe bısküvısı aldım muzla sütle ezıyorum onuda sevdı cadııı

ecrın yemekelrı cok sevdı yaa hazır mamaları sıtemıyor artık
hatta dün mc donaldsden nugget aldım beyazının  ıcını yedırdım cok sevdı

DİLVİN

ayşecımmm çokk geçmişş olsunn yaaaaa  :sad1:

ateşden nefret edıyorum ve çokk korkuyorum  :cildir:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 05 Ocak , 2011, 13:59:53
hımmmm ben cam rendede rendeliyorum bisküviler erimiyor vay ekmek
ilk başta su katıyordum az şimdilerdede portakal suyu ekliyorum daha vitaminli oluyor
ay bu sabah yumurtayı gördü nasıl bağırıyor kaşıkla veriyorum istemiyor delirdi sanki resmen yumurtayı verdim nasıl sevindi eşşek
arkadan da karışım... o bitince bende ekmek veriyorum kendi yumruğu kadar labne sürüyorum veriyorum
değişik şeyler yapmak istiyorum ama ne :icon_scratch:
peki içecek birşey veriyormusun?

içecek olarak su veriyorum arada az az çok vermiyorum çünkü su mideyi dolduruyor ve tokluk hissi veriyor

karışıma peynir meyve pekmez bebe bisküvisi yumurta katıyorum

tek tek de peynir zeytin labne reçel veriyorum ve bizde kendi yumruğu kadar ekmek yiyoruz

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bebıslerınız kac aylıkken basladı emeklemeye ya ecrın halen emeklemıyor tık yokkk götünü zıplatıp duruyor sadeceee

ilkcemre

sevil tam hatırlamıyorum ama sanırım 6 aylıkken popişi hoplatıyodu cemre de sora 6 buçuktada emeklemişti... şimdi yürüyoruz biz mutfakta geziyo tutunmadan ayyyy yerim ben onu yaaa  :laughing7: yemek yapıoruzda şuan oda yanımda  :tongue3:

gökse

merhabalar arkadaşlar

neler oluyo bu bebişlere hep hastalar ya kıyamam :sad1: bizimkilerde öyleydi ikiside

çok şükür bugün daha iyiler  :nazar: 
diş çıkaran bebişlere  allah kolaylık versin mahvediyo çocukları ve biz anneleri

bide havalarda soğuk çok dikkat etmek lazım
hasta bebişlere çook geçmişolsun en kısa zaman da sağlıklarına kavuşsunlar :amin: :nazar:

ilkcemre

gülay t.

Merhaba Göksecim. Tüm hasta bebişlere geçmiş olsun.
Ayşecim canım çook geçmiş olsun. İnşallah hemencecik iyileşir Eymen paşa. Sıkma canını salgın varmış.

İlknurcum dişler bazen bebeklerde gündüz hiç sıkıntı yapmaz ama gece sıksık uyanıp ağlar bebekler. Yerleri de belli oluyorsa dişten dolayı gece huzursuzluk yapmıştır muhtemeln.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥  ヅ - 05 Ocak , 2011, 16:51:49
sevil tam hatırlamıyorum ama sanırım 6 aylıkken popişi hoplatıyodu cemre de sora 6 buçuktada emeklemişti... şimdi yürüyoruz biz mutfakta geziyo tutunmadan ayyyy yerim ben onu yaaa  :laughing7: yemek yapıoruzda şuan oda yanımda  :tongue3:

ay bız 8 aylık olcaz bu ayın 18nde  halen tık yok emmeklemıyor yaaaa

gökse

sivaslım benim kızımda çok geç emekledi. nerdeyse yaşına girecekti emeklediyinde

merak etme yakında başlar ve dağıtmaya kırıp dökmeye de başlar  :k06: