2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

gökse

BİZDE SENİN KUŞUNU ÖPTÜK :opucuk: NİCE YILLARA .NESRİNCİM BENDE DE ÖYLE YA HASTALIK OLDU ARTIK ANNEM ÇOK KIZIYO BANA ÇOK TEMİZLİK YAPIYOSUN DİYE .TEMİZ EVİ ETMİLİYOSUN DİYO :k06: KİMSE DAĞINIK MİSAFİRİ SEVMEZ HERHALDE. BENİM KAYINVALİDEM ÇOK DAĞINIKTIR AYIPTIR SÖYLEMESİ :k06: UZAK OTURUYORUZ BİZ GELİR 10 GÜN 15 GÜN KALIR EV DANDİNİ OLUR BİDE ÇOCUKLARIN DAĞINIKLIKLARINI DA EKLERSEN  DÜŞÜNÜN ARTIK EVİN HALİNİ :k06: BEN TAHAMMÜL EDEMİYORUM DAĞINIKLIĞA YAA EE ONUN YANINDA AD TOPLUYOM DAĞINIKLIĞINI VALLA YANLIŞ ANLARMI BİLME AMA YAPAMIYOM YAA NAPİYİM.BANA SADECE YEMEK YAPIMIN DA YARDIM EDER .O BİLE YETİYO ASLINDA

°o.O євяυ O.o°

ya kızlar korktuğum başıma geldi kuzumun ateşi önce 36.5tu
38 derece oldu fitil verdm bakalım geçmezse calpol vercm ay
çok huzrsuz minnoşum uff :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

) SaMiRa (

canım fitil iyi gelir mutlaka calpola gerek yok
ama öyle birşey olursa bir daha
önce calpol ver iyi gelmezse ki genelde hafifletiyorr ondan sonra fitil verirsin ve aradan en az 4 saat geçmesi gerekiyor

AککORTįє

fitil işe yarar merak etme ama sürekli ölç ateşini

fitil calpolden daha etkili ama sahranın dediği gibi önce calpol verilir genelde sonra fitil

ama dediğim gibi işe yarar inş takipte ol

AککORTįє

ne güzel maşallah size ezgicim

resimleri bekliyoruzz  :laughing7:

°o.O євяυ O.o°

yaa 36.6 oldu 9da verdm ftili ölçüp duryorm zaten babayı yolladık calpol almya onu vercm
minnoşum kedi gbi bakıp ağlıo :crybaby2:

AککORTįє

sakin ol canım ateşlenecek çocuk bu aşıdan

uzun sürmez merak etme Allah ın izniyle

en son kaç çıktı

°o.O євяυ O.o°

) SaMiRa (

CANIM 36.6 ÇOK NORMAL 37.5 BİLE NORMAL KOKMA SAKİN OL
AŞI ATEŞ YAPAR GENELD AMA GEÇİCEK
DÜŞMÜŞ ATEŞİ FİTİL İYİ GELMİŞ DEMEK
CALPOL GECE VERİRSİN
FİTİL 6 VEYA 8 SAAT GİDER PEK YÜKSELMEZ ATEŞİ İNŞŞ :amin:

AککORTįє

37.5  yüksek değil

çıkmayadabilir

canım yarım saat  sonra bir daha ölç

°o.O євяυ O.o°

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 29 Aralık , 2010, 19:10:51
Ben dizlik kullandım canım . Dizleri acımıyor. Bebek mağazalarında oluyor.  Orda Sevi Bebe varsa oraya bakabilirsin. Sevi Bebe  herşeyi düşünmüş.

Temizliğe gelince bende de hastalık derecesine geliyor. Önceden böyle değildim. Ayşe senin dediğin gibi yatılı misafirden haz etmiyorum. Düzen bitiyor. Hele gelenler dağınıksa. Topla topla aynı. Çıldırıyorum kafayı yiyorum. :cildir: Büyük kızıma odanı topla demekten bıktım. Neyse ki o büyüdü. Odasını kendi topluyor.  İlknur aynı senin dediğin gibiyim. Ortada oyuncak görmeye tahammül edemiyorum. Oynamayı bıraktıktan sonra hemen kaldırıyorum. Şimdi berrin çok dağıtmaya başladı. Çekmecedeki çamaşırları döküyor. Mutfaktakileri döküyor. Peşinden geziyorum. Çekmece kilitleri aldım ama her tarafa koymadım. Tehlikeli yerlere koydum. Pedagoglar kilitlenmemesini savunuyor. o merakın gitmesi lazımmış. Sizinkilerde çok dağıtıyorlar mı? Bugün telefonuma su dolu vileda kovasının içine attı. çalışmıyor. Kapılarım kolay açılıyor. Onları da açıyor .

Benim süpürgemde hem kuru hem sulu. Haftada bir kez genel temizlikte suluyu açıyorum. Dediğiniz gibi en sonunda pis suyunu dökmek kötü. Ama çıkan pisliği görüyorsun. Evin temizlendiğini anlıyorsun.

ben benimkine dağıttırmıyorum zaten bütün çekmeceler kilitli

dağıtması değil zaten mesele, onun oyun oynaması için tüm çekmecelerde ona uygun zerzavatlar olması lazım

ayrıca elini de sıkıştırıyor

birsürü şey var ona zaralı olacaklar yırtabilecekleri şeyler ben katılmıyorum o doktor arkadaşa

sürekli gözünün önünde olan bi çekmeceye ona uygun şeyler koyarsın mesela karıştırsın dursun

AککORTįє

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 30 Aralık , 2010, 00:15:03
tamm ölçerm ama çok huzrsuz :sad1:

eklem yerlerine ufaktan sirkeli su yapabilirsin rahatlar ateşin düşmesinede yardımcı olur

°o.O євяυ O.o°

37.2  düşüo sanırım :hello2:
ay çok zor bişe ya çok üzücü
minnoşum bnm :love9: