2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Yarın da büyük kızım Beyzanın doğum günü. Ben de ona 8 mi yazsam ne yapsam? Zaten aklımda bir sürü şeyler var. Yarın aile arasında kutlayacaz inş. Cmt günü parti yapacağız arkadaşlarıyla.

мiŁenα.

oturma odam..

Uploaded with ImageShack.us

mutfağım

yatak odam

eymenin  odasını almadım boş kalmasın diye beşiğini ve oyuncaklarını koydum..

buda evime giriş..

kapıdaki  süsüde eymenin odasının kapısına asıcam.

tuvalet banyo ve giriş kaldı onlarıda çekmedim. :)

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

güle güle oturun canım güzel olmuş kağıt  ;) Eymen düşmüo mu park yatak üstte ??

DİLVİN

ayşecımm bayıldım evınee

kutu gibi ne kadar hoşş

Rabbım ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inş.  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

мiŁenα.

Canım orda yatmıyor.aşağıdaydı oraya geçirince yukarı aldım.

Eymencük benle yatıyor ;D

sağolun canlarım. :opucuk: rabbim cümlemize ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :amin:

) SaMiRa (

günaydınn
ayşe senin evi ben diğer sayfada görmüştüm çok güzel pırıl pırıl bal dök yala :tongue3: :nazar:

fudayl grip oldu teyzeleri ıhlamur içmiyo göğsüne sıcak havlu koydum öksürüyo hapşırrıyo burnu da akıyo :( :(
başka ne yapabilirim dra mı götürsem acabaaaa

KUZEY

GEÇMİŞ OLSUN CANIM KUZEY DE GRİP OLMUŞ DİŞ ÇIKARIRKEN HEP OLUO SERUM FİZYOLOJİ KULLANIORUM BİR TEK BAŞKA BİR ŞEY KULLANMA DEDİ DOKTOR :dontknow:

) SaMiRa (

bende deniz suyu sıktım sabah temizlendi burnu ama yine üretiyo hırhır hırlıyo yavrum
sağol canımm :opucuk:
annen iyi mi

ilkcemre

titiz gacı seniii evin çok hoşmuş valla özellikle yatağını hoş toplamışsın otel gibi olmuş  :laughing7: ben cemre doğduğundan ber,i yatak örtüsü kullanmıyorum çok pullu falandı bi tane battaniye aldım onu seriyorum ... kötü hissettim kendimi azcık ilgileneyim evimle yaaa  :tongue3: :tongue3:

мiŁenα.

:ehi:

sağolun kızlar.

Evimi eşimden başka kimse danık görmemiştir :laughing7:

Yatağımın güverturunu sermiyorum.Nevresim takımım duruyor.

Bazende battaniye seriyorum.

KUZEY

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 29 Aralık , 2010, 12:03:54
bende deniz suyu sıktım sabah temizlendi burnu ama yine üretiyo hırhır hırlıyo yavrum
annen iyi mi
SEN DE SAĞOL BEBEM ANNEM İİ AĞRISI WAR BİRAZ GÜN GEÇTİKÇE DAHA İYİ OLUCAK İNŞALLAH...

gökse

MERHABLAR KIZLAR NASILSINIZ BEBİŞLER NASIL .AYŞECİM EVİN ÇOK GÜZEL ALLAH  AĞIZ TADIYLA OTURMAK NASİP ETSİN CANIM :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: KUZEY - 29 Aralık , 2010, 12:31:08
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 29 Aralık , 2010, 12:03:54
annen iyi mi
SEN DE SAĞOL BEBEM ANNEM İİ AĞRISI WAR BİRAZ GÜN GEÇTİKÇE DAHA İYİ OLUCAK İNŞALLAH...
çok geçmiş olsun inş iyi olurr :amin: :amin: :amin:

KUZEY