2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

yerim ben onu yaa .göksuda öyle yaaa çekiştirip duruyo kabloyu..göksu bidekendi kullnmak istiyo zilli :k06:

) SaMiRa (

EVET BUGÜNLERDE BİDEE ŞARJ ALETİYLE UYUYOOO :ehi:

nesrin_beyza&berrin

slm arkadaşlar
Ben hiç birşey vermiyorum. KAn tahlili yaptıracam bütün herşeye baktırmak istiyorum.

Nisa Hilalin doğum günü kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.  :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav:

:icon_flower: :icon_flower:

) SaMiRa (

) SaMiRa (

gülllll :director:
canım kusura bakama yaaa unuttum senin sorunu
ben markafoni ve trendyola üyeyim geçen gelmişti indirim sticerlara

nesrin_beyza&berrin

hoşbuldum sahracım. Kan değerleri vs. ben uzun zamandır ferro vermiyorum o yüzden herşey normal mi diye. Fudayl nasıl? Tamamen iyileştimi

) SaMiRa (

evet canım çok şükür
dün kontrole gittik dr çok iyi bomba gibi dedi :muzz: :muzz: :nazar:
baktır baktır çok iyi olur hemogram,ast,alt,üre,kreatinin,total ige,ıga,ıgm,eozinofil sayımı,şeker vs vs...kan alınmışken rutin hepsine girsin

gökse

NİSA HİLALIN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN NİCE MUTLU YAŞLARA  :occasion16:

ilkcemre

sahra dr musun canım senn ne o öyle büssürü şey yazmışsın oraya  :ehi: :ehi:

teşekkür ederim ayrıcaaa

) SaMiRa (

RECA EDERİMM
HEEE AKLIMA GELENLERİ YAZIVERDİMMM :D

) SaMiRa (

ÇOK ÖNEMLİ TAHLİL YAAA HERKES YAPTIRSIN BİZ TESADÜFEN FUDAYLIN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN DÜŞÜK OLDUĞUNU ÖĞRENDİK
YOKSA BİLMİYORDUK

ırmak184

aysecim duvar kagıdın cok güzel olmuş,bende isterim..yaza inşallah bende yaptırmayı düşünüyorum..
gülcüm senin sekerlerinde cok güzel gözüküyor ellerine saglık  :D
ilknurcum 1i nasıl yaptın eklede bizede fikir olsun  :opucuk:
nisa hillalin dogum günü kutlu olsun nice yaslara :love9:
sahracım fudaylin iyi olmasına cok sevindim  :opucuk: bizim dogum günümüzde yaklasıyor..çarsamba gününe denk geliyor..aynı gün kutlamak isterdim ama bizim cok kalabalık olacak ve uzaktan gelecekte olanlarda var..malum ilk torun herkes hevesli..oyüzden ben cumartesi yapacagım..benim dogum günümde 2 mart birlikte kutlamış oalacagız kızımla  :love9: sen ne zaman düşünüyorsun?
sevilcim benim kızımında sacları cok seyrekti cok dökülmüştü sinir oluyordum..şimdi dökülmüyor sacları ve yerine yenileri cıktı..cok rahat toka takabiliyorum  :D ben kestirmedim kestirmeyide düşünmüyorum..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ırmak184 - 28 Aralık , 2010, 19:56:33
aysecim duvar kagıdın cok güzel olmuş,bende isterim..yaza inşallah bende yaptırmayı düşünüyorum..
gülcüm senin sekerlerinde cok güzel gözüküyor ellerine saglık  :D
ilknurcum 1i nasıl yaptın eklede bizede fikir olsun  :opucuk:
nisa hillalin dogum günü kutlu olsun nice yaslara :love9:
sahracım fudaylin iyi olmasına cok sevindim  :opucuk: bizim dogum günümüzde yaklasıyor..çarsamba gününe denk geliyor..aynı gün kutlamak isterdim ama bizim cok kalabalık olacak ve uzaktan gelecekte olanlarda var..malum ilk torun herkes hevesli..oyüzden ben cumartesi yapacagım..benim dogum günümde 2 mart birlikte kutlamış oalacagız kızımla  :love9: sen ne zaman düşünüyorsun?
sevilcim benim kızımında sacları cok seyrekti cok dökülmüştü sinir oluyordum..şimdi dökülmüyor sacları ve yerine yenileri cıktı..cok rahat toka takabiliyorum  :D ben kestirmedim kestirmeyide düşünmüyorum..
Sağol ırmakcım :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

eline sağlık ilknur güzel olmuş

ırmakçım bende pazar günü yapmayı düşünüyorum ama herkesi de çağırmak isemiyorum
bilmiyorum ne olaak liste yapmam lazım
sülaleyi toplarsam 50-60 kişi oluruz
en büyükleri es geçicem mecburen zaetn geleceklerini sanmıyorum

мiŁenα.

GÜNAYDIN HANIMLAR :love9: :opucuk:

İlknurcum güzel olmuş eline sağlık :flowers:

:love9: :love7: :love9: