2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BENDE ALLAH ÖMÜR VERIRSE HER SENE YAPMAK İSTIYORUM
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

HADİ KOLAY GELSİN İLKNURCUMM

BU SAATE YEMEKMI KALIR Bİ SOPA KALDIRIM SANAA  :caca: :caca: :caca:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

sağol ayşee  :love9: :love9:

duvar kağıtların fiyakalı olmuşşş

ilkcemre

kızlar doğum günü yaklaşanları gördünüz müüü  :toothy10: anammm kaç satır öyleee... bu dönem ii çalışılmışşş  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi:

sağol canım..balkonumda ve eymenin odasındaki çizimlerim bitsin onlarıda koyucam ;D

benimkide yaklaşsın bende yapıcam şeker ve süslemeler. :k06:,

daha 2/5 ay var..offf emme var sizle bizim aramızda hee ..

sizlerinki peş peşe sonra duruluyor sonra bizim döneminkiler başlıyor :ehi:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

evet ilknurcum saci uzamiyor uzasin diye kestircem ama arkadasimin dügüne var 21 ocakda onu atlatim snra ins.

evet baya dogum günü cocuklari var calismalara devam  kizalr bakalim 2 icin kim buttona basacak selma gülfer  tik yok hadeeee siz istiyordunuz haniii

ilkcemre

hamarat ayşee... nasıl çiziyon bu soğukta balkona resim falan heaa... ben cama çıksam totom donuyo  :ehi: :ehi: hadi çekte koy merak ettim valla

şık ve modern olmuş duvar kağıdın.... bende ticker bakıyorum hepsi burada da var 30 40 lira falan. praktikerdekilerin aynısı neden orda 56 lira anlamadım  :dontknow:

) SaMiRa (

oh be sonunda oku oku bitirdimmm
gülll takımların hayırlı olsun iyi günlerde kullan canım
şekerlerde süper olmuş maşallah bende yapıcam  kısmetse
cumartesi çarşıya çıktık nasıl unuttum almayı şimdi havaar bozarsa çok zor olacak yaaa :-\
ayşem duvar kağıdı süper olmuş iyi bi seçim  :icon_thumright:güle güle kirlet
eymen paşaya :nazar: :nazar:
bende kestirmedim daha fudayın saçlarını bi düşünüyom bi düşünmüyom uzun ama seyrek sanki
sevil kestir bakalım belki daha iyi gelir erinin saçları
ebru betüşe de :nazar: :nazar: :nazar: nicelerini göstersin rabbimm
bizimde doğum günümüz çarşambaya geliyor büyük ihtimal hafta sonu olacak
dün pasta baktım dikdortgen şekilli falan fiyatı 40-50 tlye falan gelicek süsleriylee :-ooo bizim burda iyimiş
ama meşhur pastanelerden değil de kaliteli bir yer
işteee öyleee 

) SaMiRa (

gül alısmeriş sitesine üye olsana değilsen hemen hemen hergün geliyor sticer falan 20 tlyede varr

ilkcemre

sağolasın sahracım hımm hemen bakayımm 20 tl iyiymiş hatta bakmakla kalmaz beğenirsem hemen sipariş bile verebilirim... ayyy çok hoşuma gidiyoda iki yapışkana da 50 lira çok yawww

ilkcemre

nesrin_beyza&berrin

Sevilcim ben bizzat dermatologdan dinledim. saç kazıtmanın hiç bir faydası yokmuş. Genetikmiş.  Kestirirsen çok pişman olursun. Benim büyük kızımı babası kazımıştı bir yaşındayken. Çok üzülmüştüm. çok çirkin oluyorlar. Çıkarkende çok değişiklik olmuyor. Neden fazla göze geliyor biliyor musunuz Uzun saç var kısa saç var yeni çıkmakta olan saçlar var. Bunlar kazındıktan sonra hepsi aynı boyda çıkıyor o yüzden göze fazlalaştı gibi geliyor. Berrininde saçları seyrek ve ince bunu kazıtmayacağım kesinlikle. Bana çekmişler benim saçımda ince telli ve az. Seninki nasıl?

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 27 Aralık , 2010, 18:34:24
oh be sonunda oku oku bitirdimmm
gülll takımların hayırlı olsun iyi günlerde kullan canım
şekerlerde süper olmuş maşallah bende yapıcam  kısmetse
cumartesi çarşıya çıktık nasıl unuttum almayı şimdi havaar bozarsa çok zor olacak yaaa :-\
ayşem duvar kağıdı süper olmuş iyi bi seçim  :icon_thumright:güle güle kirlet
eymen paşaya :nazar: :nazar:
bende kestirmedim daha fudayın saçlarını bi düşünüyom bi düşünmüyom uzun ama seyrek sanki
sevil kestir bakalım belki daha iyi gelir erinin saçları
ebru betüşe de :nazar: :nazar: :nazar: nicelerini göstersin rabbimm
bizimde doğum günümüz çarşambaya geliyor büyük ihtimal hafta sonu olacak
dün pasta baktım dikdortgen şekilli falan fiyatı 40-50 tlye falan gelicek süsleriylee :-ooo bizim burda iyimiş
ama meşhur pastanelerden değil de kaliteli bir yer
işteee öyleee
:opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

sayfanızın sıkı takipçisi geldi  :ehi:  :ehi:

oku oku bitiremedim be  :nazar:

gül senin şekerlerde süper olmuş ya harika görünüyorlar  :icon_thumright:

ilknurcum şu _1_ resmini koysanda görsek hepimiz  :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

beeennnn  ;) ama kalkıyorum öle bakınıp çıkayım dedim oğlumu uyutucam 

ayşee söylemeyi unuttum duvar kağıtların çok güzel olmuş güle güle kullan canım

selmacımm benim elim hızlı hayatımm ben hep o  saatlerde yapıyorum eğer uzun işi yoksa

5 buçukta başladım 6 da patates çorbası haşlama pilav salata hepsi hazır  ;)  :k06:
kızlar oğlumu yatıriim eklerim birimi  :laughing7: şuan pc de yok çekmem lazım

:love9: :love9: :love9: :love9: :wave: gece görüşürüz