2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

İLKNURUN MARİFETLİLİĞİNE HAYRANIM MAŞALLAH  :nazar:
BENDE KENDİM YAPMAK İSTERİM AMA DAHA ÇOK VAR BAKALIM NASİP  ???

AککORTįє

sağol pınarcım teşekkür ederim  :opucuk:

evt sana daha çok var ama zamanı geldiğinde kendin yap hem el emeği

hemde çok basit bişey yok

malzeme olsun yeter ki

DER!N

Kızlar benimki açıklı koyulu oldu nasıl anlatsam kendi saçım açık kahve sonraki boya olan kısım daha koyu kahve röflem de sarı yani baya sarı bu sarıyı çok sevmiştim.  :(

Sarı boyamak değil niyetim artık  ama kendim hiç boyamadım kahveye boyasam kapanır mı röflem acaba ve hangi marka ne renk alıcam  :cildir:

Siyaha boyayım kurtulayım diyorum bir aya kalmaz açık kahve dip gelcek siyahı çevirmek imkansız. Koyu kahve düşündüm yakışır mı bilmiyorum ölü gibi mi olur yüzüm acaba  :dontknow:

DER!N

Perçem kestirmek istemiştim yüzüm ufak diye olmazmış kuaför öyle dedi minnak kalırmışım onu yaptıramadım.
Senin de yüzün ufak Gül sana böyle bir şey demediler mi?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: iLkNu® - 25 Aralık , 2010, 14:51:07

malzeme olsun yeter ki

HİÇ DENEMEDİM İLKNURCUM BİLMİYORUM YANİ NE ALMAM LAZIM NASIL YAPILIR HİÇ FİKRİM YOK
AMA DENEMEYE DEĞER  :icon_thumright: HERKES SENİN KADAR MARİFETLİ OLAMIYORKİ  :k06:

DER!N

İlknurcum ben açık kumralım kaşlarım koyu sadece saçlarım oldukça açık kahve kendi rengi yani.
Netten baktım bir kaç ton koyusuna boyayın kendi saçınızdan diyor bir de yakışmazsa ne yaparım o zaman  :dontknow:
Adet olamadım diye galiba canımda çok sıkkın bir değişim lazım bana  :cildir:

AککORTįє

gülfer evt sana kakül gitmez bu 1

2. si ; evde koyu kahveye boyarsan sarılarını kapatamazsın

kuaförde de boyatsan kahveye 3/5 yıkamadan sonra hafif hafif çıkar yine sarılar ama kötü durmaz

sen evde kendin yaparsan kötü durur

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 25 Aralık , 2010, 14:57:23
İlknurcum ben açık kumralım kaşlarım koyu sadece saçlarım oldukça açık kahve kendi rengi yani.
Netten baktım bir kaç ton koyusuna boyayın kendi saçınızdan diyor bir de yakışmazsa ne yaparım o zaman  :dontknow:
Adet olamadım diye galiba canımda çok sıkkın bir değişim lazım bana  :cildir:

saçların çok açık kahveyse sana açık kumral çok güzel olur ama ilk başta bu kadar rengarenk saçı

önce kuaförde boyatıp kendine getirmende fayda var

açık kumral sanada güzel gider sarıların yine kalır alt taraf röfle olduğu için dibin çıktığında da kötü durmaz

ve 2. boyanı da evde kendin yapabilirsin

am önce kuaföre git

çünkü röfle bu yani başka bi renge boyamak için önce iyi bi elden geçmesi lazım

sonra mafolur saçların

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 25 Aralık , 2010, 14:55:59

malzeme olsun yeter ki

HİÇ DENEMEDİM İLKNURCUM BİLMİYORUM YANİ NE ALMAM LAZIM NASIL YAPILIR HİÇ FİKRİM YOK
AMA DENEMEYE DEĞER  :icon_thumright: HERKES SENİN KADAR MARİFETLİ OLAMIYORKİ  :k06:

:k06: :opucuk: iş marifette değil hayatım malzemede
sen yapacağın zaman haber ver ben sana söylerim ne alacağını

en fazla 20 liraya çıkar

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: iLkNu® - 25 Aralık , 2010, 15:05:51

malzeme olsun yeter ki

en fazla 20 liraya çıkar

TAMAM CANIM PARASI MÜHİM DEĞİL GÜZEL OLSUN YETER  :opucuk:

DER!N

Oyy öyle yapayım madem teşekkür ederim.
Bir daah para vericem yani ya memnun kalmazsam ama başka da çare yok.
Saçımı bu hale getirmek için 165 lira verdim en son gittiğimde, döbcem o kızı gidince  :laughing7:

Nesrin de gelsin bakayım o belki testtür salonu biliyordur.

AککORTįє

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 25 Aralık , 2010, 15:07:02
Alıntı yapılan: iLkNu® - 25 Aralık , 2010, 15:05:51

malzeme olsun yeter ki

en fazla 20 liraya çıkar

TAMAM CANIM PARASI MÜHİM DEĞİL GÜZEL OLSUN YETER  :opucuk:
:opucuk:

ilkcemre

gülfercim benim saçım mecbur perçemli oldu. dökülen saçlar önlerden de çıktı 4 cm falan oldularkuaför mecbur kesti bu sebepten herhangi bişi sölemedi ...

ilknur ben nikah şekerlerimide kendim yapmıştım bunuda kendim yapmak isterim. aslında yapmıcaktım ama görünce hoşuma gitti. doğum şekerlerimizi halamız aldı ben hastanedeyken getirdiler sürpriz oldu yani ben onu unutmuşum  :laughing7:

hatıra olsun diye bi kaçını saklıyorum ama muhafaza etme konusunda iyi değiliz. içini çıkardım sadece paketi olsun dedim formu bozuldu çıkarmadıklarımında  çikolatısının bozulma ihtimali var... bu sebepten doğum gününe yapmayı düşünmüyodum hem masraflı olur hemde saklanmıyo diye ama işte sende görünce yine içim kıpır kıpır oldu yapayım dedim. kendim yaparsam da ucuza gelir ii olur büssürü şey var alınacak  :laughing7:

düğünde 500 tane şeker sardım herşeyi kendi tasarımım içinde  kabuklu fındık vardı üzerinde beyaz gül ve yeşil yaprakları ve kurdela olarakta kahve rengi ince organze kullanmıştım. giresunluyuz fındık beleşti  :tongue3: :tongue3: yine yaparım malzeeleri yarın alayım bari... o kadar çok şey alınacak ki bari liste yapayım şimdi de unutmayım. ne zamandır mutfak alışverişi de yapmadım evde son kalan 3 tane havuç  :ehi: :ehi:

AککORTįє

ELİNDEN GELİYOR MADEN MUTLAKA YAP

MALİYETİDE UYGUN

BEN 1M. TÜL ADIM ÇİÇEKÇİDEN YARISINDAN FAZLASI KALDI 2 LİRA

BADEM ŞEKERİ ALDIM 60 TANE RENKLİ 11.75

KURDELA ALDIM 1 LİRA (ALTIN RENGİ OLAN) MAVİ EVDE VARDI (ONUDA 1.5 LİRAYA ALMIŞTIM )

BU KADAR YANİ HİÇ BİŞEY DEĞİL

SİLİKON TABANCASI OLMASA BİLE DİKİLİR İĞNE İPLİKLE

VE TABİKİ EL EMEĞİ

EN ÖNEMLİSİ

BENDE 2 ŞER TANE AYIRIYORUM KENDİME NİKAH TA DA VARDI DOĞUMDAKİNİDE AYIRDIM DOĞUM GÜNÜ İÇİNDE AYIRICAM

YETMEZSEDE YAPACAK BİRŞEY YOK YETTİĞİ KADAR    :laughing7:

< ESLAL >

bende saçımı birkez nasıl olacak merağıyla röfle yaptırmıştım ilk yaptırdığımda gayet hoştu banada çok gitti ama röfle dediğim çok sık sizinkiler kadar sarı değildi balyaj gibi daha aralıklı vs. ama benim saçımı çok yıprattı ince telli olduğundan kısa süre kullandım sonra koyu kumral boyadım ve bir defada kapandı Gülom sonra kızıla devam ettim koyu bir renk boyadığında kapanır ama açık renklerle evde kapatamazsın ki kuaförde bile 1 kaç boyamayla ancak kapanır ilknurun dediği gibi