2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Hımm ..

Bende sevmem zaten tatlıyla aram yoktur  :igrenc:

Bitince koyarsın fotosunu :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

мiŁenα.

Kızlar eşim bugün eymenin odasını boyayacakmış.

Küçük küçük renkli boyalar ve fırça alacakmış.

Eymenin odasına kendimiz resimler çizicez..

Çıktı almış beğendiği fotoları ,kopyalayıp duvara çiziyor.

Çok şeker oldu bir tane köpek ve dal çizdi denemek için :love7:

Benimdeaklımafikir geldi ağaç çizipdallarına eymenin küçük fotolarını koymak..

Olabilirse böle birşeyde çizebilirim..

Aynısınıda balkonada uygulicam malum yazın hep balkondayız..

eymene oyun yerigibi olcak.. :k06:

lilaya boyadım balkkonu..çizimlerle şenlendircem :k06:

AککORTįє

çok hoş olmuştur eminim ayşee

ağacın dallarına resimler süper fikir  :icon_thumright:  :laughing7:

мiŁenα.

Dimi :laughing7:

Sürekli düşünüyoruum değişik fikirler. :laughing7:

ilkcemre

güzel fikir ağaç ve rsimler...

cemrenin odası şuan eşimin çalışma odası olarak işgal altında... çalışma masası bilgisayar yazıcı ve büssürü kağıt dosya vs... oda alınca hepsi şutlanacak  :ehi:

bu gidişle cemre 2 yaşına girecek biz odasını alana kadar  :k06:

benimde aklımda büssürü şey var. oda almak kısmet olursa yaparız hepsini... aslında taşınmak da istiyorum ama işte ev kendimizin olunca eşim kiraya çıkmak istemiyo...

gökse

merhabalar kızlar nasılsınız. ne güzel çocuk odalarınız eminim ayşe çok güzel olacaktır.benim oğlumun odası var ama kızıma yapmadım daha hala benle yatıyo yani beşiği yatak odamda .allah nasip ederse bende 2011 de ev almayı düşünüyorum kısmetse ozaman bende yaparım çocukların odalarını önce sağlık tabi buarada kızlar eşim müdür oldu çalıştıığı şirkette doğal olarak maaşda yükseldi kısmetse diyoruz ev alırız diye inşallah .şuan tek isteğim bu..ee kaızlar neler yapıyosunuz başka bebişler nasıl hazırlıklar ne alemde .biz iyyiz çocuklar oynuyoarlar bende sabahtain işimi bitirdim yani yeni bitti herzamanki gibi ev işi .şimdi kahve keyfi yapıyom.hepiniz öptüm :opucuk:

DİLVİN

ooooooo müdür karısı oldun demek
hadinn gözünuz aydınnn  :flowers:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gökse

TEŞEKKÜRLER CANIM EVET ÖYLE OLDU :laughing7: İLK İŞ GÜNÜNDE ÇİÇEK GÖNDERDİM KOCAMA :flowers:VALLA EN ÇOK EV ALABİLECEĞİM İÇİN SEVİNİYORUM

DİLVİN

Alıntı yapılan: gökse - 24 Aralık , 2010, 12:35:20
TEŞEKKÜRLER CANIM EVET ÖYLE OLDU :laughing7: İLK İŞ GÜNÜNDE ÇİÇEK GÖNDERDİM KOCAMA :flowers:VALLA EN ÇOK EV ALABİLECEĞİM İÇİN SEVİNİYORUM

hakkınıza hayırlısı olsun canım  :-*
eşin ne iş yapıyordu
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gökse

BENZİN İSTASYONUNDA ÇALIŞIYODU .YENİ GİRDİ O ŞİRKETE MARKETTE ÇALIŞIYODU YAKLAŞIK 8 SENDİR İSTASYONLARDA ÇALIŞTI .TECRÜBELİYDİ YANİ ŞİMDİ ORANIN MÜDÜRÜ OLDU .EVET CANIM HAYIRLISI ÖNCE HERŞEYİN

) SaMiRa (

selam hanımlarr
ayşe çok iyi fikir harika olacak eminim eşininde 10 parmağında 10 marifet valla :nazar: :nazar:
benim eşimde öyleydi şimdi nolduysa pek yapmıyo bişey :dontknow:

muazzezcim biz iyiz şükür teyzemler gekcekmiş kek attım fırına oğluşum uyuyo işlerimi yaptım oturuyom şimdi
nasılda uykum varrr :sleepy1:
gözünüz aydın hadi hayırlısı olsun müdür karısı olmak nsıl bi duygu :D

kız ilknur ne çabuk yaptın maşallah sana hemen bitirde görek bizde nasıl olmuş

мiŁenα.

Sağolun kızlareminim harika olacak..tabiki odaalıncdaha hoş olcak..

şuan o oda boşduruyor.pembe duvarrengi eşim boyim hazır ve nazırdursun dedi :k06:

Eşimin elinden her iş gelir ve  titiz  yapar..yapim diye yapmaz yani..

benimde elim yatkındır boyama çizme işine beraber yapicizz..

Düşüne düşüne büyük düşünür oldum netten araştırıyorum doğum günü ve oda için; araştırma halindeyim :k06:

muazezcim hayırlıolsun eşinin müdürlüğü :flowers:
İnşallah ev alırsın canım.

Benimde şuan hayalim aldığımız evi mütayitin alması. :amin:

DİLVİN

musa amcama bravooo  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

benım kocam bi çivi bile çakamazzz  :violent1: 

мiŁenα.

:opucuk:

Olsun anacım herkez aynımı

benimde kaynım birşey yapamaz bir işe yaramaz ama eşimin elinden herşey gelir.

ikisini aynı kişi yetiştirmiş ama içinden gelmesiyle alakalı yoksa eli her işi tutar.