2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

:k06: :k06: yok kuzum değilim ne işim var öyle ulusalda bilmem neyde  :laughing7:

Ben Selene söylemiştim bir videosunda facede var. Ama aynı ses sanki  taklitlerimden sakının  :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Aralık , 2010, 17:42:46
:k06: :k06: yok kuzum değilim ne işim var öyle ulusalda bilmem neyde  :laughing7:

Ben Selene söylemiştim bir videosunda facede var. Ama aynı ses sanki  taklitlerimden sakının  :ehi:

kesınlıklee aynı ses gibi  :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

youtube da var bu da bende çok benzettim kaçtır dinliyom aynı senin sesin sanki ondan sordum :D
çok benzii yaa

nesrin_beyza&berrin

çoook benziyor. Acaba Gülfer senin videondan mı çalmışlar diye seninkinide dinledim de çalmamışlar.

DER!N

çalıntı değil ben bundan dinlemiştim ama sıfır ezber edebilmişim ses aynı yalnız  :laughing7: ergen de değilimki sesim benzemiş olsun  :k06:

AککORTįє

selmacım çok geçmiş olsun canım  :opucuk:  48 diye ateş mi olur ya  :caca:

40 bile tehlikeli havale geçirir Allah korusun :(

sahracım sevindim boncuğumun iyi olmasına :opucuk:

bu ninniyi ilk defa duydum  :laughing7: ama orda gülen bebek aynı benim oğlum gibi gülüyor   :love7: :love8:

мiŁenα.

iyi akşamlar hanımlar  :love9: :hello:

selmacım geçmş olsun kayınvalden yanlış anlamıştır 48 diye ateş mi olurmuş :icon_scratch: ???

Burda havalar çok güzel oğlumu aldım çarşıya indim . :sunny:

gezdik tozduk ,alışverş yaptık..

Yorgun argın geldik eve, :sad1:

:laughing7: Oğlum ilk kez otobüse bindi şaşkın şaşkın izledi etrafı :ehi:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

iyi yapmışsınız canım burda da hava süperdi.

c.tesiye kadar böyle olacakmış

sonrası Allah kerim

nesrin_beyza&berrin

Burdada hava çok güzeldi. Bahardan kalma bir havaydı. Ama bunun sonu felaket olur Yurt dışı donuyor. Ordan gelir soğuklar....

Bende kızışıma yarın arkadaşlarla doğum günüsünü yapacam inş. Pastasını yapıyorum. İnş. güzel olur. Kelebekli pasta yapmaya çalışacam. İlknur Gülfer sizde gelin arkadaşlar...

AککORTįє

keşke uygun olabilsem gelmek isterdim ama babamız evde yatıyor 2 gündür rahatsız midesinden gastrit var

fıstığın doğum günüsü şimdiden kutlu olsun ozaman benim yerime kocaman öp   :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

okey tatlım. Geçmiş olsun. Sende paşamı öp. çoooooooooooook tatıııı maşaallah :nazar:

AککORTįє

sağolasın nesrincim

teşekkür ederiz teyzesii  :love9: öperim tabi büyük zevklee  :laughing7:

gökse

merhabalar arkadaşlar nasılsınzı :hello2: sahracım çok geçmişolsun canım sağsalim atlatmış paşan ameliyatı. ee kizde ne var ne yok görüşmeyeli ayşe selma ilknur cemrem gülfer nesrin gülay sivaslım aklıma gelmeyen bütün kızlar :k06: hepiniz öptüm :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Mrb göksecim
Çok şükür iyiyiz. sen nasılsın bebişlerin nasıllar? Bizde seni öptük :opucuk: :love9: :love7:

DER!N

Sağol Nesrincim, yarın güne gideceğiz hatta rahatsız olursa eve çıkacağız hemen.

İnş.sonraki d.günlerine  :opucuk: