2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ırmak184 - 17 Aralık , 2010, 19:49:16
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 17 Aralık , 2010, 19:27:20
çok teşekkür ederim kızlar çok sağolun destekleriniz için
allah hepinizdan razı olsun :amin:
ameliyatı atlattık çok şükür drun dediğine göre büyük bi ameliyat geçirdi oğlum beklenmedik birşey olmuş fıtık derken yavrumun karnında kist varmış sadece sağ yumurtalık ameliyat oldu sol da olacaktı ama sağ bizim içinn daha önemliydi onu topladık dedi o yüzden 1.5-2 ay sonra tekrar ameliyat olcaz :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
şok olduk kuzumun yumurtalığa inen kanal genişlemiş çünkü karnına doğru kist oluşmuş zor bi ameliyattı 50 dk kaldı gülerek yolladım üzgün ağlayarak çıktı kuzum hala ağlıyor arada sancı giriyor heralde ağrı kesii verdim inş iyi gelir :amin: :amin: :amin:
canım benim cok gecmiş olsun kuzuma...cabucak iyleşir inşallah yavrum...öpüyoruz damadımı kızım ve ben :opucuk:

geçmiş olsun canım  :opucuk:

çok şükür benim kayınvaldem çok titizlenir bu konuda bana sormadan hiçbirşey vermez ver dediklerimide miktarını 10 kere sorar  :nazar:

amma benim annem ne bulsa yedirir en son çay vermeye teşebbüs ederken yakaladım  :nono: :nono:

onuda rhatça ve şiddetle uyarabildiğim için sorun yaşamıyoruz şükür  :laughing7:

benim kara kızışım bilmiş cadı bir bücür oldu teyzeleri koca gün nööö nööööö söyleniyor herkese hele ağzını açmadan hayır demesi varki öldürüyor beni kafasını 2 yana bir sallıyorki  görmeniz lazım :ehi:  :nazar:

biz azılardan önce avut yani en sondaki dişleri çıkarmaya başladık onlarda 4 parça halinde çıkıyor tamamlanana kadar yandık  :-\

bende cafe açmayı planlıyorum kızlar amma annemlere bağlı önümüz haftaya annem gelecek etraflıca konuşucaz bakalım inş. olur HAYIRLIYSA  :amin:
babamın bana yardımcı olması annemin Liloşa bakması lazım inş. bir aksilik çıkmaz  :amin:

AککORTįє

MAŞALLAH NİSAMA  :nazar:  :opucuk:

vayy cafe açıcaksın hee sana kır dizini evde otur desem  :ehi:

şaka bi  yana nerden çıktı kuzum aklında varmıydı önceden yoksa  ???

) SaMiRa (

tekrar çok sağolun kızlar
yavrum nasıl canı acıyo kimbilir şimdi uyuyo dönecek yelteniyo dönemiyo allahtan metanetli bi bebekte fazla huzursuz olmadı şükür ki
öyle masum bakıyor içli içli bi görseniz altını alırken gözümün içine bakıyo bişey yapmıyım diye
oyy annem yaparmıyım hiç nasıl titizlenyorum dikkat ediyorum ufacık bi acı duyma diye :crybaby2: :crybaby2:
sırtüstü yatıyor hep dr dönebilr bi problem olmaz hareketlerde kısıtlama yok dedi ama  bebeğim acısından dönemiyor bile
inşallah geçecek bunuda atlatıcaz diğerinide allahın izniyle inanıyorum
bugün o kaadar çok ameliyat olduki neleri var neleriiiii allah hepsine şifa versin çok şükrettim çokkk

) SaMiRa (

berrişin doğum günü kutlu olsun nesrincim maşallah fıstığa
hilalede maşallah artık hareketlerle mi ifade ediyor kendini
hakkınızda hayırlısı olsun ezgi gönlün ne istiyorsa rabbim onu versin :amin:
ırmakçım kaynanana çok kızdım aaaa ne o öyle insan sorar yada söyler
ki sen o kadar uyarmışsın soramaz bile yazık yavruma yaa inş düzelir kesin çikolatadır
geçmiş olsun canım :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 18 Aralık , 2010, 00:33:59
tekrar çok sağolun kızlar
yavrum nasıl canı acıyo kimbilir şimdi uyuyo dönecek yelteniyo dönemiyo allahtan metanetli bi bebekte fazla huzursuz olmadı şükür ki
öyle masum bakıyor içli içli bi görseniz altını alırken gözümün içine bakıyo bişey yapmıyım diye
oyy annem yaparmıyım hiç nasıl titizlenyorum dikkat ediyorum ufacık bi acı duyma diye :crybaby2: :crybaby2:
sırtüstü yatıyor hep dr dönebilr bi problem olmaz hareketlerde kısıtlama yok dedi ama  bebeğim acısından dönemiyor bile
inşallah geçecek bunuda atlatıcaz diğerinide allahın izniyle inanıyorum
bugün o kaadar çok ameliyat olduki neleri var neleriiiii allah hepsine şifa versin çok şükrettim çokkk

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ah bebeğimmm çok kötü oldum yaa bitsin hemen geçsin inşş

halimize binlerce şükürler olsun Rabbime  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

:opucuk: :love9:

deme gözüm deme öyle yeter 2 yıldır evdeyim benim bünyem alışık değül bu kadarına  :k06:

canım benim aklımda hayalimde bana ait bir iş yeri hep vardı zaten ve cafe için evime yakın cadde üzerinde boş bir dükkan var uzun süredir de boş dükkan sahibiyle annemlerde tanışıyor adam yabancıya vermek istemiyormuş elektrik vergi vs.. gibi konularda hep sorun yaşamışlar falan filan ama annemler devreye girdiğinde olur bu iş diye düşünüyorum bakalım kısmet inş. herşey benim planladığım gibi gider kafada olayı bitirdim ben DE icratta ne olacak bilmiyorum  :dontknow:

AککORTįє

anladım canım hakkınızda hayırlısı ozaman  inş olur

hilale kim bakacak

< ESLAL >

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 18 Aralık , 2010, 00:37:37
berrişin doğum günü kutlu olsun nesrincim maşallah fıstığa
hilalede maşallah artık hareketlerle mi ifade ediyor kendini
hakkınızda hayırlısı olsun ezgi gönlün ne istiyorsa rabbim onu versin :amin:
ırmakçım kaynanana çok kızdım aaaa ne o öyle insan sorar yada söyler
ki sen o kadar uyarmışsın soramaz bile yazık yavruma yaa inş düzelir kesin çikolatadır
geçmiş olsun canım :opucuk:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

kıyamam kuzumaaa Rabbim acil şifalar versin bebeğime  :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

Amin sahracım,ilknurum inş. hayırlısı olur  :amin: :amin:

Hilale annem bakacak canım babam benim yanımda olacak Sadık işine devam edecek iş çıkışlarında o benden devr alacak görevi  :)

hem bu durumda annemle babamda buraya gelmiş olcakalar 1 taşla 2 kuş  ;)

AککORTįє

< ESLAL >

:laughing7: :laughing7: :ehi:

çokt heves etmek istemiyorum ama içim içime sığmıyor uzun zamandır istediğim bişeydi bu sadık cesaret edemiyordu ve artık oda ikna oldu dükkan çok iyi yerde ve içerisinde masa sandalye filanda var önceden lokantaymış şöyle el atıp güzel bir dekor yapttımı süper olacak İNŞ. oda bu durumu görünce Annemi ara hemen gelsin dedi  :hieyt:

Angel

Sahracim cok gecmis olsun canim benim icim  eridi sen anlatirken   :y25: :y25:  yavrum  sen anlatirken hep gozumde canlandi  :y25: :y25:

rabbim sifa versin yavrucuga agrisini bizlere versin rabbim onlar hic agri sezmasin   :crybaby2: :crybaby2:

ezgicim hakkinizda hayirlisi canim  :opucuk: 

DİLVİN

sahracımm çokk geçmişş olsunn
okurken yemın ederim gözlerımden yaş geldı   :crybaby2: :crybaby2:
Rabbım kımseye hastalık vermesın :amin: :amin: :amin:
sarı kuşumada bir an önce şifasını versın
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

ırmakcım sızede geçmiş olsun
sanırım çikolatadan olmuştur
ya işte böle duyarsız ınsanlara gıcık oluyorum
daha bebek ya bunlar  :cussing: :cussing: :cussing:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

ezomm hakkınızda hayırlı olsun canım
inş. herşey istediğin gibi olur
ama bence sen çokkk cesaretli ve ataksın  burası
olmassa bile başka yerde isteğin işi yaparsın  :icon_thumright: