2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

hanımlarr videoo yapiciimmm 5 adet foto istimmm sizin seçtikleriniz bölümüne konusu açıldı:D

yyollayıverinde yapalım yeni bebikler geldii forumaa :k06:

sonra duymadımm demeyinn :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BİRAZ önce BANKAYA ÇIKTIM KIZLAR

VE BANKANIN ÖNÜNDE AZICIK YER BUZLANMIŞTI

VE DÜŞTÜMMMM  ELİME KAR SAPLANDIIII

ETİM EZİLDİ  :sad1: :sad1: :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 13 Aralık , 2010, 11:46:18
:sad1:..geçmiş olsun..

AYY ADAMIN BİRİSİNİN YÜZÜNDEN DÜŞTÜM
ŞİMDİ BIZ ORGANİZEDEYIZ ORDA BANKALARIN HEPSİ AYNI BINADA
BEN TAM GİDERKEN BI DAKIKA BAKARMISINIZ DEDI
ADAMA BAKIM DERKEN KENDIMI YERDE BULDUM

ÇOKK KOMİKTİ AMA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

) SaMiRa (

oğlum ishal olduuuu :sad1: :sad1: :sad1:bişey yemiyor bu saate kadar 5 defa kaka yaptı..patates haşladım uyansın vericem inş yer :amin:
teşekkürler kızlar inş yeğenim iyileşir günde 4 kere insülin alacakmış
dünyada 300 hastaymış bu sebepten komaya giren...yavrum inş düzelirrr :amin: :amin: :amin:

selma evi tutmuşunuz güle güle oturun hadi çok sevindim
geçmiş olsun bu arada :-\ :)

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 13 Aralık , 2010, 12:03:35
:ehi: :ehi: :ehi:ADAMDA ŞOK OLDU TABİ :toothy10:

YA BIDE ORDAN BAĞIRIYOR GEÇMİŞŞ OLSUN DİYE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SAHRACIM TŞK EDERIM CANIM DARISI SİZE OLUR INŞ.  :amin:

YİĞENINEDE GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM  :sad1:

RABBIM ŞİFASINI VERSIN :amin: :amin: :amin:

) SaMiRa (

ilkcemre

sahracım çok geçmiş olsun yiğenine canım ya. üzüldüm çok..,,

şeker hastasımı yoksa anlık bişeymi. inşallah anlık bi rahatsızlıktır. canım ya anlatamazsın ki küçücük bebeğe hastasın şeker çikolata yeme diye. allah annesine babasına derman versin. çok zor

ilkcemre

selma sanada geçmiş olsun. biz dışarı çıkmadığımız için bi tehlike yok bizim için. dikkat et kırma kolunu bacağını. daha lazım onlar. çağlar paşaya kardeş lazım :))

nesrin_beyza&berrin

SAhracım çok geçmiş olsun. Şifalar nasip etsin Rabbim.

Selmacım öncelikle hayırlı olsun çok sevindim canım. Düşmene de geçmiş olsun. Yaa ben düşene çok gülerim. :toothy10: :ehi: Kimse benim yanımda düşmesin isterim. Tutamam. Çok kötü durum o an.

Sahracım bir kaç gün önce benimkide olmuştu. Koku var mı? Benim ki üşütmüş acaip kokuyordu. iki gece bir kez de kusma vardı. Çok şükür düzeldi. Yoğurdun içine nişasta kat ver. O iyi geliyor. Acil şifalar... :amin: :amin:

Ben kaçar. Temizlik yapıyorum. Bir oda bitti. Daha üç oda mutfak ve banyolar var. :tongue3: :tongue3: Berriş uyumuşkene makine gibi çalışayım.

zelis

Ilknurcugum gecmis olsun canim, Rabbim beterinden korusun , kiyamam Isoma ....

Sahracim canim sizde gecmis olsun  umarim bi an once iyilesir yigenin , Rabbim acil sifalar versin ....

Selmacim sizinde eviniz hayirli olsun , huzurla oturmayi nasip etsin Mevlam , ayriyetten de gecmis olsun.....

DİLVİN

SAĞOL GÜLÜM NESRİNCİM  :opucuk: :opucuk:

AMIN ZELİŞCİĞİM İNŞ. KENDİ EVIMIZDE OLUR  :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 13 Aralık , 2010, 14:03:34
SAhracım çok geçmiş olsun. Şifalar nasip etsin Rabbim.

Selmacım öncelikle hayırlı olsun çok sevindim canım. Düşmene de geçmiş olsun. Yaa ben düşene çok gülerim. :toothy10: :ehi: Kimse benim yanımda düşmesin isterim. Tutamam. Çok kötü durum o an.

Sahracım bir kaç gün önce benimkide olmuştu. Koku var mı? Benim ki üşütmüş acaip kokuyordu. iki gece bir kez de kusma vardı. Çok şükür düzeldi. Yoğurdun içine nişasta kat ver. O iyi geliyor. Acil şifalar... :amin: :amin:

Ben kaçar. Temizlik yapıyorum. Bir oda bitti. Daha üç oda mutfak ve banyolar var. :tongue3: :tongue3: Berriş uyumuşkene makine gibi çalışayım.
sağol nesrincim
koku var evet dr reflor kullan dedi aradığımda :dontknow:
dün akşam kustu ama elini ağzına soktuğu için :sad1:
hiçbirşey yemiyor ki vereyim zorla oynattım 2 lokma patates yedi 2-3 kaşıkta yoğurt hep suiçiyorbi tek ona ağzını açıyor o da korka korka :-\

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 13 Aralık , 2010, 13:20:26
sahracım çok geçmiş olsun yiğenine canım ya. üzüldüm çok..,,

şeker hastasımı yoksa anlık bişeymi. inşallah anlık bi rahatsızlıktır. canım ya anlatamazsın ki küçücük bebeğe hastasın şeker çikolata yeme diye. allah annesine babasına derman versin. çok zor

hiçbirşeyi yoktu yani şekerle ilgili sadece çok iştahsız ve kilo alamıyordu yemiyordu
vitamin veriyorladı hep rapor bile çıkarmışlar...
24 saat uyuyormuş halsiz bitkinmiş hep su içiyor çiş yapıyormuş son günlerde artık yürüyememiş bile
dr a götürmüşle şeker çıkmamış komaya girdiğinde acilde çıkmış 270 değil 477 ymiş bu arada şeker
dr panik yapmış hemen fakülteye sevketmişler yoğunbakıma almışlar hala orda 2 gün oldu inş iyi olur :amin: :amin: :amin: :amin:
şeker kalıcı olacak sanırım  :sad1: :sad1: :sad1: