2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

selam kızlar
bugün çok kötüyüm çok cnm sıkkın :crybaby2: :crybaby2:
dün anneme gttik ordA KAldık nese öğleden snra çıktık arabaya bncez kuzum bebek arabasından düştü üstünü sardık diyede bağlamadık kaydı yawrum :crybaby2: :crybaby2: Allahtan kalın yorganı vardı onun üstüne  dştü çok korktuk dr gttik herşeyine bakıldı ii çok şkr ama aklıma geldkçe gözlerm doluyo :crybaby2: :crybaby2: :'(

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ırmak184

gülcüm dogum günün kutlu olsun nice senelere  :opucuk:
aysecim cok sevindim eviniz hayırlı olsun  :opucuk: allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:
ilknurcum hala hastalanmadınmı   :-ooo canın cigköfte falan cekmiş ne oluyor yoksaaa  :D
sahracım ameliyat durumunuz ne oldu merak ettim?

hava coook soguk dısarıda  :-ooo ben yaz ve ilkbaharı daha cok severim...deniz,kum,güneş favorim  :love9:
bugün ünv. arkadaslarım geldi bes kişilerdi..dünden hazırlıgımı yapmıstım.cok begendiler ikramlarımı  :) eski günlerimizi,ünv. yasadıklarımızı,ev hayatımızı yadettik..cok güzel bir gün gecirdim..

ırmak184

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 11 Aralık , 2010, 19:16:42
selam kızlar
dün anneme gttik ordA KAldık nese öğleden snra çıktık arabaya bncez kuzum bebek arabasından düştü üstünü sardık diyede bağlamadık kaydı yawrum :crybaby2: :crybaby2: Allahtan kalın yorganı vardı onun üstüne  dştü çok korktuk dr gttik herşeyine bakıldı ii çok şkr ama aklıma geldkçe gözlerm doluyo :crybaby2: :crybaby2: :'(

canım cok gecmiş olsun  :'( allah bir daha yasatmasın  :amin: ne kadar dikkat etsekte oluyor işte böyle kazalar  :'( üzme kendini  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

saol cnm öle :crybaby2: rabbm acılarını göstermesn :amin: neler geldi aklıma o an :crybaby2:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 11 Aralık , 2010, 19:16:42
selam kızlar

ayy canım benimm çok geçmiş olsun ya Allah bir daha göstermesin

ne kadar dikaat etsende oluyor o yüzden çok emniyetli şekilde hareket etmek gerekiyor

doktorada gitmişsiniz işte bişey yokmuş üzme canını  :opucuk:

benim yerime de kocaman bi öp annesi  :-* :binkybaby:

tekrar tekrar geçmiş olsun

°o.O євяυ O.o°

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 11 Aralık , 2010, 19:22:17
aysecim cok sevindim eviniz hayırlı olsun  :opucuk: allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:
ilknurcum hala hastalanmadınmı   :-ooo canın cigköfte falan cekmiş ne oluyor yoksaaa  :D

hava coook soguk dısarıda  :-ooo ben yaz ve ilkbaharı daha cok severim...deniz,kum,güneş favorim  :love9:
bugün ünv. arkadaslarım geldi bes kişilerdi..dünden hazırlıgımı yapmıstım.cok begendiler ikramlarımı  :) eski günlerimizi,ünv. yasadıklarımızı,ev hayatımızı yadettik..cok güzel bir gün gecirdim..

Çok sevindim senin adına canımm iyi olmuş kafanı dağıtmışsındır

sorma yav  :laughing7: bekliyoruz artık  merakla olsaydım bi

hayırlısı artık  :D

мiŁenα.

geçmiş olsun ebru'cum..

doktora götürmüşsün allah korumuş birşey yokmuş.

benim sürekli çişim geliyor kasıklarım aağrıyor miğdem bir acayip regl olmadım..

sizden bomba beklerken benden gelmesin :-\

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

< ESLAL >

çokkk geçmiş olsun tatlım Rabbim beterinden korusun  :amin: :amin:

ilknurcum ayşecim yoktur birşey içinizi ferah tutun uzun süre adet olmadığınız için ilklerde böyle düzensizlikler oluyor 1 ay olup 2 ay olmaması gibi bende çok endişelenmiştim ama kadınların büyük çoğunluğu bu düzensizlikleri yaşıyorlarmış ve adet olamadığımız içinde o belirtileri yaşamamız çok doğalmış  ;)

мiŁenα.

hımmm ;D

ben doktora gidicem zaten miğdemle alakalı bir sorunum var sanırsm..

devamlı miğde bulantım yanmam vs oluyor..

< ESLAL >

hmm o zaman ihmal etme ayşem reflü olabilir yanma ve bulantı reflü belirtisidir ağrıda varsa ülser başlangıcı olabilir ihmale gelmez

мiŁenα.

ilk evlendiğim yıl gitmiştim bu sikayetten miğde asitin yüksek olabilir deyip bir bölüme sevk etti..

testler yapılacaktı gidemedim..

sonrada kaldı..şşimdi fena geri döndü..

gidicem en yakın zamanda.. :(

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 11 Aralık , 2010, 21:40:10

çokkk geçmiş olsun tatlım Rabbim beterinden korusun  :amin: :amin:

ilknurcum ayşecim yoktur birşey içinizi ferah tutun uzun süre adet olmadığınız için ilklerde böyle düzensizlikler oluyor 1 ay olup 2 ay olmaması gibi bende çok endişelenmiştim ama kadınların büyük çoğunluğu bu düzensizlikleri yaşıyorlarmış ve adet olamadığımız içinde o belirtileri yaşamamız çok doğalmış  ;)

bende zannetmiyorum olduğumu ama Allah ın işi işte vakti geldiyse 2. bebişin hayırlısı dicez  :laughing7:

senin ne kadar sürmüştü ezgi gecikmen