2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

08 Aralık , 2010, 23:19:40 #5655 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2010, 23:21:22 En KıYmEtLiM
beni de alın beni de :D :D

ırmak184

selam güzel anneler....

gülfercim gec kaldım ama  :'(  prensesimizin dogum günü kutlu olsun  :flowers: nice yaslara inşallah  :opucuk:
sahracım cok gecmiş olsun canım..inşallah tez zamanda düzelir yakısıklım..atesi var mı hala gectimi?
ilknurcum bu ay benimde 7 gün gecikti cok stresliydim belirtiler vardı ama bir türlü regli olamamıstım..cok gıcık bişey beklemek...havalardan sanırıım gecikti nihayetinde regli oldum  ::)

ben cok kötüyüm kızlar üşütmüşüm...grip olmusum..kemiklerim sızlıyor resmen..kızıma babamız ve kızkardesim bakıyor ben sürekli yatıyorum..inşallah yarına kadar düzelirim  :'(

zelis

Gulfercigim Ecrin prensesin ilk yasi kutlu olsun canim , biraz gec oldu ama anca oturabildim  :honk: bizim kiz cok ilgi istiyor artik , vakit bulamiyorum ...

Sahracigim sizde cok gecmi olsun canim , tez zamanda iyilesir insallah pasam .... Rabbim acil sifalar versin ...

Irmakcigim sanada cok gecmis olsun canim,,,

gökse

GEÇMİŞOLSUN IRMAKCIM.İNŞALLAH KIZINA GEÇMEZ CANIM. :opucuk:

zelis

gökse

ZELİŞCİM 10. AYINIZ HAYIRLI OLSUN CANIM. SAĞLIKLA MUTLULUKLA NİCE YAŞLARA AYLARA İNİŞALLAH CANIM :opucuk:

zelis

Alıntı yapılan: gökse - 08 Aralık , 2010, 23:48:18
ZELİŞCİM 10. AYINIZ HAYIRLI OLSUN CANIM. SAĞLIKLA MUTLULUKLA NİCE YAŞLARA AYLARA İNİŞALLAH CANIM :opucuk:

cok tesekkur ederim canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

ZELİŞCİM 10. AYINIZ KUTLU OLSUN.   :muzz: :hello2: DAHA NİCE AYLARA CANIM..

AککORTįє

demeyin ulennnnn 40 keree değilimdir yavv  ??? test yaptım çıkmadı gecikmedir gecikme tstin yalan sölicek hali yok  :laughing7:

ezgicim ayşecim maşallah kuzulara geveze pıtırcıklarr  :hieyt:

ırmakcığım çok geçmiş olsun canım kendine iyi bak  :opucuk:

zelihacım 10. ayınız kutlu olsun Rabbim daha nice aylar göstersin inş  :amin:

unuttuğum yok herhal  ???

zelis

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 09 Aralık , 2010, 00:17:12
ZELİŞCİM 10. AYINIZ KUTLU OLSUN.   :muzz: :hello2: DAHA NİCE AYLARA CANIM..

cok tesekkur ederim canimm  :opucuk: :opucuk:

zelis

Alıntı yapılan: iLkNu® - 09 Aralık , 2010, 00:30:42
demeyin ulennnnn 40 keree değilimdir yavv  ??? test yaptım çıkmadı gecikmedir gecikme tstin yalan sölicek hali yok  :laughing7:

ezgicim ayşecim maşallah kuzulara geveze pıtırcıklarr  :hieyt:

ırmakcığım çok geçmiş olsun canım kendine iyi bak  :opucuk:

zelihacım 10. ayınız kutlu olsun Rabbim daha nice aylar göstersin inş  :amin:

unuttuğum yok herhal  ???

ilknurcugum zorla seni hamis edecek bu kizlar  :laughing7: :laughing7: hakkinda hayirliisi olsun , testi de yalanci cikarirlar  :toothy10:

bu arada tskler canim , :opucuk:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: sorma yav  :laughing7:

:opucuk:

ya zelihacım bişey sorucam hatırlarmısın bilmiyorum ama gecenin köründe aklıma birşey geldi

hani çoook eskiden bi dizi vardı ecnebi  :D mariella ve izebella adında iki tane kadın oynuyordu

biri sarı uzun saçlı diğeri esmer uzun saçlı

hayal meyal hatırlıyorum annem izliyordu

dizinin adı neydi sen hatırlıyormusun daha doğrusu diziyi hatırlıyor musun bi deyiver bana

zelis

Alıntı yapılan: iLkNu® - 09 Aralık , 2010, 00:57:39
:ehi: :ehi: :ehi: sorma yav  :laughing7:

:opucuk:

ya zelihacım bişey sorucam hatırlarmısın bilmiyorum ama gecenin köründe aklıma birşey geldi

hani çoook eskiden bi dizi vardı ecnebi  :D mariella ve izebella adında iki tane kadın oynuyordu

biri sarı uzun saçlı diğeri esmer uzun saçlı

hayal meyal hatırlıyorum annem izliyordu

dizinin adı neydi sen hatırlıyormusun daha doğrusu diziyi hatırlıyor musun bi deyiver bana

ilahi ilknur nerden aklina geldi simdi o dizi  :laughing7:, ben hic izlemedim canim  o yuzdende  bilmiyorum  :dontknow:, , artik sabaha kadar dizi ismi dusunursun  :toothy10: :toothy10: ben oyleyimde , bi sey aklima takilmaya gorsun  :ehi:

nesrin_beyza&berrin

Kızlar günaydın
Çok kötü bir gece geçirdim. Bu kezde berriş kustu. :igrenc: gecenin 1.30nda. ondan sonra çarşaf yıka yastık yıka. sonra endişeden yat yatabilirsen bir daha kusarmı diye. Alttan da gidiyor. Şimdi uyandı. Hareketinde bir değişiklik yok. Neşedede. ONdan sonra bir daha kusmadı. inş kusmaz.muz yedirecem pirinç patates yedirem ki ishalide dursun. Kusmadan önce ishal vardı. Dişten mi acep?

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLARRRR

SAHRACIM DEDİĞİN ÇIKTI BEN HAMILE DEĞİLİM  :ehi: :ehi: :ehi:

TAMAMEN ADET OLDUM  :toothy10: :toothy10:

BU DEMEK OLUYOR KI İLKNUR HAMILE  :k06: :k06: :k06:

HOŞŞ GELDIN EZOM  :opucuk:

10 AYINIZ KUTLU OLSUN ZELİŞCİĞİM  :nazar: :nazar: :nazar:

YA DÜN BEN FOTOĞRAFÇIYA GİTTİM  FOTOSHOPLA DÜZENLEME YAPIYORLARMIŞ

ALBUMLERE BAKTIM HİÇÇ HOŞŞ DEĞİLDİ

BENIM YAPTIĞIM DÜZENLEMELER 10 BASAR FOTOĞRAFCININKINE

BIDE ALBUMUN İÇİNDE 10 RESIM VAR FIYATIDA 200 TL

BENDE DÜŞÜNDUM ONA KADAR DJİTAL FOTOĞRAF MAKINAM YOK

RESIMLERI TELEFONLA ÇEKIYORUM

MAKINA ALAYIM DEDIM

DAHA IYI OLMAZMI BU ŞEKİLDE  8) 8) 8) 8)

GEÇMİŞŞ OLSUN NESRİNCİMMMM ÜŞÜTMÜŞTÜR BELKI CANIM ONDAN KUSMUŞTUR  :'(

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik