2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlarım mrb.
Bence İlknur hamile değil. Selma Gülfer ve Gülay yakın zamanda müjdeli haberleri verecekler...

Sahracım çok geçmiş olsun. En kısa zamanda iyileşirsiniz inş.

Biz bugün sabah 5te beyzanın bizi kaldırmasıyla kalktık. Midem bulanıyor karnım ağrıyor dedi, ardından lavoboya zor yetişti. Tabii yatak biraz battı. Klozet takımı da. :igrenc: Sonra dra gittik. Tonsilit dedi. Aile hekimimize gittik. Çok beğendim. ANtibiotik verdi ama hemen kullanma dedi. ateş 39 u geçip düşmezse başladı dedi. NAne limon ıhlamur ver dedi. Ben Trde ilk defa böyle dra rastladım. bir daha hep bu doktorumuza giderim. Arkadaşlarla sinema programımız vardı iptal etmeyi düşündüm ama Beyzanın ısrarları üzerine gittik. New Yorkta 5 minareyi izledik. Güzeldi. Tavsiye ederim sizlere. Gülfercim, İlknurcum Beyliciumdaki cinema çok ucuz. Hafta içi 6 hafta sonu 8 liraymış belki haberiniz vardır ben yine bildireyim dedim. Ha bu arada berriş ne oldu diye soruyorsanız daha önce izleyen arkadaşım baktı. Uslu durmuş kızışım. Tatlım benim.

gökse

MERHABALAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ .       BENDE BUGÜN BÜTÜN GÜN TEMİZLİK YAPTIM MALUM 10 GÜNDÜR YOKTUM EVDE TOZLANMIŞTI HER YER. SELMACIM BENCE SEN DE İLKNUR DA HAMİLE :suclu:      İLKNUR HAMİLE İLKNUR HAMİLE  :ehi:
GÜLAYCIM BEBİŞİN ÇOK TALI CANIM ALLAH BAĞIŞLASIN CANIM :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ECRİN SELEN SEVİL TEYZENI AFFET NE OLUR GÜLÜM GEC KALDIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BDENEM NICE SAGLI HUZURLU MUTLU YASLARA INSALLAH

CNM GEC OLDU AMA EVIMDE INTERNET BAGLANMADI DAHA SUAN ANNEMGILDEYIM ORDAN GIRIYORUM  :-*

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: gülay t. - 08 Aralık , 2010, 14:29:18
Çok şükür yükleyebildim, gerçi fotoğrafı bayağı kırptım sığdırabilmek için :)  Sahracım senin için koydum özellikle merak etmiştin. Sağlıklı günlerde  Fudayl da kutlar inşallah doğum gününü :amin:

Belki doğum günümüzün en özel şeyi kendi yaptığım pastaydı kreması falan çok daha hafif oluyor ev yapımı pastaların. Kızım yanan mumu görünce çok şaşırdı. Ne çabuk geçti ya çok şükür Rabbime.
Gülaycım sana katılıyorum. Bende hiç pastane pastası sevmem. Çok ağır ve katkı malzemesi fazla. Sadece ilk iki yaş doğum gününde hazır pasta almıştım çünkü yapmayı bilmiyordum o zamanlar. Sonra hep kendim yaptım. Daha hafif.

мiŁenα.

nesrincim geçmiş olsun.. :opucuk:

Bende o filmi merak edşyorum ama eymensiz bir yere gidemem kimseyede bırakamam..

artık netten izlerim düşünce :laughing7:

birşey 40 defa denilince olurmuş iilknur hamile  :k06:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Eymen'in Anniş'i - 08 Aralık , 2010, 20:06:32
nesrincim geçmiş olsun.. :opucuk:

Bende o filmi merak edşyorum ama eymensiz bir yere gidemem kimseyede bırakamam..

artık netten izlerim düşünce :laughing7:

birşey 40 defa denilince olurmuş iilknur hamile  :k06:

ılknur hamıle kac oldu aysee :k06:

мiŁenα.

DER!N

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 08 Aralık , 2010, 18:22:37
ECRİN SELEN SEVİL TEYZENI AFFET NE OLUR GÜLÜM GEC KALDIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BDENEM NICE SAGLI HUZURLU MUTLU YASLARA INSALLAH

CNM GEC OLDU AMA EVIMDE INTERNET BAGLANMADI DAHA SUAN ANNEMGILDEYIM ORDAN GIRIYORUM  :-*

:amin: canım benim rica ederim olur mu öyle şey hepinizin gönlünden geçtiğini düşünüyorum zaten o kadar güzel kutladıki herkes ne alındım ne kırıldım ne de öyle bir şey düşündüm.
Sağ ol var ol, Rabbim sana da göstersin yaş günlerini sağlıkla inşaAllah.  :amin:

DER!N

Hayırlı zamanda inşallah Nesrincim Sahracım Rabbim aratmadan bekletmeden hayırlısıyla versin isteyen herkese  :amin: :amin: :amin:

Nesrincim biz zaten o avm'yi tercih ediyoruz sineması da diğer mağazaları da rahat oluyor.
Kimsecikler yok haftasonu bile.  :laughing7:
Bir gün belirleyip yemeğe gidelim birlikte ya da kahveye ne dersin?

< ESLAL >

güzeller güzeli pamuk kızım yeni yaşın kutlu olsun bebeğim Rabbim nice güzel günler göstersin sana  :amin:

sahracım çokk geçmiş olsun canım çok üzüldüm inan Rabbim acil şifalar versin sarı oğluşuma  :amin:

ilknurcum bence kesinlikle hamile değilsin canım ilk kez adet olduğum dönemlerde benimde çok düzensizdi her ay test yapıyordum hatırlıyorsundur o zamanki endişelerimi  :laughing7:

ve 2. çocuk konusunda Ayşeme katılıyorum kesinlikle  :icon_thumright:

Nesrincim sizede çok geçmiş olsun canım  :opucuk:

Selmam bende merakla bekliyorum kara kuzumun güzel fotolarını bende bu yaz çektirmeyi düşünüyordum ama önümüz yaz yürürken daha güzel olacak diye düşündüm ve erteledim  ;)

biz hala diş çıkarmaya uğraşıyoruz üst damakları delinmiş yarın ucuda patlar  :icon_scratch: iştahsız uykusuz günler hala devam anlıycanız ve içerde durmak istemiyor hep gezmek istiyor evimiz sobalı üşüyecek diye korkuyorum kapıyı açık gördümü nasıl kaçıyor görmeniz lazım  :k06:

bugün babası diğer odaya geçti Hilalde peşinden firar etti hemen babasını bulamamış ellerini açmış anne baba erde diye soruyor tatlı dilli geveze kızım benim  :love9: :love9: işte bizden eyle

мiŁenα.

:opucuk: :opucuk:

maşallah lilalimee... :k06: konuşsun kızım....

benim oğlanda az aralık görse açıyor kapıyı..

çıkıyor dışarıı..

ve bugün eymene ''eymen de oğlum dedim bir kaç kez eymen dedim'' eymende ''emenn'' dedi..

babayla bizim 32 diş dışarıda tabiki..

sürekli hadi diyip gel işareti yapıyor gayipten birilerini çağırıyor sıpaa :ehi:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 08 Aralık , 2010, 21:25:29
güzeller güzeli pamuk kızım yeni yaşın kutlu olsun bebeğim Rabbim nice güzel günler göstersin sana  :amin:

biz hala diş çıkarmaya uğraşıyoruz üst damakları delinmiş yarın ucuda patlar  :icon_scratch: iştahsız uykusuz günler hala devam anlıycanız ve içerde durmak istemiyor hep gezmek istiyor evimiz sobalı üşüyecek diye korkuyorum kapıyı açık gördümü nasıl kaçıyor görmeniz lazım  :k06:

bugün babası diğer odaya geçti Hilalde peşinden firar etti hemen babasını bulamamış ellerini açmış anne baba erde diye soruyor tatlı dilli geveze kızım benim  :love9: :love9: işte bizden eyle

Sağol canım benim hep birlikte inşallah nicelerine.  :amin:

Oyy özledim kızımı tatlı dillim güler yüzlüm hoş bakışlım maşallah kızıma benim  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim çok iyi olur kahve. Eşim yarın 10 günlüğüne şehir dışına gidiyor. Araba bende olacak. :muzz: Bu 10 gün içinde içelim kahvemizi.  :hello2:

) SaMiRa (

teşekkür ederim nesrincim ezgicim
liloşa maşallahh :nazar:
bende istiyorum stüdyo fotosu ama babamız pek istemiyor nedense bilmem
yürüsün daha küçük diyor bakaım ne zaman çektircez böyle giderse okul çağını bulur herall :D