2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNu® - 08 Aralık , 2010, 10:59:25
hadi bakalım bekliyoruz selmacım  :laughing7:

bende bi hastalanaydım hala bişi yok  :(

SENIN KAÇ GUNUN GEÇTİ CANIM  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Günaydın  :love9: :love9:

Ben regl oldum.  :'(

Sarı palem fıtık ameliyatı mı olacak oyy kuzum Rabbim kolaylasın inşallah Sahracım çok çok geçmiş olsun.  :amin:

DER!N

Kızlar ya ben çok yorgun uyanıyorum bir süredir.  :icon_scratch:
Ben hiç uyku sersemi olmazdım gözümü açar açmaz kalkardım yataktan şimdi hiç çıkasım gelmiyor.  :dontknow:
Sizler nasılsınız?
Mevsim geçişinden mi halim acaba?

DİLVİN

tünaydınnnn canımmm  :opucuk:

geç uyanıyorsun yaaa ondan olabılırmı  :ehi: :ehi: :ehi:

biz 6 ta ayaktayız   ;D

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

kızlar pazargünü oğlumun resımlerı için studyoyo gitcez  :muzz: :muzz: :muzz:

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 08 Aralık , 2010, 12:13:04
tünaydınnnn canımmm  :opucuk:

geç uyanıyorsun yaaa ondan olabılırmı  :ehi: :ehi: :ehi:

biz 6 ta ayaktayız   ;D

Yok balım namazdan sonra yatmıyorum ben, yıllandık iyice galiba önceden kaçta yatarsam yatayım ezandan önce uyanırdım zımba gibi hem de. Şimdi geç yatarsam uyanamıyorum uyansam da eski ben değilim yani.
Dotoks lazım bana herhalde.

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 08 Aralık , 2010, 13:06:30
kızlar pazargünü oğlumun resımlerı için studyoyo gitcez  :muzz: :muzz: :muzz:

Ne güzel hemen paylaş bizimle.  :love7:
Ben iyice yürümesini bekledim dış çekim de yaptırıcam kısmetse.

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 08 Aralık , 2010, 11:03:19

sekizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz  :crybaby2:

dün karnım ağrıyordu olucam zannettim bugün oda yok

karnın şişer ya adet olmaya yakın oda yoooooooooooookkk  :cildir: :cildir:

AککORTįє

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNu® - 08 Aralık , 2010, 13:33:33
Alıntı yapılan: ((selma)) - 08 Aralık , 2010, 11:03:19

sekizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz  :crybaby2:

dün karnım ağrıyordu olucam zannettim bugün oda yok

karnın şişer ya adet olmaya yakın oda yoooooooooooookkk  :cildir: :cildir:

benımde 8-10 günum geçti heralde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

belirtilerim var ama bazende geçiyor belirtiler

ya ilknurcum şimdi studyo ile görüştüm

ne lazım dıye bi kaç parça kıyafet getir dedi

neler götürmem lazım sence başka

) SaMiRa (

çok teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için rabbim kabul etsin allah razı olsun inş :amin: :amin:
gece fudayl yine ateşlendi 39.4 nedense hep öyle çıkıyor allahtan 40ı bulmuyoruz  :sad1: şurup verdim üzerini çıkardım çıplak kaldı ama uyuyo hala ıslak bez koyamıyorum korkuyor çok ağlıyor gece yapacaktım yine uyuyo diye ellemedim sizce uyandırayımmı öyle olunca????(inş bida olmazda)
öyle çıplak uyudu aramızda yatıyordu bende bekledim ateş düşmesini biraz düştü ama uyuya kalmışım :BangHead: :BangHead: :BangHead:
çocuk öyle çıplak uyuyo üstü açık inş hasta olmaz üstüne yine :amin: :amin:bi uyandım teni soğuk giydirdim hemen...
ameliyat hem hidrosel hem fıtık yani sağ testis fıtıklaşmış artık  :y25: :y25: :y25:beraberinde sünnet diyoruz bida narkoz almasın diye dr olmayabilir dedi aman iyi olsunda yavrum sünneti sonrada olur
cuma usg çektiricez ve ameliyat için gün alıcaz aslında hiç istemiyorum drların çoğu 1 yaş diyor bu dr yapıcam diyor :dontknow: :dontknow:
kafam karıştı belki 1 yaş sonrası dzelir diye umudum var inşş :amin: :amin: :amin:
cuma gelsede görüşsek üzerimde acayip ağırlık varrr

) SaMiRa (

bence ilknur hamileee :suclu:
selma sen içime doğmadınn ;D
gülferde bi sonraki ay hamile kalacakk :suclu:

gülay t.

Sahracım çok geçmiş olsun canım Rabbim en kısa zamanda sağlığına kavuştursun inş. Ameliyatlarınızda başarıyla ve hayırla sonuçlansın :amin: Gece ateşlenince  ve uykudaysa insan şaşırıyor gerçekten de uyandırmaya da kıyamıyor. geçen gece aynısını yaşadım ben de. gece baktım ateşi var fitil ya da şurup için uyandırmak lazım tabi, kızım şurup içince kusuyor hemen sadee fitil verebilirdim. Ben de yanıma sirkeli su aldım kzımı da kucağı ma yatırdım o uyurken elimi batırp suya biraz ılıtıp ellerine, boynunun altına, kollarına falan sürdüm. Çok şükür 1 saat sonra bayağı düştü.

Çok yüksek ateşte belki fayda vermeyebilir ama doktorlar kabul etmese de sirkeli suyun çok faydası var. Peygamber efendimiz de hastalığı döneminde uygulamış bu yöntemi. Eskilerden beri uygulanan bir yöntem boşuna uygulanmıyordur muhtemelen. Tabi ilaçların yeri başka ama çaresiz kalınca insan mecburen uyguluyor.

Selmacım hadi hayırlısı 2. bebiş mi geliyor ne?? Önceki sayfalarda dedikodunu yaptık görmedin sanırım. :ehi:

Demet_dk

SAHRACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TEKRAR
ALLAH DERMANSIZ DERT VERMESİN

UYUYOKEN BEZ KOYARSAN KORKAR TABİKİ SERİN SERİN GELİR
FİTİL VER DAHA ÇABUK ETKİ EDİYO ŞURUBA GÖRE
HEMDE SAKİNLEŞTİRİR

İLKNUR TESTLER YANILABİLİR  :suclu:

DİLVİN

sahracım yaaa tekrardan geçmiş olsunn  :amin:

başka drlara götürdünmü pekı canım