2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Kızlar geçen yıl şuan çırım çırım bağırıyordum  :ehi:

Ne biçim adamsın sen kurtarsana beni bir şey yap bakma öyle  :k06: :k06:

Doktorum ve ebe hanım içeri giriyorlar suyumu patlatıyorlar. Ne yapıyorsunuz bana, bir şey göremiyorum bu ne böyle sıcak sıcak kontrol edemiyorum bir şey akıyor benden.  :ehi:
Ve 15.dk. sonra doğum haneye çıkıyorum  :love9: :love9:

Angel

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 07 Aralık , 2010, 14:22:40
Kızlar geçen yıl şuan çırım çırım bağırıyordum  :ehi:

Ne biçim adamsın sen kurtarsana beni bir şey yap bakma öyle  :k06: :k06:

Doktorum ve ebe hanım içeri giriyorlar suyumu patlatıyorlar. Ne yapıyorsunuz bana, bir şey göremiyorum bu ne böyle sıcak sıcak kontrol edemiyorum bir şey akıyor benden.  :ehi:
Ve 15.dk. sonra doğum haneye çıkıyorum  :love9: :love9:

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:   :love9: :love9: :love9: :love9:   :love3: :love3: :love3: :love3:

kiss gulfer sanci cekiyormusun   :k06: :k06:

DER!N

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

DER!N

Angel

:y25: :y25: :y25: :y25:  duygulandirdin beni kiss benim dogumum geldi aklima  :y25: :y25:

ne cabuk buyuyor bu bebisler  rabbim omurlerini hep hayirli versin saglik sihat versin mevlam ,acilarini gostermesin yarabbim   :amin:

DER!N

Doğumhanenin girişindeyiz terliklerimi değiştiriyoruz serin serin esiyor bağırmaya devam ediyorum saldalyeden kaldırıldım  :k06:
Ebe sus Gülfer herkes duyuyor diyor.
Doğuma gidiyorum duyarlarsa duysunlar diyorum.
Doktorum kahkahayı basıyor.  :k06:

Kapıdan giriyoruz, doğum masasına çıkartıyorlar beni bacaklarım ayrılacak yardım edin diyorum ayaklarımı koyuyorlar iki yana ter basıyor çıkartsam şu salak şeyi olmaz mı diyorum ebe hanım sargı beziyle saçlarımı topluyor önlüğün önünden dekolte yapıyorlar cart diye  :k06:

Angel

DER!N

Nur hanım konuşmaya başlıyor.
Bak Gülfer sakin olacaksın sancın gelince kabızmışsın gibi ıkınacaksın derin derin nefes alacaksın.  :aferin:

Ben hiç kabız olmadım nasıl ıkınıcam diyorum.  :k06:

Sancı gelip gidiyor gelip gidiyor  :crybaby2:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Angel - 07 Aralık , 2010, 14:43:20
:y25: :y25: :y25: :y25:  duygulandirdin beni kiss benim dogumum geldi aklima  :y25: :y25:

ne cabuk buyuyor bu bebisler  rabbim omurlerini hep hayirli versin saglik sihat versin mevlam ,acilarini gostermesin yarabbim   :amin:

AMINN TÜLİNCİĞİMMM  :amin: :amin: :amin:

BENDE SABAHA KARŞI 5:50 DE

SABAH EZANINDA KUCAĞIMA ALDIM YAVRUMU

DOĞUMHANE AŞAĞIDAYDI GALIBA

İNSANLARIN AYAK SESİNI DUYUYORDUM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 07 Aralık , 2010, 14:49:11
Nur hanım konuşmaya başlıyor.
Bak Gülfer sakin olacaksın sancın gelince kabızmışsın gibi ıkınacaksın derin derin nefes alacaksın.  :aferin:

Ben hiç kabız olmadım nasıl ıkınıcam diyorum.  :k06:

Sancı gelip gidiyor gelip gidiyor  :crybaby2:

EE SONRAAA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DER!N

Ben hala sezeryan olayım doğuramıycam diye söyleniyorum.  :laughing7:

Doktorum sancılarımı söylemediğimi anladı sancı gelince ıkınmam lazım ama çok acıyor  :)

Bak Gülfer, sancın kaçarsa bu halde seni sezeryane alıcam hadi artık bak görüyorum saçlarını diyor.
Ben seviniyorum kızımın saçları var demekki diye.  :k06:

Tamam bu kez yapıcam sancım gelsin söyliycem tamam diyorum.
Ama çok susadım su içemez miyim diye soruyorum.

Doktorum su verin diyor.
ohh nasıl içim yanmış içtiğim en lezzetli su o suydu.  :)

DER!N

Çok yoruldum ya  :k06:

İkinci ıkınma da başarısız  :laughing7:

ilkcemre

ayyy değişik duygular dimi gülfer... bende hep sabah doğurayım diye dua ettim nitekim sabah doğurdum. 10:45 bizimkide.

bu drlar ağız birliği etmiş. banada kakanı yapar gibi ıkın demişti drum. ben de kakamı mı yapıcam çocuk mu doğurucam deyince anlık bi sessizlik olmuştu ve ben sanırım biri kız  bebek doğuruyo deyince kopup doğum olayına yeniden dönmüştük...  normal doğumun faydaları işte abuk subuk espiriler yaparak doğuma eğlence katıyosun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: