2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 02 Aralık , 2010, 20:19:30
amannınnnn kız sevil sen nasıl kaldıracaksın o kadar kalabalığı :honk: Ben kaldıramıyorum. Hele ki çocuk gürültüsüne. :violent1:
cnm ne yapım sımdı bırını cagır bırını cagırma olmaz mecbur herkese söylemem lazım...

bıde saten benım evımde yapmıcam cünkü benım evıme sıgmaz o kadar kısı...artık 1 günlük katlancaz sese kalabalıga yoksa bende pek gelemem  :muzz:

ama dıs bugdayıda yapmak ıstıyorum cok süper seyler var aklımda bakalım ınsallah olur hepsı

tweety0555

yenı ev ıcın ıyı dıleklerınıze tesekkur edıyorum...
yasgunu heyecanlaı baslamıs vay be gecen sene bu zamanlar kım once dogum yapacak cantaya ne koydun muhabbetı vardı sımdı dgunu allahım tatlı heyecanlardan ayırmasın...
mert cok hareketlı sızlerınkıde oylemı ya vallahı canım cıkıyor...mesela tum cekmeceler ayakkabılık ha bugunde oyuncak sepetını ters cevırıp koltuk tepelerıne tırmanmalar...acaba tesadufmu dedım sepetı uzaklastırdım onu suruye suruye gene aldı ustune bastı cıktı...onu takıp etmekten ıannın yoruluyorum allah anneme kolaylık versın ben ıste ıken...

ilkcemre

ilknurrrr bende hala olmadımmmm.... bakalım kim önce doğuracak  :laughing7: :laughing7:

ayyyy düşünemiyorum bile şuan bi tane daha  ::)

doğum günü fikirleri süper yaaa... bi  kaç şey çarptım... slayt fikrine bayıldım. günün hatırası olarak kalır güzel olur. sonuçta her zaman hazırladığımız bişi bi tanede doğum günü için hazırlayalım :D

bu arada benim doğum günümede az kaldı. 10 aralık ... kutlamalara nerelere gitsem acaba  :laughing7: :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

Özlemcim hepimizinki çok hareketli. Benimki uyanıkken bir dakka boş durmuyr.Mutfak çekmeceleri dolap çekmecelir hepsi yerlerde. Bende kendimce çözüm buldum dolaplara.

nesrin_beyza&berrin

Kızlar test yapın yaa merak ettim şimdi. Ben olsam dayanamam kaç kez yapardım,

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben 1 bucuk senendır adet görmüyorum nasıl bıseydı kı unutdum bıle  :k06: :k06: :toothy10: :toothy10:

acaba ne zaman olcam bnde yaaaa :cildir:

zelis

iyi geceler kizlar

Dogum gunu fikirleri super...

bende bi slayt goesyerisini cok tuttum  :icon_thumright:

ırmak184

03 Aralık , 2010, 00:29:08 #5377 Son düzenlenme: 03 Aralık , 2010, 00:42:39 ırmak184
merhaba hanımlar  :occasion14:  :occasion14:

2 kere test yaptım.kan testi yaptırdım sonuc negatif veeee 7 gün sonunda biraz önce regl oldum nihayet... nasıl sevindim  :hello2: kaç gündür öyle stresliydimki  :-ooo ne zormuş beklemek...allah eksikligini aratmasın ama ikinci için daha cok erkendi  :laughing7:

kızımın vücudunda kırmızı lekeler cıktı yara gibi..bugün doktora gittik.alerji olmuş dedi...öncelikle bir süre yumurta ve muz verme dedi..degişik bişeyde vermedim..yedikleriyle deneyecegiz bakalım..bir krem verdi 3 gün kullanacagım.inşallah faydaı olur..birde birkaç gündür ishal oldu kızım.doktorumuz diş cıkardıgı için olabilir dedi..daha önce diş cıkarırken hiç ishal olmamıstı...ishal için patates püresi,yogurt yedir bolbol su içir dedi birde milupanın maması varmış iki üç gün kullan dedi adını unuttum şimdi..kullanan varmı????

bişey soracagım kızlar..ben rizeden yogurt mayası getirtmiştim..o mayayla yogurt mayalıyordum ama bayramda pek evde olmadıgım için yogurt mayalayamadım ve maya bitti gitti...babymix yogurt veriyorum kızıma..yediren varmı??? yada ne yediriyorsunuz???? 

dogum günü fikirleri cok güzel...günlük,slayt fikri,ve küçük hediyeler süper fikirler...okudukca heyecanlandım...bende yapacagım...
diş için gazlı bezle silinebilir diye bir yerde okumustum.kontrole gidince soracagım..
sevilcim burdada kar yagacakmış ama inşallah cumartesi yagmaz yeni evlenen arkadasım var ona gidecegiz arkadaslarla  :muzz: yakın olsa sorun degilde karsıda oturuyor..

мiŁenα.

Günaydın kızlar..

geçmiş olsun ırmak..

m,lupa hn25 var ishal döneminde beslenmesi için

AKUT İSHALDE BESLENME

Akut ishal dönemindeki bebeklerin özel beslenme(diyet)ürünüdür. Bebeklerin,küçük çocukların ve büyüklerin akut gastroenteritleri için hazırlanmış süt bazlı özel diyet formülüdür. İshal nedeniyle harap olmuş barsakların onarımı için gerekli yüksek kaliteli protein içerir. Akut diyarede (ishalde) realimentasyonu sağlamak üzere formüle edilmiştir. Yağ içeriği düşüktür ve sadece bitkisel yağ içerir. Enerji muz,elma ve pirinçten elde edilmiş karbonhidratlardan sağlanır. İçinde bulunan eser miktardaki laktoz,laktoza karşı toleransın kazanılmasını sağlamak ve laktaz enzimini aktive etmek amacıyla ilave edilmiştir. Dengeli vitamin takviyesi ve yeterli elektrolit içeiğini sahip ve muz ve elmanın hoş lezzetiyle bebeklerin severek yediği bir diyet mamasıdır.

Aptamil HN25'in 250 gr'lık 1 ürün boyu bulunmaktadır

milupa pregomin as

NEK SÜTÜ ALLERJİSİ İÇİN
SERBEST AMİNOASİT İÇEREN HİPOALLERJENİK BİBERON MAMASI

Uzamış diyare,ciddi besin allerjisi, sindirim bozukluğu ve malabsorbsiyonu olan bebekler içindir.Elemental,serbest aminoasit içeren hipoallerjen bebek mamasıdır.Endikasyonları: uzamış diyare,inek sütü proteini intoleransı,soya proteini intoleransı,laktoz ve sukroz intoleransı,galaktozemi ve herediter fruktoz intoleransı,viral veya bakteriyel kaynaklı akut diyare,kısa barsak sendromu,gastrointestinal cerrahiden sonra realimentasyon,sindirim ve absorbsiyon bozukluklarında ek beslenmedir.Vitamin,mineral ve eser elemnetlerle zenginleştirilmiştir. Yüksek oranda esansiyel yağ asitleri içerir. Büyük bebekler ve çocuklar için inek sütü yerine destekleyici besin olarak da kullanılır.

Aptamil Pregomin AS'ın 400 gr'lık 1 ürün boyu bulunmaktadır. Aptamil Pregomin AS yalnızca eczanelerde satılmaktadır.

bunlardan biri mi kii

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar.
Nasılsınız? Bebişlerinizle geceniz nasıldı? Biz 4 te kalktık 5 te zor uyuduk. Ben pes ettim babası uyuttu. Bunalımlardayım bugünlerde sorumluluklarımdan dolayı. Üzerime üzerime geliyor herşey. Pedagoga gidecem inş.

Selmacım gözükmüyorsun. :director: Nerelerdesin.

AککORTįє

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 02 Aralık , 2010, 22:07:47
ilknurrrr bende hala olmadımmmm.... bakalım kim önce doğuracak  :laughing7: :laughing7:

ayyyy düşünemiyorum bile şuan bi tane daha  ::)

doğum günü fikirleri süper yaaa... bi  kaç şey çarptım... slayt fikrine bayıldım. günün hatırası olarak kalır güzel olur. sonuçta her zaman hazırladığımız bişi bi tanede doğum günü için hazırlayalım :D

bu arada benim doğum günümede az kaldı. 10 aralık ... kutlamalara nerelere gitsem acaba  :laughing7: :laughing7:

bende düşünemiyorumm  :honk: ay tam ayakladığı ortalığı karıştırmaya başladığı zamanlar hamile olucam ve oğlumu kucağıma alamıcammm  :y25:

Allah hayırlısını versinde istemiyorum ya  :'(

ve hala adet olmadımmmmmmmm  :BangHead:

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 03 Aralık , 2010, 10:31:15
Günaydın arkadaşlar.
Nasılsınız? Bebişlerinizle geceniz nasıldı? Biz 4 te kalktık 5 te zor uyuduk. Ben pes ettim babası uyuttu. Bunalımlardayım bugünlerde sorumluluklarımdan dolayı. Üzerime üzerime geliyor herşey. Pedagoga gidecem inş.

Selmacım gözükmüyorsun. :director: Nerelerdesin.

git canım git çok iyi olur

мiŁenα.

günaydın kızlar :k06:

nesrincim git canım iyi gelir bizim oğlanda o saatlerde hortluyordu bir ara gece oyun oynuyorduk yatakta  :cildir:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

yaa kaza falanda olmadı ... 3 gün geçti benimde ... ama içim rahat çünkü ilk aylar böyle karışık  gidermiş. belki bu ay hiç olmaz  :dontknow:

ben beklermişim olacak nasıl olsa diye bide hamiş olurmuşum  :ehi: :ehi:

teste gerek yok olur heralde  :tongue3: :tongue3: