2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Arkadaşımız var Kayserili-Çerkez  :laughing7:

Sevgilisi var Diyarbakırlı, arkadaşı nüfusumuza geçirdik ailesiyle tanışmaya gideceğiz belki de isteme olayı olacak.

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 01 Aralık , 2010, 11:15:16
Arkadaşımız var Kayserili-Çerkez  :laughing7:

Sevgilisi var Diyarbakırlı, arkadaşı nüfusumuza geçirdik ailesiyle tanışmaya gideceğiz belki de isteme olayı olacak.

annadım şimdi  :laughing7:

valla bizim orda çiçek ve çikolata ile gidilir önce

takı daha sonra  ;)

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ayşecim bizimde kendi evimiz... bizdegeçtiğimiz yaz nerdeyse taşınıyorduk. evi tutup kaporasını bile verdik. bazı (!) sebeplerden dolayı kaldı parada gitti. bende dedimki madem taşınmıyoruz bari balkonu kapattırayım. balkonumu mutfağa birleştirdim hoş oldu. 2 sene oldu oturalı iyiyce kirlenmişti badana da olsun dedik.   

ilknur cemrem de ağlıyo bazı geceler.gündüz korkarsa özellikle ağlaması oluyo geceleri. mesela dün çamaşır makinesinden korkmuştu gece bi kaç kez vıyıkladı... 

nesrin_beyza&berrin

GÜnaydınlar herkese
Maşallah Çağlara. Selmacım hiç mi uyanmadı? Benimki uyanıyor :'( :crybaby2: Gündüzde çok az uyuyor.
Selenede maşallah yüzündeki gülücükler hiç eksik olmasın inş. :amin: geri sayım başladı 7 gün kaldı sanırsam bizimkinede 17 gün.... :muzz: :muzz:

Kuzey bebişin 10. ayı kutlu olsun.

Ayşecim sanada kolay gelsin.

Bende bugün güne gidiyorum. Selmacım sen çalış biz gezeriz senin yerine. :ehi: :wave:

zelis

Gunaydinlarr...

Brrrrrrrrrrrrrrr dondum kizlar dondum ..... burasi -6 derece + ruzgar , suratim uyustu resmen ya  , benim ogalan eldiven sozu verdim , gez gez hic yerde yok , tukenmis hepsi , soguklar feci geldi ya millet kislik koymamis piyasada , artik sonunda pazarda buldum , keske bastan pazara baksaymisim , pazarda evimin dibinde  :-\ 

Kuzeyimin 10. ayi kutlu olsun ,
Gulfercigim gez canim gez , ne etcen evde otur otur , :tongue3:
Ilnurcugum sizinkide belki disi falan kasiniyorsa, cunku merve de ayni sabaha kadar 5-6 defa uyaniyor , geri uyuyor.. :dontknow:

DİLVİN

hiç uyanmadı nesrincimmm

yaa gitmeyın bı yeere

ben kıskanırımmmmm  :ehi: :ehi: :ehi:

gelın burda sohbet ederlim ne gerek var gezmelerde

havalar zaten soğukkkk  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

мiŁenα.

kızlarrr eymen ablaa diyor :ehi: :nazar: komşumuzun kızı geldi bu ikinci gelişi eymeni sevmeye hep abla abla diyorduk ablaa diyor :k06:

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

01 Aralık , 2010, 14:14:38 #5273 Son düzenlenme: 01 Aralık , 2010, 14:19:25 gülay t.
Alıntı yapılan: Eymen'in Anniş'i - 01 Aralık , 2010, 13:55:15
kızlarrr eymen ablaa diyor :ehi: :nazar: komşumuzun kızı geldi bu ikinci gelişi eymeni sevmeye hep abla abla diyorduk ablaa diyor :k06:

Maşallah Eymen'e annesi. Ayşecim kolay gelsin senin şimdi bir sürü temizlik yapman gerekiyor değil mi  tadilat güzel de temizlik kısmı olmasa çok daha hoş olurdu :)

Gülfercim çook geçmiş olsun canım Rabbim tez zamanda şifa versin inş. Bu arada genetik yatkınlığı varsa ondan şişmiş olabilir yavrucağın bademciği, inşallah tekrarlamaz kötü bir anne olduğunu hiiiç sanmıyorum.

Bu arada arkadaşlar kızımı 1 yaş aşısı için doktora götürdüm bazı şeyleri paylaşmak istiyorum sizinle.

Verem aşısı olan kolunu kontrol etti ve bir kabarıklık ya da tuttuğuna dair bir iz yokmuş  tekrar götüreceğim 1 hafta sonra kan testi yapıp tutup tutmadığına bakacak. Verem aşısının tutmama ihtimali varmış bu test sonucu eğer tutmamışsa aşıyı yenileyebilirmişiz. Sizlerin de aklınızda bulunsun sağlık ocaklarında aşı vurunca belki dikkat etmeyebilirler uyarın  oradaki görevliyi muayene etsin kolunu.

1 yaş sonrası inek sütüne geçilebiliyor bildiğiniz gibi, inek sütü mü yoksa keçi sütü mü önerirsiniz dedim inek sütü kansızlğa keçi sütü de folik asit eksikliğine sebep olabilirmiş tabi çok fazla tüketilince. Yani birbirlerine üstünlükleri yok dedi. Tercihe göre kullanılabilirmiş.

мiŁenα.

evet canım ok yorulcam yine.

alçı olucak duvar kağıdının altı onu zımparalıyor pisliği bitmez :sad1:

olsun ne yapalım değişikliği seviyorum mutlu etcek beni temizliği gözüme batmicak.. :occasion5:

sağol dezesii...

fıstık 1 yaşını geçti mi maşallah :nazar: :aferin:

gülay t.

Evet teyzesi kızım pazar günü 1 yaşına girdi  çok şükür Allah'a. Darısı diğer bebişlere ve Eymen'e.

Sorma temizliği ve değişikliği ben de çok seviyorum ama eskisi kadar vaktim olmadığı için çok yorucu oluyor artık tüm ev işleri. Bazen sihirli bir değneye sahip olmak istiyorum. :k06:

мiŁenα.

ah kim istemez :k06:

benimki sapkınlık canım normal değilim o hususta :k06:

eymene babaannesi dedesi alıyor ben yapıyorum işimi yada eymenlede yapabiliyorum bunaltmıyor  :k06:

maşallah fıstıgıma :nazar: biz kızını hiç görmedik annesi merak ettim cimcimeyi :k06:

) SaMiRa (

kuzeyy teyzemm yeni ayın kutlu olsunn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
gülaycım sizinde yaşınız hayırlı olsun nicelarini gösersin rabbim sağlıkla :nazar: :nazar: :nazar:
doğum günü resimlerini yüklede bakalım mümkünse canım

yaa bende taşınmak istiyorummmmm kocam istemiyoooo :violent1:
kızlar fudayl hep kulak çekiyor sadece kendisininkini değil bizimkileride çekiyor oynuyor,inceliyorr :dontknow:
çağlara :nazar: eymene :nazar: selene :nazar:daim olsunn :amin: cemreye  :nazar:
ilnur geçmiş olsun canım korkmuş olabilir belki

мiŁenα.

sağol hayatım :opucuk:

diş gelcek sizinde yakın :occasion14:

sizinkinide oyun olsun diye çekiyordur kendisininkini çekiyor ya :k06:

) SaMiRa (