2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 30 Kasım , 2010, 19:06:31
gülfercim çokkk geçmiş olsun canım inşallah hemen iyileşir fındık kurdum :amin:
eski neşesine kavuşur annesi pıtır pıtır koşar yine üzülme :opucuk:
Alıntı yapılan: ırmak184 - 30 Kasım , 2010, 19:56:56
iyi akşamlar kızlar...

test yaptım tek cizgi cıktı..hala hasta olmadım..beklemek cok gıcık bişey  :cildir:

bugün doktora gittik kontrole..kilosu 9500gr boyu 72 cm olmuş kızımın.bir problemimiz yok cok şükür..beslenme içinde bir iki hafta sonra bizim yediklerimizden yiyebilirmiş ama az tuzlu yaglı v.s

gülfercim gecmiş olsun canım...keske antibiyotik kullanmasak ama mecbur kalıyoruz bende 2 kere kullandım kullanmasan gecmiyor malesef :'(
ezgicim hayırlı olsun dişleriniz...ah ah nedir bu dişlerden yavrularımızın cektigi  :'(
aysecim eymenin odasının hazırlıklarına baslamıssın hayırlı olsun..duvar kagıtları cok güzel..bende seneye salona duvar kagıdı yaptırmayı düşünüyorum..siyahlı grili olanlar cok hosuma gidiyor  :laughing7:

Sağol canım inş. geçmiş olur.  :amin:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 30 Kasım , 2010, 21:03:16
gülfercım gecmıs olsun ecrinime ınsallah en kısa zmaanda ıyılesır kuzum yaa kıyamam ben oona ... :amin: :love9:

nesrıncım evım tam bıtmedı daha ecrının odasındad abı kac takılcak eksıkler var onlarda tamamlansın ınsallah eklıcem resımlerı bıraz catlatalım sızı bekleyın bakım bırazcık daha  :k06: :k06: bıtdıgınde hemen eklıcem ınsallah cnm öptümmmmmmmm

Sağol hemşom inş. kısa zamanda keyfi yerine gelir  :amin:

Hoş geldin Özlem hayırlı olsun yeni evin iyi günler de oturun sağlıkla hayırla inşaAllah.

) SaMiRa (

gülfercim çok geçmiş olsun canım tez zmanada yiylşir inş ecrinim :amin: boyu kilosuda çok iyi zaten tutamaz artık fazla çoook hareketlii :nazar: :nazar: :nazar:
tabikii çok iyi bir annesin sana öeniyorum öyle düşünme her anne evladına çok iyi bakar
bademciklerini soğuk birşey şişirmiştir kuzumun acaba soğuk birşey yemiş içmiş olabilir mi veya birinden de kapmış olabilir
ilerde sorun olmaz korkma çok sık bademcik sorunu geçirmesi lazım allahın iziniyle öyle olmucak :amin:

ezom hilalimin yanakları dolsun tombul tombul et olsun şifa olsun inş.
duruma meleğime maşallah  :nazar:ırmakcımm ben veriyorum kendi yediklerimizden az tuz katıyorum o kadar mesela bu akşam ıspanak yedi
sende verebilirsin mesela nolcak ki beklemene gerek ok bence  ;) :opucuk:
ayşecim grili olan çok güzel ama biraz sade gibi yani benim tarzım değil aslında çiçekli yada farklı bi desen seçsen daha hoş olur gibime geliyor benim fikrim tabii
stikcer kedili çok hoş bayıldım daha neleri var yaa nette sürekli indirim geliyor onlardan banaama alan yokk :k06:
özlem hoşgelin hayırlı olsun eviniz canımm :flowers:

ırmak184

sahracım bende veriyorum bazen kendimize yaptıklarımızdan,pilav,makarna,köfte,tavuk sote,ciger.....bayıla bayıla yiyor  :D ama ögün olarak vermeye baslamadım  ??? tadımlık veriyorum...ıspanak ögün olarak yediriyorum cok seviyor..
özlemcim hayırlı olsun eviniz.. güle güle oturun  :opucuk:

ilkcemre

günaydın herkesee

kuzey bebişin 10. ayı kutlu olsun serpilcimmm

gülfercim sizede çokkk geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin....

ezgicim hoş geldiniz canım sizde. zor olmuştur şimdi kalabalıktan yalnızlığa geçmek... insan annesine gidince dolu dolu yaşıo eve gelince bi gariplik çöküyooo...

ayşe bende bakıorum o sticker lardan... ama biraz pahalı geldi. el kadar sticker 60 liradan başlıo koçtaş da baktım ve praktikerde aynı seçenekler ve fiyatlar uçuk... beimde hoşuma gidiyooolar bakalım güzel bişi denk gelirse alıcam bendee 

selmaaaaa  :love7:

hepinizi öpüyorummmmm  :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Kasım , 2010, 21:23:22
merhaba arkadaslar uzun zmaadır yoktum ev alıp yerlestım net yenı acıldı ...mert bu arada bayaga adımlar atıyor tahmınımca yasında yuruyor olacak ama yemek sorunumuz var...bızım yemeklerden yıyor ama emmeye duskun hala emıyor hele gece sureklı meme ve ortamızda yatıyor...

HOŞ GELDIN ÖZLEMCIM YENI EVIN VE INTERNETIN HAYIRLI OLSUN CANIM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

KOMŞUMMM GÜNAYDINNN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

CEMREM NASIL IYIMI  :love7:

ÇAĞLAR YAVAŞ YAVAŞ DÜZENE GİRDİ

DÜN GECE HİÇ UYANMADI  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

IRMAKCIMMM HAYIRLISI OLSUN CANIM

UMUTLANMIŞTIM HAMILESINDIR DIYE  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

DURU MELEĞİN BOYU KILOSUNADA MAŞALLAHHHHH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KUZEYIMDE 10 AYLIK OLDU
MAŞALLAHH ONADA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

kuzeyin 10.ayı kutlu olsun :nazar: :occasion5:

gülcüm benim baktığım yerde 32 il 40 tl arasında değişiyrdu fiyatlar ..

şu kediliden varsa alıcam salonuma yapıcam çok begendim yada güllü dallı alıcam :laughing7:

bir sürü işim var dün eşim salonu boyamıştı şimdi temizlik vakti hepiciğinizi öptümm :wave:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Sahracım Gülcüm teşekkür ederim.  :opucuk:

Soğuk bir şey yemedi içmedi anlamadım ki  :dontknow: olası varmış demekki oldu mantıklı bir açıklama getiremiyorum.  :(
Çok şükür sabah gülücüklerle uyanmış nenni nenni diyordu (bu bizim şarkımız) çok mutlu oldum biraz keyfi gelmiş maşallah kızıma.  :nazar:

Fenalardayım, bugün güne gideceğim. Yarın arkadaşım yemeğe gelecek ctesi günü o arkadaşımın kız arkadaşının ailesiyle tanışmaya gidicez belki de isteriz kızı kaynana oluyorum  :k06: cuma çıkıp hediyelik bir şeyler almam lazım. Kız Diyarbakırlı acaba adetlerini bileniniz var mı? Tanışmaya gidiyoruz ama tedarikli olacağım yüzük ve bileklik aldık ortam uygun olursa verildiğine dair bunları takacağız da ortam uymazsa elimiz boş gitmeyelim yardım edin bana  :opucuk:

ilkcemre

bizde koca yazı kurutup kışın badana boya yaptırıyoz ayşe ya... bende geçen hafta balkon ve mutfağı boyattım. bidoluuu inşaattt pisliği... yok kemer yapıldı alçıydı sıvaydı adam da bi pis çalıştı ki sorma her yer  boya oldu temizleyene kadar iflahımız kesildiii....

selma biz iyiyiz dün annemlere gittik sizin oralara yaniii  :tongue3: akşama kadar gezdik dolaştık cemreme ciciler aldık tabi kendimede...

cemrede bu sıralar iyi maşallah bebeişimin derdi varmış da yemiyomuş şimdi biraz da olsa düzeldi en azından çığlık atmıyo kaşığı gürünce  :laughing7: :laughing7: bende bugün dr arayıp randevu alcam 2 aydır kontrole gitmedik. hemde göz taraması yaptırcam sanki gözünün biri içe doğru gibi geliyo bana . dr normal demişti bir yaşına kadar düzelir demişti ama bir yaşına az kaldı sanki düzelmedi gibi. eskiden daha belirgindi şimdi o şekilde değil ama bi göstermekte fayda var...

AککORTįє

01 Aralık , 2010, 10:27:55 #5259 Son düzenlenme: 01 Aralık , 2010, 10:30:57 iLkNu®
GÜNAYDINN  :love9:

oğlum  gece ara ara ağladı gözü kapalı sanki birşey canını yakıyormuş gibi birden

ama  susuyordu sonra yine  :'(

dişi mi geliyor noluyor Allah hayırlısını versin

bu arada kızlarr

HAFTA SONU KAR GELİYORRRRRRRRRRRRRRRR  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

DER!N

Geçmiş olsun canım  :amin:
Diş olabilir ya da bir şeyden korkmuştur ara sıra yaşayabilirsin bunu hani ille de bir sıkıntısı olmayabilir. İnşallah diştendir uykusuz kalmalara değsin.

Kar gelmesin yaaa kızım hasta kar gelmesin  :(

AککORTįє

SAĞOL CANIM EVT OLABİLİR İNŞ DİŞTENDİR

EVT DİMİ YA, İNŞ DOĞUM GÜNÜNE KADAR İYİLEŞİR  :amin:

BU ARADA KUZEYİMİN 10. AYI KUTLU OLSUN  :nazar:

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLARRR

ANKARAYADA GELSIN O KAR

BİZDE İŞE GİDEMEYELIM   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

mola verdim nescayfe molası.. :k06:

gülcüm benim evim yeni boyası falan var normalde yapmicaktım birşey..

Lakin 3 yıldır ev alıcam diye bir şey almıyordum birşey değişmek istemiyordum evde..

Yine ev alma fikrimiz var ama eskisi kadar değil..

onun için biraz değişiklik istedik ;eşimde dün öğlen geldi boyicam dedi öle boyadı..

maşallah fıstığıma ..

ben bilmiyorum ama selma belki bilir memeleket gaziantep yakın sayılırlar belki bilir adetelrinii :occasion5:

geçmiş olsun ilknur dişlerden olabilir ayda korkmuştur uykusunda

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BEN NE DEMEK İSTEDİĞİNI ANLAMADIM KI GÜLFERIN

KIM KIMINLE NE KIZI KIME İSTEYECEKLER   :laughing7: :laughing7: