2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 27 Kasım , 2010, 15:45:38
üsttekı 2 dışı çıktım çıkacağım dıyor
alttakılerde öle tam çıkmadı
ucu bıle çıkmadı
ondan oluyor o zaman  :sad1:

bizim ilk diş çıktığında da 2. dişi çıktığında da hiç ağrısı sızısı olmadı 

ama her çocuk aynı olmaz  belki üsttekiler de geliyorsa o da yapabilir

ucu çıktı ilk 1 haftadan sonra diş halide göründü dışardan sonra 2. çıktı

o da öyle yavaş yavaş çıkıyor demekki bende sanıyodum 2 gündü tam bir diş olacak

cahal kaldık kız diş konusunda  :ehi:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 27 Kasım , 2010, 15:48:07
herkese selammmm

cagların kesın dısı cıkıyordur yıne ondandır yaa su dıslerde bı hemen cıksa rahatlasak yaa ecrinde berbat yemesı ıyıde cok sükür ama cok mız mız yaaa 4 gün ınanın gecelerı 20 kere kalkıyorumdur zırt pırt uyanıyor bır ıkı emıyor gerı uyuyor aynen öyle sabaha kadar devam edıyor yaaa...

ama dünden berı ne yapıyorum bılıyormusunz kızlarr ecrin emzık tutmuyor yaa dğn bırısınden duydum aslında cok duyuyordumda ben yapmıyordum emzıgı ecrının agzına bagladım cuk cuk emıyor sımdı bı kac kez öyle yapcam kı alıssın artık ınanın bır yere gıtdımı benı rezıl edıyor aglaya aglayaa ...ben kan ter ıcınde kalıyorum ecrınle gezmeye gıtdımı...ınsallah alısır su emzıgee  :amin: :amin:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: DEMEK BAĞLADIN HEE ay ne güldüm iyi fikir hee

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

AککORTįє

zelis

selam kizlar ..

ILknurcugum verdigin ornekler icin cok tsk ederim canim ,.
artik seneye istedigim gibi bir perde diktiririm insallah .
simdi kardesim begendi bi tul ondan yaptiriyoruz, yere kadar , kenarlari icinde be burda gri parlak bir kumas gordum  ondan yapariz buyuk ihtimnal , hele tulumuz dikilsin gelsin takalim penceremize , kenarlarinada ona gore karar verelim .............

neyse sayfa perde sayfasi oldu  :laughing7:

gelelim bebislere, merve oldukca huysuz :cildir: emeklemiyor , ama yerindede durmak istemiyor , surekli  zirliyor  :cildir: :cildir:
yemesi eh iste , uykusuda eh iste ,,,, huysuzlugu bi gecse...

selmacigim Caglarda dislerden dolayi istahsizdir canim , gecer insallah....

Sevilcigim ha gayret canim alistiracan Ecrini emzige  :icon_thumright:

) SaMiRa (

çağlar diş çıkarıyor yahuysuzluğu ondandır sıkıntısız sürsün inş
bizde bekliikk bakalım ne zaman merhaba dicek(ler)
canım çok acıyorr diş etlerimde yaralar oldu yaa nerden çıktıyasa anlamadımmm :-\ yiyemiyorum içemiyorum sızım sızım dişçiyi aradım doluymuşta  :(

ilkcemre

kızlar öldüm bittim bugün ama değdi dorusu...

mutfağı yaptırıyorduk usta dün gitti, bugün sabah bi başladık temizliğe şimdi oturduk ablam grldi saolsun çok yardımcı oldu...

mutfak kapımıı söküp balkonla birleştirdik ve araya kemer yaptırdık... lila bi oda oldu balkon ... çok şirin kışın kar yağarken battaniyelerimizle nescafe içiceeeeemiz günleri özlemle bekliiikkk 

:love3:   :love3: :love3:  :nazar: :nazar:

AککORTįє

°o.O євяυ O.o°

selaaam :hello:
:hello:biz dün dr gttik kuzum 4800 gr 55 cm olmuş ağla :hello:ı :hello: durması gazından dedi dr bi bitkisel ilaç daha verdi inş ii gelr bu ay da sabret birde bıçak gbi keslcek dedi yawrum aşı yapılırken çok ağladı :crybaby2: mevlütümz çok güzel geçti :hello2: hiç uyumayan çocuk kuran okunurken 1 buçuk saat uyudu millette yalan sölüorum sancak ;D :nazar: bu arada mevlütte bi kadın betüle seni torunuma alim kız dedi kızım da yok bnm isomm var dedi :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

:k06: afferin benim gelinimee  :love9: akıllıdır benim kızım  :binkybaby:

Allah kabul etsin tekrardan canım  :amin: kilosu da boyu da çok iyi maşallah  :nazar:

aşı günleri öyle artık gelsede bitse diye dua ediyorduk napalım sağlıkları için..

zelis

Iyi pazarlar kizlar...

Ebrucugum mevlutunuzu Rabbim kabul etsin canim  :amin:

Fistigin boyuda kilosuda iyi masallah ,  :nazar: :nazar: :nazar:

Hani kimslere yazmmais iki gundur , hafta sonu ya kimse ugramaz artikin 
;D

zelis

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 27 Kasım , 2010, 22:02:31
kızlar öldüm bittim bugün ama değdi dorusu...

mutfağı yaptırıyorduk usta dün gitti, bugün sabah bi başladık temizliğe şimdi oturduk ablam grldi saolsun çok yardımcı oldu...

mutfak kapımıı söküp balkonla birleştirdik ve araya kemer yaptırdık... lila bi oda oldu balkon ... çok şirin kışın kar yağarken battaniyelerimizle nescafe içiceeeeemiz günleri özlemle bekliiikkk 

:love3:   :love3: :love3:  :nazar: :nazar:

Gule gule guzel gunlerde kullanin canim ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirli aksamlar kizlarr

ecrin baya bi emzige alisdi ya herkese tavsiye ederim simdi cuk cuk emiyor vallahi.... :love9: :love9:   

cok mutluyum cokkkk tek istegim emzik tutmasiydi cok sükür rabbime  :nazar: :nazar: :amin:

betüse masallah  :nazar: rabbim nazarlardan korusun insallah pamugu  :nazar: :nazar:

mervemde kesin yine dis falan cikariyorsa belki yan disler geliyordur veya havandir olabilir cnm cocuk iste belli olmuyor her gün bi degisikler  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

iyi akşamlar sevil,maşallah ecrine  :nazar:

ama anlayamadım benim kızımda emzik almıyor verince ağzına öğürüyor

nasıl bağlıycam çocuk öğürüyor bi tarif edermisin deniyim bende çok istiyorum emzik almasını  :y25:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

oyy yerim ben seni duru ne tatli olmus bu yaa masallahhh :nazar: :nazar: :nazar:

ve hayirli aksamlar pinarcim...

simdi söyle anlatim ben cogu kisiden duyuyordum cocugun agzini bagla emzigi diye ama bana tuaf egliyordu hic yapmadim ama gecen bi komsu dedi emzigi agzina veriyorsun ya 2 tarafdanda  cirt bandi var ya bandliyorsun ve cuk cuk emiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :basardim: :basardim: :basardim:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay canım saol  :opucuk:  :opucuk:

valla bende denesemmi diye düşünüyorum şuan parmağının yanını emiyor cuk cuk cuk
emziği verince öğürüyor hemen birde ben deniyim bakalım inşallah tutar
peki damaklımı verdin yoksa normalmi  :dontknow: