2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gördügünüz gıbı ecrini uyutdum bende face ve forum basındayım  :opucuk: :laughing7:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

AYY NİSAMA NE KADAR ÇOK BENZIYOR BURDA  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

MAŞALLAHHH EÇİŞEEE  :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

KOKOŞ ECRİN NASIL GÜZEL UYUYO MAŞALLAH

SELMACIM  :opucuk: NABER BACIMMMMMMMMMM  :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Demet_dk - 26 Kasım , 2010, 17:17:55

IYIYIM TATLIMMM SEN NASILSIN  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

Alıntı yapılan: ((selma)) - 26 Kasım , 2010, 17:31:18
Alıntı yapılan: Demet_dk - 26 Kasım , 2010, 17:17:55

IYIYIM TATLIMMM SEN NASILSIN  :opucuk:

BENDE İYİYİM DORUK UYANDI ÇEKİŞTİRİYO ONA BAKCAM ŞİMDİ ÖPTÜK SİZİ

nesrin_beyza&berrin

Mrb arkadaşlr Bugün kokoş oldum gezmeye gittim. :k06: Siz neler yaptınız? Bende torima gittim. Gülfercim en üst katı çoook kalabalık Snow park olan yer. E-bebek mağazasıda o katta. Kanz felan. Ama diğe katlar çok kalabalık değil. Ben 3 kez felan gittim. Beylikdüzü Büyükçekmece 4ledik. Hadi buluşalım ortada. Muazzez senin bebiş kaç aylık. Bende Beylikdüzü İhlas Marmaradayım.

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 26 Kasım , 2010, 17:43:04
Mrb arkadaşlr Bugün kokoş oldum gezmeye gittim. :k06: Siz neler yaptınız? Bende torima gittim. Gülfercim en üst katı çoook kalabalık Snow park olan yer. E-bebek mağazasıda o katta. Kanz felan. Ama diğe katlar çok kalabalık değil. Ben 3 kez felan gittim. Beylikdüzü Büyükçekmece 4ledik. Hadi buluşalım ortada. Muazzez senin bebiş kaç aylık. Bende Beylikdüzü İhlas Marmaradayım.

ohhhh gezınn bol bolll

bizde fabrıkada çalışalımm

tak takkk takkk çekiç seslerının içinde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zelis

selam kizlar ,

kaynatmissiniz yine , gezmeler falan , iyisiniz bakalim ...

bizim burda da havalar cok soguk , su anda  2 derece disarisi , bi yere cikamiyoruz, kapali analarda ise hastalik kol geziyor , zaten ailecek gripten kurtulamadik...

Mervede kac gundur geceli uykuzuszdu , bu gun bi baktim ki 8. disimiz patlamis , ust 4 idi , simdi altida 4 ledik...

DİLVİN

maşallahhh merveyeee  :nazar: :nazar: :nazar:

bızım 1 tane çıkar gibi oldu ama arkası gelmedı yawwww   :icon_scratch:

zelis

masallah yazimda kocaman kocaman olmus  :laughing7:

Bu arada kizlar size bisi soracam  :icon_scratch: ben bu yaz evim perde diktirmistim ama pileleri cok kotu olmustu , gecen gun TR ye geri yolladim , diken adam yolla bakalim demisti , simdi yeni perde dikecekler bana .... simdi modelleri gorme sansim yok , kiz kardesim bi tanesinin resmini cekmis yollamis , simdi sizlerde paylasacagim .,  birde aklimda IP perde var ....acaba ondan istesem , en azindan bildigim bi model diyorum , ama hic kullanmadim , ne diyorsunuz  ip ip perde hakkinda ?????

zelis

Alıntı yapılan: ((selma)) - 26 Kasım , 2010, 18:08:58

tsk ederiz canim , bizimde disler tamam ama ne emekleme nede yurume cabalari hi biri yok , sadece yuvarlaniyor evin icinde :toothy10:

DİLVİN

Alıntı yapılan: zelis - 26 Kasım , 2010, 18:11:05
Alıntı yapılan: ((selma)) - 26 Kasım , 2010, 18:08:58

tsk ederiz canim , bizimde disler tamam ama ne emekleme nede yurume cabalari hi biri yok , sadece yuvarlaniyor evin icinde :toothy10:

demekkı her çocuk kendını farklı şekilde geliştiriyor

çağlarda yurudum yuruycem dıyor
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

nie orda perdecı yokmu zeliş  :)

zelis

canim burda perdeci var ama oranin 2 bazen 3 kati fiyatlar ,... birde cok cesit yok, hep yani modeller var ...
o yuzden bizde izine geldikmi diktiriyoruz...
Bu da ip ip olan perde , sizce hangisi daha iyi . cok kararsiz kaldim ... :icon_scratch:

DİLVİN

ben ip ip olanı beğenmedım canım

klasık  perdeler güzel bence  ;D