2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Canım sıkma canını. İnş istediğin gibi ev nasip olur. Dediğin gibi yaşımız küçük. Sabretmek lazım. Sağlık olsun.

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

aysecim hem uzak istiyorsun hem almak istediginiz ev kayınvalidenin evinin karsısında diyorsun  :icon_scratch: acele karar verme sizin için hayırlısı neyse o olsun  :opucuk:
gülfercim basınız sagolsun canım..allah rahmet eylesin...

bugun studyoda cektirdigimiz resimlerimizi aldık bayram girince araya uzadı.....hepsi cok güzel...cdyi vermedi daha verince eklerim...

DER!N

Sağolun arkadaşlar Allah c.c. razı olsun her birinizden.  :amin:

Hayırlısı olsun Ayşecim, şer görünende hayr vardır hayr görünende şer vardır. Rabbim bilir, biz bilemeyiz sıkma canını.

) SaMiRa (

gülfer oda buharı için cevap verirmiin
diğer tarafta

DER!N

Hangi  diğer tarafta tatlım? Geçmiş iletilerine baktım göremedim benden mi saklıyosun  :laughing7:

) SaMiRa (

:laughing7:
doğumdan sonra bebekle ilgili konu yokmu orda var oda  buharı diye soru sorduk demetle  :D

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar

Nasılsınız? Geceniz nasıldı bebişlerle. Benim bebiş sürekli uyandı emip geri yattı. Sabah namazından beridi de ayakta. Uykummmm vaaaaaarr.

мiŁenα.

sağolun kızlar.

bende zaten almakla almamak arasında kararsızdım..

hayırlısı artık..

günaydın kızlar

DİLVİN

günaydınn kızlarrr

ayşecım hakkınıza hayırlısı olsunn

bende ev istiyorum bakalım oturduğum çevreden denk gelırse

inş. alırız

evetttttt nesrincimmm gecemı ne gecesiii

hiç uyumadık kiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oğlanın dengesi bozuldu  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

günaydın arkadaşlar

ayşecim hakkınızda hayırlısı olsun canım

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNu® - 26 Kasım , 2010, 10:33:29
günaydın arkadaşlar

ayşecim hakkınızda hayırlısı olsun canım

GÜNAYDIN CANIMMM  :opucuk:

мiŁenα.