2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

günaydın kızlar .ebrucum gözün aydın canım mevlüdünüz hayırlı olsun .dualarınız kabul olsun inşallah :amin:

) SaMiRa (

ebrucum mevlütünüzü allah kabul etsin :amin:
ayşee nerelerdesin kızzz

gökse

selam sahracım nasılsın ben varım :k06: sarı kuzun nasıl canım çook tatlı ya allah bağışlasın :nazar:

DİLVİN

AYŞE BAŞKA YERLERDE GEZINMEYE BAŞLADI BU ARALAR   :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

gökse

güzel anneler selma ilknur sziler nasılsınız kzılar :opucuk:

AککORTįє

SAĞOL CANIM İYİYM BEN ÇOK ŞÜKÜR SEN NASILSIN ?

çağınım

günaydın hepinize

selmacım ilknurcum gülgercim başınız sağolsun mekanı cennet olsun

arkadaşım mevlütünüzüde allah kabul etsin şimdiden  :amin:

bebeişleriniz büyüdü gerçektende yaşlarına azcık kalanlar var nice nice yaşlara

DİLVİN

ÇAĞLAR DR DAN GELMİŞ

YANI SAĞLIK OCAĞINDAN

HASTALIĞI NORMAL BİŞEYMİŞ KÖTÜ BİŞİ YOKMUŞ

ÖKSÜRÜP ŞURUBU VERMİŞLER

OĞLUŞUMUN BOYU 75 CM KILOSUDA 10,500 GRMMIŞ

YA BEN YANNIŞ HATIRLADIM BOYUNU YADA ONLAR YANNIŞ ÖLÇTÜ

BEN EN SON 76 DIE HATIRLIYORDUM  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

YEŞİMCİMMMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

FACEDENDE YAZDIM GÖRMEDIN SANIRIM

NASILSIN

gökse

bede iyyiim ilknurcum selmacım maşallah çağlar paşaya  :nazar:

DİLVİN

TŞK EDERIZ MUAZZEZ TEYSESİ

BU ARADA DÜN ÇAĞLAR 5 DAKIKA UYUMADI GECE

UYKUSUZ VE YORGUNUM  :sad1:

AککORTįє

gökse

ayy o uykusuzluk mahfediyo insanı bizde öyleyiz kaç gündür.göksuda gece sürekli meme istiyo :'(

DİLVİN