2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 21 Kasım , 2010, 17:17:17
gözünüzzz aydınnnnnn selmacımmmmm darısı başımızaaaaa

çağlarımın incisi hayırlı olsun  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:dedim sana yarın çıkar diyee :k06: :k06: :ehi:çıktı bak çok şükür rahatladım valla

cemremm yeni ayın hayırl uğurluı olsun kuzummm  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ay zeliş merve ne tatlı olmuş :nazar: :nazar:

tsk ederiz teyzemiz....

zelis

masallah bebislere , inciler bir bir geliyorlar , hadi bakalim sira Fudayl in.... :toothy10:

ilkcemre

saolun kıslar....

sahra fudayl dan başka varmı diş çıkarmayan...

ayy beni heyecan bastı... 61 gün kaldı doğum günümüze yaaa... sanki düğün olcak çok heyecanlıyız... nasıl yapıcam kimi çağırıcam karar veremedim daha... bizim kendi aramızda kutlama yapmamız bile 30 kişiyi bulur. çünkü 5 kardeşiz. 6 tane yiğenim var. eniştelerim ve yengem var... annemiz babamız görümcem kaynım derken oooooooooooooooooo bide bi kaç yakın arkadaşı çağırsam... en iyisi shereton ı kapatayımmmm  :laughing7: :laughing7:

) SaMiRa (

sanırım yok bi biz kaldıkk güll :-\ bekliikkkk

tamam işte liste hazır dahA düşünmene gerek yokk
bende şimdiden kuruyorum napsam diyee

ilkcemre

tatlım zaten bu saydıklarımı davet etmesem de gelicek olanlar. biz kendi kendimize çok kalabalığız... arkadaşlarımda var gelmek isteyen ayrıa yrıda yapmak istemiyorum... bakalım artık nasıl olcak ...

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNu® - 21 Kasım , 2010, 20:07:56
maşallah eymen paşanın yeni incisine  :nazar:

bizimde 2. incimizin ucu çıkmış  :hello2:

ooo tesemmmmmm hızlısınnnnnn maşallahhhh sanaaa  :nazar: :nazar:

ham yap benı görursen olurmu ısırtıcam kendımı sana  :toothy10: :toothy10:

bıraz daha dişin çıksın bızde ıstanbula gesmeye gelelım  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

aaaa tabikide selocann ...

shereton şart oldu eve sığmıcaz yoksa  :suclu: :occasion14:

) SaMiRa (

bizde öyleyiz çok kalabalık olcağız
evet aslında arkadaş ve akraba :icon_scratch: nasıl olacak bilmiyorum bende
yaz olsaydı arka bahçede ne güzel olurdu yaa

ilkcemre

arabayı süsleyip doğum yaptığım hastanenin önünden mi geçsek acaba  :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 21 Kasım , 2010, 21:09:27
arabayı süsleyip doğum yaptığım hastanenin önünden mi geçsek acaba  :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sahraa sen çektınmı fudalynın kulağını  :toothy10: :toothy10:

) SaMiRa (

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Selam AYşecim

Çağlarımızın incisi hayırlı olsun. :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:

:icon_flower: :icon_flower: 

En kısa zamanda Fudaylıda duyarız inş. :amin:

Cemremizin yeni ayıda hayırlı olsun. Nice aylara.... :flowers:

) SaMiRa (