2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Selen hanım arabalara bayılıyor erkek olacakmış vazgeçmiş sanki  :k06:
Dün akıllı araba diye bir oyuncak aldık ona sesli bir şey konuşuyor falan o konuşunca bizimki çığlık çığlığa ağlıyor nesinden korkuyorsa  :k06: dünya para verdik konuşmasına müsaade etmiyoruz öylece düt düt diyip sürüyoruz arabayı  :k06:

) SaMiRa (

sağolun kızlar bişeyi yok gibi inş sonradan çıkmaz :amin:çok kurtlu birsürü kurt var oğlumda :D
maşallahberrişe de yürüdüğünü biliyordum ama iyice ilerletmiş  aferin ona :aferin:
düşe kalka büyüyorlar işte

ay ilknur korkuyor gitmeye karanlığa doğru nasılda anlıyorlar yaa bizden akıllı bunlar valla

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 20 Kasım , 2010, 23:36:09
Dün akıllı araba diye bir oyuncak aldık ona sesli bir şey konuşuyor falan o konuşunca bizimki çığlık çığlığa ağlıyor nesinden korkuyorsa  :k06: dünya para verdik konuşmasına müsaade etmiyoruz öylece düt düt diyip sürüyoruz arabayı  :k06:

e neden ağlıyor bayılıyor mademm
alışır heralde yada onların sesi fazla çıkıyor genelde kısın sesini belki korkmaz o zaman

) SaMiRa (

anam dişlere bak dişlere sanki 1 yaşında maşallah
nasılda değişik olmuş çok tatı yaaa allahım esirgesin
çok güzelllll :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 20 Kasım , 2010, 23:42:16
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 20 Kasım , 2010, 23:36:09

e neden ağlıyor bayılıyor mademm
alışır heralde yada onların sesi fazla çıkıyor genelde kısın sesini belki korkmaz o zaman

Hı hı sesinden korkuyor höyt diye konuşmaya başlıyor bizimki çığlığı basıyor sesi kısılmıyor tümden kapatıyoruz alışır umarım alışamazsa veririz birine artık ne yapalım  :k06:

Hayırlı geceler kızlar ben yatayım baş ağrım hafifledi  :opucuk: :opucuk:

) SaMiRa (

ses çıkan yere bant yapıştırın biz öyle yaptık azaldı biraz
allah rahatlık versin hayırlı gecelrrr

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 20 Kasım , 2010, 23:32:06
Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Kasım , 2010, 23:19:04
Fudayla kıyamam. Ama malesef ki düşmeler daha çok olacak bundan sonra. En azıyla atlatırlar inş. Selmacım benim kızım da yürüyor bana da sorabilirsin. Bence yürümek emeklemekten daha güzel. Çünkü emekleyerek zaten istedikleri her yere gidiyorlar. ve yerde bizim göremediklerimizide görüyorlar. atıyorlar ağızlarına. hiç değilse yürürken daha az görüyorlar. Başlıyorlar dolap karıştırmaya. Meraklılar :k06: Herşeyi keşfetmeleri lazım. Bizim kızda iyice yürümeye başladı. Yürüdükçe seviniyor. ve totosunun kıymetini biliyor. :k06: :ehi: Düşeceğini anladığı an kendini atıyor yere yada  en yakın yere tutunuyor. Rabbim en kısa zamanda hepinize göstersin.  :amin: öptüm hepinizi. :opucuk:

Maşallah benim güzel kızıma demek iyice iletti yürümeyi  :nazar:
:nazar:
Nasılsın canım, Berrişin soğuk algınlığı geçti mi? Neler yaptınız bayramda?

Canım teşekkür ederim. Berriş ant. kullanınca iyileşti çok şükür. Bayramımız çook sıkıcı ve yalnız geçti. anlatmıştım aşağılarda okumuşsundur belki. İlk iki gün eşim meşguldü. Sonra ki günde Beyzamıda alıp memlekete gitti. Beni de götürmek istedi ama ben 12 saatlik yolu gözüm yemedi. gitmedim. Bir daha hasta olur diye bebişim. Gülfercim doğum gününüze az kaldı. ben kart aldım size adresini özelime yazarsan gönderirim.

zelis

masallah butun bebisler yurume derdinde , bizim kiz da tik yok  ::)

ne bi yerden tutunuyor nede kalkmak icin caba harciyor , hatta emeklemiyor bile  ??? gitmek istedigi yere yuvarlanarak gidiyor  :k06:
evin icinde top gibi yuvarlaniyor cadi , totosunun kiymetini biliyor bu kiz , hic kendini yormuyor , cok tembel  :k06:

zelis

cadi kizim benim , sac bas dagilmis , en son halimiz , bi iki saat oncesi  :laughing7:

alinti yapmayalim arkadaslar..........

nesrin_beyza&berrin

zelişcim kızın çok tatlı maşallah.  :nazar:RAbbim nazarlardan korusun.

мiŁenα.

sağol ırmakcım..

maşallah mervişime..

evime çıkamadım ki ;şimdi aralık buldum çıktım gelen giden bitmedi..eşimin daysıı teyzesi geldi dün ..bu sahab gittiler..

şuan eymenin çığlıkları geiyor..sanki dede hiç gitmemiş adamın kuyruğundan ayrımıyor çok dedecii..

ay ilknur aynı bizde öleyiz topçu olduk kırmızı üstünde şekilli top almıştık elinden düşmüyor bayılıyoruz oynamaya..

kuzenleri geliyor çıplık çığlığa oynuyor..

yavrumun neşesi çok yerinde herkez onla ilgileniyor bir keyifliyiz kii :k06:

bizde yürüdük yürüyeceğiz..arada tutunmadan aykta kalıyoruz..

sonra küt yere..

inş kazasız belasız hepimizin yavruları öğrenir yürümeyi..

birde eymen herkezin içinde meme diyor.. :'(

şuan ondan dertliyim kayınpeder yada kaynım fallan oluyor :'(

pazartesi günün artık evimden inmem ..gelen giden biter.

hepinizi öptüm.

allaha emanet olun :hello:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 21 Kasım , 2010, 00:13:07
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 20 Kasım , 2010, 23:32:06
Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Kasım , 2010, 23:19:04
Fudayla kıyamam. Ama malesef ki düşmeler daha çok olacak bundan sonra. En azıyla atlatırlar inş. Selmacım benim kızım da yürüyor bana da sorabilirsin. Bence yürümek emeklemekten daha güzel. Çünkü emekleyerek zaten istedikleri her yere gidiyorlar. ve yerde bizim göremediklerimizide görüyorlar. atıyorlar ağızlarına. hiç değilse yürürken daha az görüyorlar. Başlıyorlar dolap karıştırmaya. Meraklılar :k06: Herşeyi keşfetmeleri lazım. Bizim kızda iyice yürümeye başladı. Yürüdükçe seviniyor. ve totosunun kıymetini biliyor. :k06: :ehi: Düşeceğini anladığı an kendini atıyor yere yada  en yakın yere tutunuyor. Rabbim en kısa zamanda hepinize göstersin.  :amin: öptüm hepinizi. :opucuk:

Maşallah benim güzel kızıma demek iyice iletti yürümeyi  :nazar:
:nazar:
Nasılsın canım, Berrişin soğuk algınlığı geçti mi? Neler yaptınız bayramda?

Canım teşekkür ederim. Berriş ant. kullanınca iyileşti çok şükür. Bayramımız çook sıkıcı ve yalnız geçti. anlatmıştım aşağılarda okumuşsundur belki. İlk iki gün eşim meşguldü. Sonra ki günde Beyzamıda alıp memlekete gitti. Beni de götürmek istedi ama ben 12 saatlik yolu gözüm yemedi. gitmedim. Bir daha hasta olur diye bebişim. Gülfercim doğum gününüze az kaldı. ben kart aldım size adresini özelime yazarsan gönderirim.

Çok mutlu oldum inşallah o gün bizimle olursunuz Nesrincim, salıya denk geliyor o gün kutlar mıyım bilmiyorum olsa da olmasa da o gün yanımızda olmanızı isterim. Kartımızı da kendin getirirsin uygun olursa vaktin. Ayy heyecan yaptım.

zelis

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 21 Kasım , 2010, 11:08:16
zelişcim kızın çok tatlı maşallah.  :nazar:RAbbim nazarlardan korusun.

tesekkur ederim canim , Rabbim hepimizin bebeklerini nazarlardan korusun  :amin:

zelis

Gunaydin millet .....
:director: :director: :director: :director:
Iyi pazarlar .....

Bu gun kimse olmaz artik forumda , tatilin son gunu ya tadini cikarin .......

herkesleri optum...
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

selam kızlarrrrr
gülfercım hoş geldınnnnn
nesrıncımmmm bak kıskandımmmm
çok ballandıra ballandıra yazmışınnnnn
hemen oğluşummm yurusunnnn  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

zelişcimmm ben burdayımmm
oğluşu babasıyla gönderdım şimdi damlarlarlar  :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik