2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

maşallah inş canım..

bizimde yakın yürümemiz..çok istiyordum şimdi gözzüm korkuyor..

çünkü hep ayakta düşüyor yere ne koysam altına baş edemiyorum.

ve felaket haraketliii kurtlu şey :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

evet evettt yurusude daha kolay olacak
heraldeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yakınmayalımda sonraaaa
şimdi yurumek için süreklı bişeylerden tutunuyor dengesını sağlamayıncada düşüyor

bı demetle gülfere soralım bakalım
nasıl oluyor yuruyunce  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Yeni ayına girmiş tüm bebişlerin ayları kutlu olsun.

Dişleri gelenlerin de dişleri hayırlı olsun.  :amin: :amin: :amin:

Ne bayramdı yahu ve hala bitmedi ziyaretler arifeden beri evimde değildim dün geldik, sabah baş ağrısıyla uyandım hala geçmedi direnemedim daha fazla ağrı kesici içtim bakalım geçerse uyuyacağım.

Herkesler iyi mi?

Kızıma bayramlık cicileriyle tek bir fotoğraf bile çekemedim küçük olmak ne zor ya insanların arasında Seleni zaptetmek mümkün olmadı hiç de yalnız kalamadık. Bir beş dakika uygun oldum o vakitte de ezomla konuştum.

Yıkamadım daha cicileri yarın kısmetse öylece koyup çekeyim fotoğrafları, geçen bayramda da yetişememiştim.  :'(

Bugün yakınımızda olan bir avm'ye gittik, içini merak ediyordum gittikki yerinde yeller esiyor :) taşınmış mı ne olmuşsa karşısına yeni bir avm açmışlar onu gezdik. Avcılarda da insan arasına karıştık. Yarın hava güzel olursa B.çekmeceye doğru gideceğiz. İlknurcum oralardaysan karşılaşırız belki.

Selen iyi, koşturmaya devam ediyor çok hızlandı bu arada arkamı dönüyorum gelmiş oluyor şimdi de kapıları açmaya başladı ne halt edicem bilmiyorum. Sağlığımız sıhhatimiz yerinde maşallah, bizden bu kadar.

Herkesleri öptüm Allaha emanet olun.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

) SaMiRa (

açmadı resim yaaa
fudayl bayramın 1.günü annemlerde düştü kalebodur üstüne arkaüstü çok ağladı yavrum bende tabi çok korktm ilk defa düştü...
bide 3.günü düştü bizde o daha kötüydü akvaryuma bakayım derken dengesini kaybetti yan düştü biraz kulak üstüne ama kafası zedelenmiş şiişmiş kuzumun ama bu sefer daha çok panik yaptım ağlarken katıldı çünkü eşimde bana kızdı sonra sakin ol diye
bide ikisindede düştüğünde tam tutmak için davranıyorum uzanyorum ben tutana kadar çocuk düşüyo ne hikmetse sanki biri tutupta çekiyormuş gibi  :dontknow:
geçti ama şükür bişeyde çıkmaz inşallah bundan sonrada :amin:

DER!N

Geçmiş olsun tatlım  :'(

Bu biraz sürebilir düşmeler yani, denge problemi olduğu için oluyor. Bizimki bayağı sürdü çok şükür atlattık darısı başınıza.

) SaMiRa (

hoşgeldin gülfer
geçmiş olsun canım inşallah geçer baş ağrınn
yoğunluk yordu heralde seni
ben iyim şükür fudayl uyuyor ama  çok huzursun uykusunda elleri yüzünde kulaklarında hayırdırr :dontknow:
bi hastalığımız yok şükür selen hanımada maşallah kapı açmaya başladı demek gözümde canlandırdım şimdi aman ne güzel yaa büyüdü bilee
yaşına girecek maşallah
nasıl olacak varmı planınn?

size iyi gezmeler canımm

) SaMiRa (

inş canım yaa
sert yere düşünce korkuyorum allah korusun alışmıştım norml düüşmelerine bunlar anormal geldi korkuttu beni inş.rabbim daha kötüsünü yaşatmazz :amin: :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 20 Kasım , 2010, 21:06:09
evet evettt yurusude daha kolay olacak
heraldeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yakınmayalımda sonraaaa
şimdi yurumek için süreklı bişeylerden tutunuyor dengesını sağlamayıncada düşüyor

bı demetle gülfere soralım bakalım
nasıl oluyor yuruyunce  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Yürüyünce düşmeler hariç keyifli oluyor nasılsa peşlerinden koşmaya antremanlıyız da, bariyerleri aşmaya başlayıp kapı kollarına da yetişince hiç baş olmuyor bunu yaşamaya başladık biz.
Sokakta kullandığımız arabayı silip içeri alıyoruz yarım saat falan mecburen sabitliyoruz onda arabayla dolaştırıyoruz da duruyor. Selen artık hiç oturmuyor 2dk. bile oturmuyor abartmıyorum inanın. Sadece uyurken poposu yer görüyor uyurken bile deli yatıyor dönüp duruyor inşallah sizinkiler bu kadar olmaz 7,5 ay ne gece ne gündüz uyudu helak olmuştum o günleri arıyorum şimdi.

DER!N

Amin canım, hoş buldum.
Dediğin gibi Rabbim beterinden korusun. Kulak biraz daha hassas inşallah ağrısı falan olmaz yavrucağın.  :amin:
Şu yorgunluğumu atayım planı yapacağım inşallah bakalım. Sizlerden de öneriler istemeyi düşünüyorum.  :)

nesrin_beyza&berrin

Fudayla kıyamam. Ama malesef ki düşmeler daha çok olacak bundan sonra. En azıyla atlatırlar inş. Selmacım benim kızım da yürüyor bana da sorabilirsin. Bence yürümek emeklemekten daha güzel. Çünkü emekleyerek zaten istedikleri her yere gidiyorlar. ve yerde bizim göremediklerimizide görüyorlar. atıyorlar ağızlarına. hiç değilse yürürken daha az görüyorlar. Başlıyorlar dolap karıştırmaya. Meraklılar :k06: Herşeyi keşfetmeleri lazım. Bizim kızda iyice yürümeye başladı. Yürüdükçe seviniyor. ve totosunun kıymetini biliyor. :k06: :ehi: Düşeceğini anladığı an kendini atıyor yere yada  en yakın yere tutunuyor. Rabbim en kısa zamanda hepinize göstersin.  :amin: öptüm hepinizi. :opucuk:

) SaMiRa (

bende bekliyorum fudayl 10 aylık olduğunda yürüyor olacak inş yılbaşınd ayürüyor olacak diyorum hep bakalım
bizimkide gidior geziyorr emekleyerek
nereye gidiyon oğlum gel diyorum gülüyor bakıyor nasıl hızlanıyorr aklınca kaçıyor oyun yapıyor bana  :D

AککORTįє

20 Kasım , 2010, 23:30:37 #4871 Son düzenlenme: 20 Kasım , 2010, 23:32:14 iLkNu®
Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Kasım , 2010, 23:19:04
Fudayla kıyamam. Ama malesef ki düşmeler daha çok olacak bundan sonra. En azıyla atlatırlar inş. Selmacım benim kızım da yürüyor bana da sorabilirsin. Bence yürümek emeklemekten daha güzel. Çünkü emekleyerek zaten istedikleri her yere gidiyorlar. ve yerde bizim göremediklerimizide görüyorlar. atıyorlar ağızlarına. hiç değilse yürürken daha az görüyorlar. Başlıyorlar dolap karıştırmaya. Meraklılar :k06: Herşeyi keşfetmeleri lazım. Bizim kızda iyice yürümeye başladı. Yürüdükçe seviniyor. ve totosunun kıymetini biliyor. :k06: :ehi: Düşeceğini anladığı an kendini atıyor yere yada  en yakın yere tutunuyor. Rabbim en kısa zamanda hepinize göstersin.  :amin: öptüm hepinizi. :opucuk:

ne güzel anlatmışsın nesrinn  :k06:

fudayla çok üzüldüm kuzum benim bişey yoktur Allah ın izniyle  :amin:

gülfercim hoşgelmişsin sende bayram epey koşturmalı geçmiş  ::)

bizimki de eli kulağında yürüdü yürüyecek patır patır emekleyerek koşuyor

ayağa kaldırıyorum yerde top görsün o an hemen ayağını topa atıyor nasıl kahkahalar nasıll bayılıyor top oymamaya holde top koşturuyoruz

ayy birde aklıma geldikçe gülüyorum artık durduğu yer durmuyor malum salondayız akşam şimdi

ortada oynatıyorum onu kurtlu tabi oraya buraya tırmanıyor kalkıp

o ara mesela kalkıyorum e tabi doğal olarak akşam ve salonun ışığı yanıyor her yer karanlık

kalkıyorum şimdi haydee ben gidiyorum diyorum mutfak hemen salonun yanı karanlık oraya saklanıyorum

o da tabi patı patı peşimden heyecanlı bi şekilde kahkaha ata ata geliyor salonun kapısında duruyor

karanlık ya sağpa bakıyo sola bakıyo geriye bakıyo gidemiyo ileri

tabi kendimi gösteriyorum hafiften hemen sırıtıyo tabi ben çığlık çığlık aşktan  :ehi: :opucuk:  :love8:

ırmak184

eymen ne tatlı olmuş öyle yerim seni ben...cok sevimli cok  :opucuk:
sahracım dikkat et oglusuma...düşme kalkma olacak tabiki allah beterinden korusun...benim kızmda bugün ilk defa ayakta dengede durabildi  :love7: sahracım bursaya gitmedik..cünkü bursadaki akrabamız acil samsuna cenazeye gitti..bizde adapazarına teyzeme gittik...2 gün kaldık...
hosgeldin gülfer...bayram yogun gecti sanırım...gecmiş olsun canım  :opucuk:
nesrin-beyza maşallah kızına yürümeye baslamış darısı basımıza inşallah...

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Kasım , 2010, 23:19:04

Maşallah benim güzel kızıma demek iyice iletti yürümeyi  :nazar:
:nazar:
Nasılsın canım, Berrişin soğuk algınlığı geçti mi? Neler yaptınız bayramda?

DER!N

Hoşbuldum kızlar  :opucuk: :opucuk:

Foruma ne oldu böyle ya eski haline çevirip kullanamıyor muyuz çok acemilik çekiyorum amma gelenekselim ben ya alıştım mı ters düz oluyorum.  ::)

Ayşe nerelerde?