2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

KIZLAR BEN DE ARİFE GÜNÜ YAZMIŞTIM HERKESE İYİ BYRAMLAR DİYE İLK GÜN GİREMEM DİYE SAĞOLUN BİR KİŞİ BİLE KUTLAMADI YANİ :'(

nesrin_beyza&berrin

мiŁenα.

öle demeyin kızlar :'(

hepinzin bayramı mübarekk olsun..

selma aklına gelenni yazmış altınada yazmışzaten unuttuklarınkinide kutlamış :opucuk:

nasılsnız bakalımmm :sunny:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Eymen'in Anniş'i - 16 Kasım , 2010, 22:15:36

selma aklına gelenni yazmış altınada yazmışzaten unuttuklarınkinide kutlamış :opucuk:

bız ıyı dgeılız yaa ecrın mız mız herhalde bı dıs daha gelıyorr sankı hep aglıyor yaa kafayı yıcem uyku falan yokkk sıfırr bende hastayım grıp olmusum yıne bogazlarım falan cok kötüüü  :y25: :icon_pale:

sız nasılsıy ne yaptınız bakımmm

мiŁenα.

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:hieyt: :hieyt: Oğluşumun 5 ve 6. dişleride geldi :hieyt: :hieyt:

Üst yanlar geldii :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav: :wav: :wav:

AککORTįє

kuzucumun 10. ayı kutlu olsun nice nice 10. aylar gelsin gitsin inş  :opucuk:

ayşecim hayırlı olsun incileriniz  :opucuk:

hemşo çok geçmiş olsun havalar bi tuhaf dikkat et kendine de

iyice kötü olma ,bayram ziyaretlerini azamiye indir  :opucuk:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 16 Kasım , 2010, 22:38:46

bız ıyı dgeılız yaa ecrın mız mız herhalde bı dıs daha gelıyorr sankı hep aglıyor yaa kafayı yıcem uyku falan yokkk sıfırr bende hastayım grıp olmusum yıne bogazlarım falan cok kötüüü  :y25: :icon_pale:

sız nasılsıy ne yaptınız bakımmm

geçmiş olsun canım..

ben bugün tüm gün evdeydim :cildir:

eşim4 gibi geldi.sonra yorgunum dedi iyi peki dedim evde kaldık..

öle yani sadece 1 kaçkişi geldi okadar :'(

yaın allah nasip kısmet ederse annemlerden başlicaz 3-4 gibi kayınvalidemler gelcek..

öbürsü günde termeye yani annanemlere gidicez aksilik çıkmazsa :occasion5:

мiŁenα.

nesrin_beyza&berrin

Bizim bayramımız çok sıkıcı geçiyor. Babiş yok. Araba bende. Yarın Avmlere gidip gezmeyi düşünüyoruz. Eymenin dişlerinede maşallah :nazar: Ayşecim dikkatimi çekti de tickerındaki çocuk arkasındaki kliseye mi benziyor?

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Kasım , 2010, 23:28:29
Bizim bayramımız çok sıkıcı geçiyor. Babiş yok. Araba bende. Yarın Avmlere gidip gezmeyi düşünüyoruz. Eymenin dişlerinede maşallah :nazar: Ayşecim dikkatimi çekti de tickerındaki çocuk arkasındaki kliseye mi benziyor?
sanır isemm  :honk: benimde şimdi dikkatimi çekti :honk:

sağol canım inş devamıda sorunsuz gelir :nazar:

nesrin_beyza&berrin

Ayşecim öyle değil mi?  Ben sürekli aktif olmaya birşeyler yazmaya çalışıyorum ama yokluğumda kimse farkında olmuyor. Bakıyorum başkaları olmayınca şu yok bu yok merak ediliyor. Ben sadece burdaki muhabbetinize gıpta ediyorum. Çok güzel dostluklar kurmuşsunuz bazen soruyorum acaba daha önceden tanışlar mı diye? Bizlerede böyle dostluklar nasip eylesin Rabbim :amin:

ırmak184

aysecim hayırlı olsun yeni dişleriniz  :opucuk:
selmacım sizede iyi bayramlar...10. ayınızda hayırlı olsun  :opucuk:
sevilcim sizede gecmiş olsun  :opucuk:
göksecim sizede iyi bayramlar  :opucuk:

ırmak184

bizimde bugün kurban kesildi...biz ugrasmadık ama..kayınvalideme gelen giden oldu...annemlere gittik..eş dost ziyaret ettik...yarın adapazarına teyzemlere gidiyoruz..bursayada geceriz dedik ama bakalım  ???

SiRiNe

17 Kasım , 2010, 13:28:42 #4798 Son düzenlenme: 17 Kasım , 2010, 13:30:14 ikiz AnneSi
Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Kasım , 2010, 23:51:45

Ayşecim öyle değil mi?  Ben sürekli aktif olmaya birşeyler yazmaya çalışıyorum ama yokluğumda kimse farkında olmuyor. Bakıyorum başkaları olmayınca şu yok bu yok merak ediliyor. Ben sadece burdaki muhabbetinize gıpta ediyorum. Çok güzel dostluklar kurmuşsunuz bazen soruyorum acaba daha önceden tanışlar mı diye? Bizlerede böyle dostluklar nasip eylesin Rabbim :amin:
Bende bu bölume bazen yaziyorum, aslinda benim kizlarim bu tarihte dogmadilar ama 2010 mart nisan mayis anneleri cok az oldugundan herhalde o bölumde cok sey paylasilmiyor. Bu bölumdeki annelerin cocuklari dahada buyuk oldugu icin ,  soru sormak isterdim ama , bir kac kez yazdigim yazilara cevap gelmediginden dolayi yazmadim.
Ama suda var biz online oldugumuzda diger arkadaslar offline oluyorlar vs.
Anneler 2010 mart nisan mayis bebekleri bölumunede buyurun , ara sira tecrubelerinizden faydalanalim

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Kasım , 2010, 23:51:45

Yok tanışmıyoruz keşke gerçek hayattada tanılsam yakın arkdaş olsam dediklerim var.

2 yıldır forumdayım bu sayfada konuştuğum en eski arkadaşım ilknur..

Onunla foruma ilk üye oldupumda tanıştım..

Sonra gülfer sonradan diğerleriyle tanıştım.

Ben  bu sayfanın annesi değilim ama değer verdiğim herkez bu sayfada..

Bende takılıyorum öle aranızda..