2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Canım eymen oto koltuğunda oturuyor.

Çok nadir kucağıma aldığım oluyor durmayınca..
:dontknow:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

maşallah fudayl..

eminim çok yakıışıklı olucak ciclerinin içinde boncuk oğluşş :nazar:

AککORTįє

13 Kasım , 2010, 22:57:28 #4712 Son düzenlenme: 14 Kasım , 2010, 00:16:15 iLkNu®
güle güle kullansın paşam kıyafetlerini  :nazar:

bizde 20 numara giyiyoruz akkalarımızı  ::)

bende üzerinize afiyet biraz sakarım bu aralar of

2 gün önce dirseğimi vurdum dolaba kmiğe gelmişti galiba geçmedi günlerce sızısı

bugünde mutfakta sandalye almaya üşendim tencerenin kapağını attırıvercektim yukarıya mermere çıkayım derken dizimi kaldırdığım yer mermere geldi  :y25:

ve benim tenim kolay kolay morarmaz çok şiddetli çarpmam lazım arada bi yerlere geliyo kolum bacağım ama acısa bile morarmıyor

az önce baktım dizime mosmor olmuş, bişi değil yürürken acıyor öf

bayrama kadar sağlam çıksaydım  :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNu® - 13 Kasım , 2010, 22:57:28
güle güle kullansın paşam kıyafetlerini  :nazar:

bizde 20 numara giyiyoruz akkalarımızı  ::)

bende üzerinize afiyet biraz sakarım bu aralar of

2 gün önce dirseğimi vurdum dolaba kmiğe gelmişti galiba geçmedi günlerce sızısı

bugünde mutfakta sandalye almaya üşendim tencerenin kapağını attırıvercektim yukarıya mermere çıkayım derken dizimi kaldırdığım yer mermere geldi  :y25:

ve benim tenim kolay kolay morarmaz çok şiddetli çarpmam lazım arada bi yerlere geliyo kolum bacağım ama acısa bile morarmıyor

az önce baktım dizime mosmor olmuş, bişi değil yürürken acıyor öf

bayrama kadar sağlam çıksaydım  :k06:

gecmıs olsun hemsocum dıkkat et canomm

DİLVİN

selam kızlarrrr

eee evdeolunca canavrımı bırakıp giremıyorum nete anca bu saate girebildim   :ehi: :ehi:

ayşecım başınız sağolsun tatlım

sanada geçmiş olsun ilknurcum  ayyy benım vucudum renk renkkkkk  :ehi: :ehi: :ehi:

hep masaya sandalyeye çarparım o yuzden bacaklarımda hep morluklar vardı etim pek pistir bi çimdikdite bıle morarırım

Allahtan esmerım beyaz olsam ay dede gibi parlayacammm
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

geçmiş olsun ilknur :-* ;D

GÜNAYDIN KIZLAR :hello:
GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN HAYIRLI PAZAR'LAR :hello:

AککORTįє

teşekkür ederim kızlarr  :-*  :love9:

HERKEŞLERE GÜNAYDINNN  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

мiŁenα.

NAPÜSÜNÜZZZ PAZAR PAZAR :k06:

EŞİM DIŞARILARI TEMİZLİYOR BEN EVİ TOPLADIM SİLİP SÜPÜRCEM EYMEN UYANINCA :occasion5:

SONRADA ANNEMLERE GİDİCEM

:occasion14: :occasion14:

BUGÜN HAVA ÇOK GÜZEL BİRDE HAYRINA EYMENİ YIKİMM :toothy10:

AککORTįє

EŞİM ÇALIŞIYOR OĞLUMU UYUTUCAM BEN DE TÜM GÜN TEMİZLİK YAPICAM

EVT HAVA ÇOK GÜZEL SONRA DA OĞLUMU BANYO YAPTIRICAM

) SaMiRa (

selam hanımlar
teşekkürler teyzelerrr :opucuk:
ilknurcum geçmiş olsun bi kaç güne geçer inşş..
bizde annemdeyiz cam silicem birazdan sonra çarşıya çıkıcaz eve gelcez doktora gidicez reçete yazılcak
sonra avmye gitcez sonra eve gitcez vsvsvsvsvsvsvsvs ooooooo anlatırken yoruldummm

fudayl acayip huysuz dur durak bilmiyor sarhoş gibi geziyor uykusu var uyumuyorrrr :cildir:
iki gidiyor yıkılıyor uykusuzluktan yemekte yemiyorr dünden beri düzgün :dontknow: :dontknow: ???
akşam kızdım biraz sonrada ağladım niye kızıyorum diyeeee bide adet olcam stres bastı feci ama çocuğun ne suçu var işte offfff :y25: :crybaby2:

мiŁenα.

:hello:

dişten olabilir canım :laughing7:
Kolay gelsin sana ..iyi gezmeler sonrasında :hello:

AککORTįє

sağol sahracım kolay gelsin sizede  :-*

bencede diştendir ama kendi huysuzluğu da olabilir her değişikliği bişi olacakmış gibi yorumlamamak gerekir

ama umuyorum diştirr  :D

мiŁenα.

:hieyt: :hieyt:

Eymencik demin yoğurt yedi hemide epey..

dün birşey yemedi hiçkahvaltı bile yapmadı..

bugün aıccık kahvaltı yaptı ve sonrasında epeycik yogurt yedii.. :occasion5:

Uyudu uyansın ıspanak yemeği yedircem inş yer :amin:
:occasion5: :occasion5:

zelis

iyi pazarlar kizlar ,
herkesler bir trmizliktir tutturmus gidiyor  , benim hic niyetim yok ,
bizim merve uyudu , oglum camiye gitti , bende tv ve laptop karsisinda pinekliyorum ,
dun kayinvalideme sarma sardik ,

cocuklarin bayramliklarinida aldim ,
mervenin bayramligi o kadar guzel ki bayildim  :k06: :k06: bayramda resmini ceker gosteririm . oglumaa V yaka kazak ve icinde gomlegi olan set aldim , pantolunu vardi zaten ...

kendime hic bir seye bakmadim , bakalim yarin bakarsam akarim yoksa almam , zaten burda bayram oldugu belli bile degil , bir cok kimse calisiyor, ne guzel Tukiyede 9 gun tatil....cocouklara sadece sali gunu tatil.  sonra okulll....

zelis

neyse bende kalkimda az ev isi yapayim  :laughing7: pasakli hissettim bi anda kendimi  :laughing7: