2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

çağınım

günaydın

nasılsınızz arkadaşlarr

sevilc,m maşallah ecrine boyu kilosuna  :nazar: :nazar: :nazar:

ayşecim başınız sağolsun canımm mekanı cennet olsun

bizde geçen pazar akşamı oğlumun bayramlıklarını aldık lcw den çok güzel şeyler var gerçekten  mont aldık baklava desenli kazak ladık çok kalın değil triko tarzı spor ayakkabı aldık ayakları kocaman olmuş bu arada 23 numara aldık  :nazar: :k06: kot aldık ama ben kotunu başka bi mağazadan aldım kendinden askılı salopet değil süper bi model bayıldım güle güle giyinsinler inş.. bütün bebişler cicileriniii

bu arada geçmiş olsun ayşecim allah korumuş bi balık bide tavuğa çok dikkat etmek lazımm  :honk:

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

AYŞECİM BAŞINIZ SAĞOLSUN

ECRİNE MAŞALLAH BONCUK KIZ

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

TSKLER TEZYELER KIZIMIN KILOSU GAYET IYI MINYON KIZ OLCAK TOBIK BISEY OLMICAK GIBI SANKII....

AYSECIM BASINIZ SAGOLSUN MEKANI CENNET OLSUN  INSALLAH TĞM RAHMETINE KAVUSANLARIN INSALLAH :amin: :amin:

çağınım

sevilcim olsun tombik olmasın benim oğlumda tombik değil ama boyu ve kilosu yaşına göre normal artık 1,5 yaş oluyoruz malumm az kaldı  :nazar: :nazar: çıtı pıtı bi kız olur ne güzel işte fıstık gibi maşallah  :nazar: :nazar:

DER!N

vay Çağın delikanlı olmuş 23 numara giyiyor demek artık maşallah  :nazar:

biz 18-19 :))

gezdik geldik, eve girince kıyamet koptu kendini sağa sola atıyor  :ehi: :ehi:
dışarıda da elimi bırakıp koşuyor ne yerde ne gökte yandım ben  :laughing7:
neyse gönlünü yaptık kaplumbağaya sarıldı uyudu :)
kucağımda taşısam daha az yorulurdum herhalde, gezsin uzun uyusun da iş yapayım niyetindeydim ama maalesef   ::)

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim ecişin ayakları küçük olacak gibi. benim kıza 19 küçük geliyor gibi. 19 numara aldım ama tek çorapla tam geliyor iki çorapla olmuyor. Değiştirecem. Benim kızlar büyük ayaklı olacaklar galiba :k06: Benimkide sokağa bayılıyor. Parktan beri gelmek istemiyor. Sevilcim sağlıklı olsunlarda tombik olmasınlar. Bizim kızlar çivi gibi olacaklar inş. Benim kızım yürüyor Sağlam basıyor. Kilosu çok değil ama (9,200) Fos eti yok. Arkadaşın bebişi tam sıkmalık yumuş yumuş. Elinden tutuyorum yürümüyor bile. Benimki dünyayı geziyor. Ama milletin gözü bunu görmez ay çok zayıfmış derler. :violent1: Hiç te takmıyorum artık.

Demet_dk

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 13 Kasım , 2010, 14:06:34
Gülfercim ecişin ayakları küçük olacak gibi. benim kıza 19 küçük geliyor gibi. 19 numara aldım ama tek çorapla tam geliyor iki çorapla olmuyor. Değiştirecem. Benim kızlar büyük ayaklı olacaklar galiba :k06: Benimkide sokağa bayılıyor. Parktan beri gelmek istemiyor. Sevilcim sağlıklı olsunlarda tombik olmasınlar. Bizim kızlar çivi gibi olacaklar inş. Benim kızım yürüyor Sağlam basıyor. Kilosu çok değil ama (9,200) Fos eti yok. Arkadaşın bebişi tam sıkmalık yumuş yumuş. Elinden tutuyorum yürümüyor bile. Benimki dünyayı geziyor. Ama milletin gözü bunu görmez ay çok zayıfmış derler. :violent1: Hiç te takmıyorum artık.

ARTIK DAHA DA ZORLAŞTI DİMİ GÜLFER
HİÇ ZAPTEDİLMİYO BIRAKIN BEN KENDİM YÜRÜCEM

ECRİNİN AYAKLARI ANNESİ NİN AYAKLARI GİBİ KÜÇÜK OLCAK GALİBA

DER!N

Bilmiyorum ki doğduğunda elleri ve ayakları büyük dediler tam karadeniz kızı olacak iri olacak dediler  :dontknow:
ayak bileklerine göre yine de büyük ayakları  :laughing7:
ayakkabıdan ayakkabıya değişiyor gerçi 20 giydiği de var  ::)
küçük olsunlar da benimkilere çekmesinler inş. ben çok çektim ayak numaramdan  :laughing7:

Evet Demet daha zorlaştı 2.kez dışarıdan gelince kıyameti kopartıyor daha çok aklı eriyor galiba, bir de bugün sitedeki çocuklarla oynadı biraz ondan oldu galiba ben çekiştiriyorum o çekiştiriyor çocuklara doğru  :k06:

мiŁenα.

maşallah pıtırcıklara :k06:

bizde alışverişşi tamamladık geldik 9/5 da indik ancak geldik.

Eşim cenazeye gitti.Off duş aldımda kendime geldim..

Eymen 3 saat emmedi eve geldik yapıştı oğlum sonra dattı uyudu. :k06:

Bu sabah eşim eymenle oynuyordu yatakta bende ayak uçlarına yattım.

Eymen beni görmemiş orda neyse kafamı kaldırdım..

Bigüldü sonra anne meme dedi ama gayet net birşekilde atladı bana..

Eşim diyorki oğlums akın başkasının yanında deme :ehi:

Bayrama artık gelenlerin yanında demese iyi :ehi:

Çok net kuruyor anne baba meme ..vs

Birde hın hın manyaklığımız başladı babası arabayı çalıştırınca bizimki uçacak gibi oluyor ..

Atlıyor nasıl haşimle kucagımdan :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Maşallah Eymen Paşaya :nazar: Zamane çocukları işte. Allahım esirgesin kem gözlerden :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

masallah eymeneee meme dıyor demek kı yerım agzını senın ben esekkk....ayyyıp baskasının yanında deme oldumu yavrumm benım anneyı utandırmaa sakın ... :k06: :k06:

мiŁenα.

teşşekkür ettik  :-*

İnşallah demez ama sanmıyor çünkü çok düşkün olur olmadık anda yapıştırır lafı.

Kala kalırım bende :k06:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

maşallah eymene konuşmayada başlamış.. :nazar:
ecişinde kilosuna boyuna maşallah çıtır kızz yerim seniii  :nazar:
çağın da 23 giyiyo demek koca adam olmuşş yawww :nazar:
bizde aldık bayramlık dün gezdik durduk ama fudayla daha ayakkabı alamadık kot ve lacivert gömlek aldık çok tatlı oldu kuzum yaa tam zamane gençleri gibi :love9: geçen bayram aldığımız kıyafetleri giymemişti yavrum hasta oldu ve çok sıcaktı bu bayram onlarıda giycez inş.
fudayl da 18*19giyiyor ama aykkabı girmiyor ayağına yaa parmaklarını katlıyor giyerken 20*21 giydirebiliyoruzz ??? e oda büyük oluyor napcaz bilmemm

ayşeee :director:  siz eymenle önemi oturuyorsunuz bakayımm :nono: