2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

Demet_dk

OLABİLİR İLKNURCUM TUR DÜZENLEYELİM

ORAYA EN YAKIN AYSE O ORGANİZE ETSİN REHBERİMİZ AYŞE GEZDİR BİZİ

мiŁenα.

evet kesinlikle bizim ozamanlar ford focus vardı.

altı alçaktı uzun göle giderkende sümelaya giderkende çok zorlandık.

yavaş yavaş gittik.

Gülferin dediğigibi altı yüksek araç daha makbul.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Ayşeye Trabzon 5 saat falan mesafede ama olsun :))  :k06:

Ben sizi misafir ederim Rizede de Trabzonda da ev var yani rahat olun. Yalnız hepimizin birer çocuğu var aynı evde düşünemiyorum ya da oraya buraya giderken  :k06:

Demet_dk

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 11 Kasım , 2010, 14:32:22
Ayşeye Trabzon 5 saat falan mesafede ama olsun :))  :k06:

Ben sizi misafir ederim Rizede de Trabzonda da ev var yani rahat olun. Yalnız hepimizin birer çocuğu var aynı evde düşünemiyorum ya da oraya buraya giderken  :k06:

TAM BİR CURCUNA OLUR

TAMAM AYŞEYE UZAKSA REHBERİMİZ SEN OL GÜLFER

ÖNCE RİZE SONRA TRABZON OHH

мiŁenα.

eğer eşim araba kullanıyorsa 4-5 saate gidiyoruz :laughing7:

bende beklerim trabzonede bizimde evimiz var  :laughing7:

doluşalım ne mükemmel olur :laughing7:

çocuklar birbirni görünce masumlaşır benim kanaatimce :toothy10: :toothy10:

DER!N

Rizede pek görülesi yerler yok bir Rize kalesi, bir de Ziraat denilen botanik bahçesi var. Ama yaylaları süper.

Trabzonda da Boztepe, Uzungöl...Akçaabat köftecisi falan hıı bir de Atatürk köşkü.

Trabzonlu kimse yok mu aramızda orada yaşayan. Hayali bile güzel inşallah nasib olur toplanıp gideriz.

Demet_dk

UÇAKLA 2 SAATTE ORDAYIZ  :D

YAZIN NASIL ORALAR
HANGİ MEVSİMDE HANGİ AYDA DAHA GÜZEL OLUR

мiŁenα.

bence yazın ..

anam oranın yağışı falan hiç bitmiyor ben yaz gittiğim halde yağışlı günü çok oldu..

Kışın imkanı yok gezemesin nerde sümelaya çıkacaksın nerde uzun göle gideceksin;

gidersinde zorr :-\

DER!N

Havasına güven olmaz Demetçim tedarikli gideceksin illaki günlük güneşlikken bir bakmışsın sel almış gidiyor. :)
En uygunu fındık zamanı çay zamanı temmuz ağustos.
Hiç yağmazsa sis çöker öyle kalırsın 50metreyi zor görür göz. Yüksekten bakınca altına deniz serili gibi oluyor çok yoğun sis tabakası. Kısmet artık.  :)

мiŁenα.

gülllllllllllllllllllll bayramcicileri konusu nerede sildinmi ne ettin günncelle o konuyuu da yazalım bayramda ne cicişler alıcaz.. :muzz:

ben bu cumartesi sabah gidicemalışverişe kalabalığa kalmayalım diye :occasion5:

bakalım alıcaklar listesi çokkkk uzunnnnnn :occasion5: :occasion5:

AککORTįє

gittik geldik oğluma emzik aldım gitmiş iken  :k06:

kendime kocaaaman bi cips kocaaaaman bi çikolata (beyaz  :laughing7: ) aldım evimizin bahçesini  gezdik döndük dolaştık

düşündümde yaza gelseydi doğumgünümüz arka bahçemiz kocaaaaman orda yapardık harika olurdu  :( neysem

eve geldik oğluma kocaaaaman bi elmanın püresini çıkardım yidi  :binkybaby: :opucuk:

bende c.tesi alıcam . 2 adet pantolunumuz var yeni ikiside kahve bi tanesini yemek vardı orda giydirdim bir kere ama olsun

takım alıcam oğluma bi kaç tane çarşıdan bakalım c.tesi gelsede sonrada bayram gelsede tıkıldık kaldık eve

öf soğukta bi yere çıkamıyoruz haftada 1 yada 2 .  kere anca

bayramda babiş evde olunca rahat rahat gezecuuz  :hieyt:

GELSİN GELSİN BAYRAM GELSİN  :occasion14: :occasion14: :occasion14:  

inş hava da güzel olur yağmur diyorlar ama inş yağmazzzz  :amin:

мiŁenα.

Aynen haftada 1 kaç kez çıkıyoruz..

babamız 9 gün boyu evde gezcez tozcaz.. :occasion5:

ben kadife pantalon üstüne badi hırka almak istiyorum ama bakmam lazım belki başka birşey görürüm onu alırım ::)

gökse

merhaba arkadaşlar nasılsınız :hello: gülfercim geçmişolsun canım bayram tatil planları yapılıyor hee. şimdiden iyitatiller cemrecim ve tatile giden arkadaşlara .bizde evdeyiz bu bayram kayın valideme gidecektik aaslında ama gidemiyoruz eşim sadece 1 gün izinli oyüzden .gerçi kayınvalidem gelin kalın siz diyor  2 hafta falan erhan gitsin diyor ama eşimde biraz kararsız çocuklarımı çok özlerim diyo 1 gün bile görmese yapamaz yani oderece bilmiyorum artık son karar yine eşimin.

DİLVİN

MERHABA MUAZZEZ

AYŞECIM BENDE KADİFE  SALOPET ALDIM

İCİNE KALIN BEYAZ BADİ ALDIM BIDE

GÜZEL OLDU OĞLUŞUMA  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

biz sümelaya opelle çıktık ama zor oldu ben yoldan aşaya bakamıyodum... çoook yüksek oralar yaaa... yüksek arabayla düşünemiyom sanırım bayılırım çıkarken :D

karadenizin havası hakkaten belli olmuyooo ... yazın giresunda yaylaya çıktık. mont giydik valla totomuz dondu tabiri caizse  :laughing7: