2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

gülfer geçmiş olsun tek vakitte çıkarsın inş  :amin:

ben oğluşuma sıfır kollu yada kısa kollu zıbın

üstüne uzun kollu eşofman üstü havanın durumuna göre yelek (kalınlığı da havanın durumuna göre )

altına eşofman bide kısa çorap yerlerde süründüğü için birde ev ayakkabısı

bu kadar

hatırlattığın iyi oldu derece almam lazım

gece yatarkende gündüz giydirdiğim  takımından daha ince alt ve üst takım giydiriyorum yatarken çorabı ayağında oluyor ve ilerleyen saatlerde onu da çıkarıyorum

мiŁenα.

Beni bu bayramda en çok düşündüren şey kurban etiydi..

kayınvalidem yok..annem memlekete gidebilir.

Kurbanı kesiyolar parçalayıp bize teslim ediyolar.

ben onları nasıl ayırcam derdine düştüm ..

Ama kaynanamlar dönüyomuş ya 1. günü yada 2.günü.
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

buda bu sıra aldığım en güzel haber oldu :k06:

yoksa biri gelene kadar beklerdi öleee merdiven altında :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

bizde uzun kollu çıtçıtlı,üstüne uun kollu badi,altınd düne kadar kadar kilotlu çorap yada ince alt gidririyordum onun üstüne yine pijama gibi alt gydiriyorum ma şimdi tek kat var üzerinde yelek ayağında çorap evin derecesi 24
yatarkende alt tek kat üstü 2 kat bide kollu tulum giydiriyorum çorapta var bide peteğin yanında yatıyor sanırım çok giydiriyorum yaa :dontknow:

мiŁenα.

Bencede çokgiydirmissin..

benim evimde şuan birşey yanmıyor bir kaç akşamdır yakmıyoruz birşey..

ki hava çok güzell ..

bu kadar kalın giydirmeye alıştırma şimdiden kar yağınca daha soğuk olunca ne yapacaksın. :icon_scratch:

) SaMiRa (

ilknurcum bizde arzumun oda derecesi varr
13 tl ye almıştık hem dışardaki havanın nasıl olacağınıda gösteriyor mesela bugün sadece güneş var ekranda yağmur yağacağı zaman yağmur ve bulutları gösteriyor
saatide var tarihide tavsiye ederimm

DER!N

:amin:

Teşekkür ederim İlknur.

Sahracım gece çok giydiriyorsun iççamaşırının üzerine bir kat ince pijama giyse, üzerine tulumunu üşür mü?
Gece ben iç çamaşırının üzerine bir kat ince pijama ve  tam tulum giydiriyorum yorgan battaniye vs. kullanmıyoruz tulumumuzu kalın aldık örttürmediği için. Ve çorap tabii.

) SaMiRa (

battaniye örtüncede üstünü açıyor bi uyanıyorum gce bakıyorum yüzü gözü buz gibi olmuş...sıfır kol battaniye gibi ince tulumuda var onunlada buz gibi oluyor bende kalın tulumu giydirmeye başaldım bi kaç gündür...acaba diyorum gece mi üşüyorda hasta oluyorr :dontknow:
eşimde diyor çok giydriyorsun çocuğu diyee

AککORTįє

11 Kasım , 2010, 10:35:58 #4597 Son düzenlenme: 11 Kasım , 2010, 11:19:08 iLkNu®
bizim kurban kesiliyo parçalanıyo kayınvalidem sağolsun ayırıyo bize veriyor. çocuk yokken hep beraber yapıyorduk şimdi o yapar yaptırmaz bana gönderir

onlar o işlerle uğraşırken önce kayınvalidemler hemen altımda olduğu için sonra doğru aşğıya anneme sonra da mezarlığa
ordan da ver elini akrabalar  

daha sonraki günlerde gezeriz

4. günde yüksek ihtimalle evde oluruz

DER!N

Alıntı yapılan: ..AyŞe_ - 11 Kasım , 2010, 10:31:23
Bencede çokgiydirmissin..

benim evimde şuan birşey yanmıyor bir kaç akşamdır yakmıyoruz birşey..

ki hava çok güzell ..

bu kadar kalın giydirmeye alıştırma şimdiden kar yağınca daha soğuk olunca ne yapacaksın. :icon_scratch:

Ayşecim erkek çocuklar sıcak sevmez derler ama siz de abartmışsınız sanki,
ne kadar güzel olursa olsun hava Kasımdayız.
Hiç değilse gece yaksanız, ısınma sorununuzu çözdünüz mü siz?

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 11 Kasım , 2010, 10:35:33
battaniye örtüncede üstünü açıyor bi uyanıyorum gce bakıyorum yüzü gözü buz gibi olmuş...sıfır kol battaniye gibi ince tulumuda var onunlada buz gibi oluyor bende kalın tulumu giydirmeye başaldım bi kaç gündür...acaba diyorum gece mi üşüyorda hasta oluyorr :dontknow:
eşimde diyor çok giydriyorsun çocuğu diyee

İnce tulumla tabii üşür, evin de 24 derece bilemiyorum biraz arttırsanız.

AککORTįє

11 Kasım , 2010, 10:40:20 #4600 Son düzenlenme: 11 Kasım , 2010, 10:42:21 iLkNu®
sağol sahracım  :opucuk: ayrıca kesinlikle çok kalın giydiriyorsun  kışın o soğuklarda çok hasta olur şimdiden bu kadar kalın giydirirsen

ince takım giydirmeme rağmen gece çok terliyor oğlum bende sadece ince silikon yoırgan örtüyorum

bizim şuan kısıkta yanıyor hava güzel olsa dahi sonuçta kış şuan üstünde tişört var ama ben yine de kapatmıyorum ara arada olsa aç bence ayşe

üstünde uzun kollu vardı çok terledi tişört giydirdim

) SaMiRa (

gülfercim iç çamaşırı derken kolsut atletmi diyorsun :icon_scratch:

мiŁenα.

Canım oda sıcaklığı düşse yada eymenin üşüdüğünü anlasam yakarım ..

Üstündekiler yeterli geliyor şuan .

Tabiki eli ayağı yüzü üşürse açıyorum.

DER!N

) SaMiRa (

biz atlet kilot gitmiyoruz sadece uzun kollu badi giyiyoruz alttan onun üzerine tek kat daha giyiyor canım
gülfer peki nem oranı nasıl evde?
canım bide sen yoğurdu ne ile mayalıyorsun?