2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ben mutfak dolaplarımı poşetle bağladım açılmıyor..
:ehi:

kilit alıcam biraz daha keşfetsin ben yemek yaparken açıyorum ya dolap yada makinayı hemen geliyor meraklı taze :k06:

açık kapı görünce eliyle aralayıp bakıyor ;çok dikkat etmek lazım..

sürekli gözüm üstünde :laughing7:

hafta sonu alışverişe çıkınca bir kapk alıcam prizlere ,birde kilit ::)

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: iLkNu® - 10 Kasım , 2010, 12:22:14
evt  bencede oğlumla bi yere gittiğimizde hemen her yere saldırıyor, arabaya bindiğimizde kapı pencere her yer  

ben evde benimle beraber gelmesine müsade etmiyorum her taraf dolap çekmece elini sıkıştıracak diye ödüm kopuyor sadece salonda dolaşmasına izin veriyorum ve korkunç hareketli olduğu içinde günün sonunda kelime anlamıyla pestilim çıkmış oluyor. biizm evde doğalgazlı ama ben yinede pimpirikliyim ev çok sıcak olmasına rağmen parkenin üstünde dolaşmasına pek içim gitmiyor. ama arayı ve mufağı halıflex kaplattığımda çekmecelerin önlemini alıp orayada salıcam çünkü artık başedemiyorum. durmuyor durmuyor durmuyorrr

ilknurcum yinede sen bilirsin tabi ama bence mutfağı halıflex kaplatma canım... temizliği çok zor olur.  yağlı mekan neticede... sürekli silmek gerekiyo fayansları halıflex pek sağlıklı olmaz mutfakta... bizim evlerde inşaattan halıflex kaplama yapılmış ben heryeri söktürüp parke yaptırdım. kayınvalidem de bizim sitede oturuyo onlar söktürmedi. temizliği zor oluyo... bebkle uğraşması daha zor olur ama kadın alıyosan eve sorun yok  :tongue3:

AککORTįє

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 10 Kasım , 2010, 12:25:05
evt  bencede oğlumla bi yere gittiğimizde hemen her yere saldırıyor, arabaya bindiğimizde kapı pencere her yer  

ben evde benimle beraber gelmesine müsade etmiyorum her taraf dolap çekmece elini sıkıştıracak diye ödüm kopuyor sadece salonda dolaşmasına izin veriyorum ve korkunç hareketli olduğu içinde günün sonunda kelime anlamıyla pestilim çıkmış oluyor. biizm evde doğalgazlı ama ben yinede pimpirikliyim ev çok sıcak olmasına rağmen parkenin üstünde dolaşmasına pek içim gitmiyor. ama arayı ve mufağı halıflex kaplattığımda çekmecelerin önlemini alıp orayada salıcam çünkü artık başedemiyorum. durmuyor durmuyor durmuyorrr

Abartma tatlım, azıcık rahat ol.
Parmağını sıkıştırsa bile ne kadar sert sıkıştırabilir ki?
Bak dün Selen kapıya sıkıştırdı parmağını bir şey olmadı ama canı acıdı yani,
yine gidiyor kapıya annecim ağlarsın diyorum geri geliyor. Bundan bile öğreniyor yani.
Sen bilirsin tabii.

ne bilim ya mesela konsolu görüyor koşa koşa gidiyor yanına tutunup ayağa kalkıyor bi düşse kafası parkeye kurcalamaya çalışıyor gözümün önünden ayıramıyorum

düşecek diye ödüm kopuyor

bizim sadece prizlerde var dolaplar içinde almam lazımm

DER!N

hiç düşmedi mi parkeye inş. düşmez ama illa ki düşecek hele ayaklansın dokundurmayacak kendine gözünün önünde küt küt düşecek ama bu bile bir süreç  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 10 Kasım , 2010, 12:29:13
evt  bencede oğlumla bi yere gittiğimizde hemen her yere saldırıyor, arabaya bindiğimizde kapı pencere her yer 

ilknurcum yinede sen bilirsin tabi ama bence mutfağı halıflex kaplatma canım... temizliği çok zor olur.  yağlı mekan neticede... sürekli silmek gerekiyo fayansları halıflex pek sağlıklı olmaz mutfakta... bizim evlerde inşaattan halıflex kaplama yapılmış ben heryeri söktürüp parke yaptırdım. kayınvalidem de bizim sitede oturuyo onlar söktürmedi. temizliği zor oluyo... bebkle uğraşması daha zor olur ama kadın alıyosan eve sorun yok  :tongue3:

halıflexin üstüne kilim gibi birşey sericem sadece halıflex olmıcak

her taraf parke halı olsun istiyorum arada ve mutfakta

dahası çocuk için dolaşsın dursun rahatça yolluk var ama taş altı salamıyorum oraya da

zaten yolluğu da üstüne sericem yine halıflexin, bakalım  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 10 Kasım , 2010, 12:33:03
hiç düşmedi mi parkeye inş. düşmez ama illa ki düşecek hele ayaklansın dokundurmayacak kendine gözünün önünde küt küt düşecek ama bu bile bir süreç  ::)

:-\ ::) diyosun

DER!N

Ayağına ayakkabısını giydir çift katta pijama pantolon her ne ise zaten totosunda bezi var üşütmez biraz rahat bırakın çocukları pamuklara sararsanız bünyeleri sağlam olmaz

ilkcemre

tatlım bizim parkeler baya kalın ve altıda muhafazalı soğuğu kessin diye...  kaplama yaptırmıştık o zaman yapılırken...

o tarz bişilerde araştırabilirsin....

biz bi kere düştük fayansın üzerine arkaya doğru. çok ağladı ....  :y25: :y25: :y25: :y25:

DİLVİN

MUTFAK DOLAPLARINI KOLİ BANDI İLE YAPIŞTIRABILIRISIN Canım

o zaman açamıyor  :D

benım kendı annemlerde halıflex vardı bız çok rahat ederdik

kalın halıflexler var onlar çok güzel oluyor

mutfak antre ve hol halıflextı

muftağada yaptırcaksan ilknurcum tezgahın olduğu bölüme

1 kat daha halıflex kestir ayrıca canım 50 cm felan genişliğinde

su felan sıçradığında yada yemek yaparken döküldüğünde onu yıkaması kurutması daha kolay oluyor

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Geçmiş olsun, biz fayansa düşmedik çok şükür. Haricinde düşmediğimiz yer kalmadı.
İlknurun alt katı boş değil evi de kuytuda o canına yazık ediyor vesvese yapıp, ama alışmalı çünkü ayaklandığında etrafına çember kurdurmuyorlar. Daha geçen gün eşimle aramda oturuyor koltukta ikimizin de eli üzerinde gözümüzün önünde değil, elimizin altından düştü.

ilkcemre

sirenam

TEŞEKKÜRLER KIZIM ÇOK AKTİF MAŞALLAH BEN ÇALIŞIYORUM 3 GÜN GECE GÜNDÜZ EVİMİZDEYİZ DİĞER GÜNLER AKŞAM 6 DAN SONRA HEP ONUNLA İLİGİLENİYORUMM EVE GELİNCE HAYAT ONUNLA AKIYOR HEŞEYDEN KOPUYORUM TELFONLARI BİLE AÇMIYORUMM BİZİM LEGOLARI SADECE DAĞITIYORUZZ ... TOLAYIP ŞEKİL YAPMA BECERİMİZ YOK KÜPLERİDE İÇ İÇE KOYMAK YOK ÇIKARIP ATIYORUZ, MASALCI TIRTIL VAR SESLİ VE IŞIKLI ONUNLA OYNUYORUZZ GENELDE DAĞITIP DÖKME MERAKIMIZ VAR GECE MASAL OKUYORUM O UYUYNCA AMA UYKUMUZ ÇOK AZZ
RESİMLİ KİTAPLARI SEVİYORUZZ

) SaMiRa (

selamlarr
biz oturma odasında oturuyoruz büyük bi yer değil renkli cıvıl cıvıl ama tabi artık ilgisini pek çekmiyor orta sehpamız yok zigonlrın 2 tanesi içerde birinde pc var diğerinde kumanda vs.çok hareketli fudayl da heryere gimk istiyor kapıyı aralık bırakıyorum önüne minder koyuyorum açıyor gidiyor antre fayans tam kapıdan çıkıyor taşın üstünde göğüs yerde takılı kalıyor bazı yerler sıcak ama o soğuk yerde duruyor alıyorum hemen fakat alımını alıyor heralde azda olsa :dontknow:
koltuk üstünde geziyor mutfağa bırakıyorum çekmecelere gitmiyor bahça kapısına koşuyor hevesle orada fayans antreden banyoya gidiyor kapıdan çeviriyorum...
yatak odasındada bsküle gidiyor bide ütü masası var yaklarına gidiyorr salonada koyuyor sehpanın yanına ayakta bırakıyorum düşerse diyede miner koyuyorum yanlarına ama hiç düşmesi ordan...yeni bişey kaldırım denmez heralde herşey ortada hemen hemen ilerleyen zamanlarda nolur bilmem...
bzim yerler tahta bende tahtaya gelinde alıyorum akılım sehpenın altına giriyor ordan koltuğa tutunup kalkmaya çalışıyor...peteklerde açıkta önünde bişey yok antredekine giddiyor kapaklarıyla oynuyor...
çok uzun oldu bee yoruldummmm
ilknurcum canım sende rahat bırak biraz keşfetsin çekmecelere gdiyorsa içini boşalt oyuncak falan koy eğlence olur..
bizde çooookkkkk düştük hep korktum ağladımda düştüğü zamanlar fudayl da çok ağlamıştı genelde tahtaya düşüyor yada halı üstüne veya tv dolabına vuruyor çok şükür bişey yok melekler korurumuş zaten..

) SaMiRa (

fudayl 2 kere ağız burun kustu bugün boğazına hurma takıldı çıkardı yavrum sonra çorba vereyim dedim onuda kustu genizleri feci dolu hırlıyor çok ama rahatladı sanırım çıkardı balgamı...
kızlar yaa fudayl şimdi koltuğa veya tv dolbına tutunup kalkmıyorda dizlerinin üzerinde duruyor bazen sonra bi elini bırakıyor diğerinide bıracak ama dengesini kaybediyor hemen toparlıyor neden bırakıyorelini yaa neyine güveniyorrr???

DER!N

:) korkma annesi Allaha emanet.

Ellerini bırakıp denge kurmayı öğreniyor ne güzel işte. Az buçuk düşecek boşuna dememişler çocuklar düşe kalka büyür diye.