2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

teşekküeler ayşecim .evet canım fön vee makyajla güzeli oluyo malum saçlarım dalgalı çok kabarıyo .ama tam istediğim gibi olmadı bu hafta tekrar bayatıcam aktı çünki.. tam rengi tutması için 1 hafta arayal 2 kere baoyanması gerekiyormuş

DİLVİN

DAHA YENI BOYATTIM BEN YAAA

KOYU KUMRALAA

OĞLUMUN DOĞUM GUNUNDE BOYATIM  :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

Alıntı yapılan: gökse - 08 Kasım , 2010, 16:45:24
teşekküeler ayşecim .evet canım fön vee makyajla güzeli oluyo malum saçlarım dalgalı çok kabarıyo .ama tam istediğim gibi olmadı bu haf

senin facebookta bi fotoğrafına yorum yaptım
orda saç rengin çok hoş  :icon_thumright:

AککORTįє

kızlarr geldimm ama artık sarışın değilim kumralımm  ;D

ve saç rengim çok güzel olduu tam istediğim gibi  :laughing7:

demett bakıyorum şimdi

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

İlknurcum foto bekliyoruz. Eminim yakışmıştır. Güzele ne yakışmaz :opucuk: Saç muhabbeti devam ederken bende kendime ne yaptırdım söyleyim. Bir kez perma. Bir kez gölge. Birkez balyaj. Şimdi kendi saçımdayım. Buğday tenliyim. Siyah saçlıyım.

мiŁenα.

bu renk çok yakışmış..ksinlikle senin rengin bu.. :icon_thumright:

Demet_dk

GÜZELLER GÜZELİ ARKADASIM BENİM
ÇOK GÜZELSİN SANA HERŞEY YAKIŞIR  :opucuk:

DER!N

Hmm ışıktansa güzel olmuştur iyi günlerde kullan tatlım. Ama böyle yansımalı ise çok sevmedim renk oturmamış gibi ya da röflenin üzerine tek kat kapatmamış olabilir yeniletecek misin?

AککORTįє

Alıntı yapılan: ..AyŞe_ - 08 Kasım , 2010, 18:57:22
bu renk çok yakışmış..ksinlikle senin rengin bu.. :icon_thumright:

sağol canım  :opucuk: aynen  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: Demet_dk - 08 Kasım , 2010, 19:01:12
GÜZELLER GÜZELİ ARKADASIM BENİM
ÇOK GÜZELSİN SANA HERŞEY YAKIŞIR  :opucuk:

canımm benimmm çok teşekkür ederim o senin güzelliğinn  :opucuk:

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 08 Kasım , 2010, 19:07:58
Hmm ışıktansa güzel olmuştur iyi günlerde kullan tatlım. Ama böyle yansımalı ise çok sevmedim renk oturmamış gibi ya da röflenin üzerine tek kat kapatmamış olabilir yeniletecek misin?

yok hayır canım renk çok güzel oturdu ben de başta çok tereddüt ettim ama olmadı rengim çok güzel fotoda net çıkmamış dediğim  gibi  ;)

ırmak184

canım cok güzel olmuş sacların yakısmış,her halinle güzelsin ama sanki sarısın daha mı güzel oluyordu ne  :icon_scratch:
bende karar verdim tüm sarı boyatıcam ama daha sonra çünkü daha yeni röfle yaptırdım zaten saclarım yıprandı dahada yıpranmasın...küllü sarı hosuma gidiyor inşallah istedigim gibi olur....

DER!N

Minecim senin doğal rengin sarı değil mi?
Bence röfle sana çok yakışıyor, ama küllü sarı da olur doğal durur yani. İnşallah istediğin gibi olur.  :opucuk:

Sabah renk için eklediğim saç modelini sabahtan beri çok beğendim :) yeni kestirdim ama katlarını arttırdım öyle yapsam mı acaba çok kararsız kalmıştım kısa mı kestirsem ne yapsam diye aklım kaldı. Ne dersiniz?

**yeliz**

gelde alıntı yapma  :D :D gerçekten çok güzel gözüküyorsun ilknur

мiŁenα.

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 08 Kasım , 2010, 20:31:03
Minecim senin doğal rengin sarı değil mi?
Bence röfle sana çok yakışıyor, ama küllü sarı da olur doğal durur yani. İnşallah istediğin gibi olur.  :opucuk:

Sabah renk için eklediğim saç modelini sabahtan beri çok beğendim :) yeni kestirdim ama katlarını arttırdım öyle yapsam mı acaba çok kararsız kalmıştım kısa mı kestirsem ne yapsam diye aklım kaldı. Ne dersiniz?

kısa kestirme canım sana yakışır oda ama uzun olsun  ::) yeni halini bana yollasana merak ettim :)

nesrin_beyza&berrin