2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Benim kizimda dun 9 aylik olmus ama ben hec farkinda degilim  ::) ::)

bu arada sac muhabbeti almis yurumus ,
bende bi cok renk denedim ama en guzelinin benim kendi sac rengimin olduguna karar verdim ve 2 senedir boyamiyorum , eski boyalar artik gitsin diye surekli kestiriyorum ve sonunda gitti artik halis muhlis kendi sac rengimde kaldim  ;D ;D

DİLVİN

TÜNAYDIN ZELİŞCİMMM  :opucuk:

MERVEYEDE MAŞŞALLLAHHHH  :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 08 Kasım , 2010, 12:02:56
Haklısın İlknur, doğumdaki fotoğrafına baktım şimdi.

pc de kayıtlı var mı diye baktım da yokmuş o kadar eskide kalmış kara saçlarım  :k06:

benim esmer halimi bilenler bu sarışın halim kadar beğenirler  :laughing7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 08 Kasım , 2010, 12:21:48
Benim kizimda dun 9 aylik olmus ama ben hec farkinda degilim  ::) ::)

bu arada sac muhabbeti almis yurumus ,
bende bi cok renk denedim ama en guzelinin benim kendi sac rengimin olduguna karar verdim ve 2 senedir boyamiyorum , eski boyalar artik gitsin diye surekli kestiriyorum ve sonunda gitti artik halis muhlis kendi sac rengimde kaldim  ;D ;D

maşallah canım mervişimize  :nazar:

ilkcemre

geçen tülin şahin koleston reklamlarında bahsediyodu bu sene kahverengi renk moda olacakmış. benimde açık kahve şuan. ama moda olduğu için değil seviyorum ...

kendimi kara saçlı sevmiyorum  :tongue3: :tongue3:  cesaret edebilirsem sarıya boyatmak istiyorum 2 senedir ama cesaret edemiyorummm

AککORTįє

ben modaya göre değilde kendime ne yakıştırıyorsam o renge boyatıyorum  7 senedir röfle

artık yıprandı saçım hem uzun hem röfle ve ayrıca bana röfle artık sahici gelmiyor doğal durmuyor gibime geliyor  :dontknow:

şuan benim için en iyisi düz renk azıck saçlarım kendine gelsin

gökse

merhab kızlar bi saç rengi muhabbetidir gidiyo bende meraklıyımdır böyle şeyler  :k06:  kızlar bende yeni kızla boyattım saçlarımı hep aynı remgim hiç değişmedi aşk alevi.  fotoğraf bilem çektim kendimi :k06: yükliyim bakim becere bilirsem güzel olmuş mu bakıverin bi hemi :opucuk:

ilkcemre

Alıntı yapılan: iLkNu® - 08 Kasım , 2010, 13:43:40
ben modaya göre değilde kendime ne yakıştırıyorsam o renge boyatıyorum  7 senedir röfle

artık yıprandı saçım hem uzun hem röfle ve ayrıca bana röfle artık sahici gelmiyor doğal durmuyor gibime geliyor  :dontknow:

şuan benim için en iyisi düz renk azıck saçlarım kendine gelsin

bende pek takip etmem saç renginde ama öle duydum... bende yıllardır açık kahveyim. bazen çoook açık kahve yapıorum ama hiç sarı yapamadım. çok istiyorum aslında ama cesaret edemiyorum işte...

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 08 Kasım , 2010, 13:39:56
geçen tülin şahin koleston reklamlarında bahsediyodu bu sene kahverengi renk moda olacakmış. benimde açık kahve şuan. ama moda olduğu için değil seviyorum ...

kendimi kara saçlı sevmiyorum  :tongue3: :tongue3:  cesaret edebilirsem sarıya boyatmak istiyorum 2 senedir ama cesaret edemiyorummm

sende sarı  hoş durur teninin rengi çok uygun bence düşünme hiç hemen boyat

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

İyi günlerde kullan Gökse'nin annişi ekle bakalım, öğrenciyken o renktim ben 5 yıl kızıl dolaştım.  :k06: sonra sarardım tek cesaret edemeyeceğim renk sanırım siyah. Mavi-siyahı beğeniyorum ama yapsam sanırım vampir gibi olurum. :)

DER!N

Gül, sen esmer misin fotoğrftan seçemiyorum pek.

AککORTįє

Alıntı yapılan: gökse - 08 Kasım , 2010, 13:48:30
merhab kızlar bi saç rengi muhabbetidir gidiyo bende meraklıyımdır böyle şeyler  :k06:  kızlar bende yeni kızla boyattım saçlarımı hep aynı remgim hiç değişmedi aşk alevi.  fotoğraf bilem çektim kendimi :k06: yükliyim bakim becere bilirsem güzel olmuş mu bakıverin bi hemi :opucuk:

bekliyoruz  :laughing7:

ben hiç kızıla boyamadım sevmiyorum kızıl rengi

önceden esmerdim yavaş yavaş sarı yaptım başka bi renk yapmadım  

DİLVİN

BEN BİKERE YAPMIŞTIM KIZIL

AMA SADECE 1 GÜN KULLANDIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

:k06: yakışana da yakışıyor o da ayrı bi konu ama ben sevmiim  ;D