2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ya gülfercım bide bişi sorcam
şimdi çağlar kanepelerden duvardan tutunarak yürüyor  ama daha çok parmak uçlarında yuruyor
ona ilk adım ayakkabısı alsakkmı acaba
öle topuğuna basarak normal yururmu
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Bilmiyorum ki tatlım ama faydası olur diye düşünüyorum. Çünkü parmak ucunda duramaz bir süre ayakkabıya alışana kadar ve belki tam basar o şekilde.
Elinden tutunca da parmak ucuna mı basıyor?

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 04 Kasım , 2010, 09:33:01
Bilmiyorum ki tatlım ama faydası olur diye düşünüyorum. Çünkü parmak ucunda duramaz bir süre ayakkabıya alışana kadar ve belki tam basar o şekilde.
Elinden tutunca da parmak ucuna mı basıyor?

YOK O ZAMAN BASMIYOR HEMEN OTURUYOR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Ayakkabıyı al dene bakalım, nasılsa alacaksın inşallah tam basar.
Selen yetişemeyeceği yerlere uzanırken parmak uçlarını kullanıyor ama senin dediğin başka bir şey değil mi?

DER!N

Alacağın ayakkabıyı dikkatli seç tatlım, kimisi bilekten kavramıyor.
Bileğinden kavrasın ama bileğe gelen kısmı çok sert olmasın adım atamayabilir katlayamadığı için.

DİLVİN

TMAM CANIM

C.TESİ ÇIKCAĞIM ÇARŞIYA O ZAMAN BAKIM   :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
Selenin iyi olmasına sevindim. Canım bende her zaman sürmüyoum zaten. Çok canı yandığında bir kaç kez sürdüm. Ateş düşürücülerde aynı şekilde. hemen vermemek lazım az ateşte. Kendi kendilerine biraz savunmayı öğrensinler. Selmacım çok huzursuzluğu var mı dişten dolayı? Diş etleri şiş mi? Sağlam olacak Çağlar Paşanın dişleri. :laughing7:

DİLVİN

nesrincim dişten dolayımı yoksa nezleden dolayımı bılmıyorum çok huysuzz

bişey yıyıp içmıyor sadece emmek istiyor
  :'( :'( :'(

nesrin_beyza&berrin

DİLVİN

мiŁenα.

tünaydın kızlar..

dün akşam soba geri verdi duvarda küçük kutu olur ya onun içi kül doldu uyumuş olsak yanıcaktık :-ooo

eşim farketti :honk: dün akşam battı her taraf is kül :igrenc:

sabah spbayı eşim kaldırdı bi daha bende sabahtan beri temzilik yaptım kayınvalidemin evinde :y25:

sil sübür ne kadar beter bir pislik soba pisliği :(

gögüs ucum iltihap olmuş bride onun acısını çekiyorum+ bel ağrısı :crybaby2:

gögsüme krem sürdüm antibiyotik vermişti doktor onu kullanıyorum.

ucu beyaz oldu off  :crybaby2:

geçmiş olsun gülfercim.

selmacım sanada tekrar geçmiş olsun.

ilk başta bakerin gibi parmak ucunda gidyrolar ..

eymende tutunarak parmak ucunda duruyor ben tutup yürütünce net basıyor..

off vallahi her taraafım kırılıyor birde boğazlarım acımaya başladı sanırsam hasta olucam ..

birde regl  ilk kez bel ağrısı yaptı ya :y25:

öptüm hepinizi :wave:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

AککORTįє

04 Kasım , 2010, 11:41:55 #4212 Son düzenlenme: 04 Kasım , 2010, 11:45:40 iLkNu®
selmacım çok geçmiş olsun hayatım umarım diştendir ve umarım en kısa zamanda atlatır şifasını bulur yavrum  :amin:

ayşee ay çok üzüldüm bide hava soğuk çocuk ta var Allah tan kayınvaliden yakın yoksa ne yapardın

soba güzel ısıtıyor ara ara özlüyorum onun sıcaklığını ama işte pisliği de tam pislik

isiydi külüydü ne çekmiş analarımız bide ozaman bizde vardık nasıl başetmişler çok merak ediyorum

ama işte o zamanda normal olan oydu alternatif olmadığı için

bi keresinde o yaşadığın bizim başımıza geldi

liseye 1 e gidiyordum. bizim salak kapıcı çatıdan baca deliğine tıkanmış diye kalas at

o da tam bizim dairenin soba deliğinde kal Allah tan uyumuyorduk o gece

Allah işte vaden gelmeyince ölmüyorsun vesile oluyor birşey

kalas bacada tutuş içeri düş koltukların örtüleri tutuş

küçük odada oturuyolar annemler bu da salonda oluyor

ses falan duymuşlar tabi kalkmışlar oda nın %30 u yanmış gece uyur vakitte olsaydı kül olacaktık ailece

Allah tan yakın zamanda doğalgaz gelldi de oraya hemen evimizi aldık ve taşındık

мiŁenα.

yok ya benim peteğim ısıtıyor odamı olmadı ufoda ısıtıyor..

soba pisliğiyle uğraşamam daha zaten her tarafım ağrıyor :y25:

aşağısı daha geniş eymen trahat rahat kduuruyor diye indiydim..

inmişken sobayı kurmuştuk keyfi iyididide eşim yakıyordu temizliyordu..

çok zormuş değmez vallahi..kayınvalideme allah sabır versin.

canım allah korumuş yiyeceğin ekmek var işte olmayınca olmuyor..
:y25:

ben kaçtım yatıp uyusam ertes güne ancak kalkarım.. :y25:

iltihaplı gögsümden emzirmiyorum şişti yine oofff ben ne yapıcam ya

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

sütünle bol bol sil geçer inş  :amin:

yada doktorunu ara sor bakalım belki birşey önerir