2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

kizlar ne pekmezi veriyorsunuz bebislere , bende uzum degilde keci boynuzu pekmezi var acaba sorun olurmuki versem kizima .... ???
sevilcigim Allah yardimcin olsun canim , arada yapiyor bebisler boyle , belki gecis donemidir buyume atagi geciriyordur , daha once konusulmustu  buyume atagi diye bi  donemler oluyormus bebeklerde , her atakta yeni  birsey ogreniyormus.....

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 03 Kasım , 2010, 13:17:54
gunaydin kizlar , pek gunaydinlik bi saat degil ama bizim kiz yeni uyandi  :laughing7: kac gundur uyuyamiyordu onlarin acisini cikardi sanirim ,
sabah 5 te uyandi mama icti uyudu , sonra saat 10 da uyandi yine mama icirdim cunku hala uykusu vardi ve yine uyudu simdi tam olarak uyandi kahvalti yaptiracam
yumurta yedirecem kizima ....bakalim yemezse karisim yaparim , acep devam mamasiylanmi yapayim yoksa ihlamurlanmi  :icon_scratch:

ıhlamurla yada meyve püresiyle yap zeliha

ben hergün meyveyle yapıyorum elma armut evde ne varsa

rendenin büyük kısmıyla değilde ince kısmıyla rendeliyorum hem posası hem suyu çıkıyor çok güzel

kahvaltısına karıştırıp veriyorum

ıhlamur da verebilirsin tabi ama meyve öncelikli bence

SiRiNe

Zeliscim ben keci boynuzu pekmezi veriyordum ama bitti bir dahada bulamadik turk marketlerinde, uzum pekmezi aldim ama cok tatli geldi begenmediler ve kustular

Tatliya alisamdilar nedense  ::) Olsun yinede olumlu bir sey tatliyi sevmemeleri.

Ilknur canim bencede kendini SIKMA elbette besinle tek olarak yiyecegi vakit gelir, gönlunu ferah  tut.

Zelis kizin buyumus masaaAllah  :binkybaby:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 03 Kasım , 2010, 13:45:14
Zeliscim ben keci boynuzu pekmezi veriyordum ama bitti bir dahada bulamadik turk marketlerinde, uzum pekmezi aldim ama cok tatli geldi begenmediler ve kustular

Tatliya alisamdilar nedense  ::) Olsun yinede olumlu bir sey tatliyi sevmemeleri.

Ilknur canim bencede kendini SIKMA elbette besinle tek olarak yiyecegi vakit gelir, gönlunu ferah  tut.

Zelis kizin buyumus masaaAllah  :binkybaby:

sağol canım  :opucuk:

bizimki tatlıya bayılıyor kahvaltı da hem pekmez hem reçel yiyor  :nazar:

kayınvalidemin kayınvalidesi köyden yapıp gönderiyor herkese sağolsun

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 03 Kasım , 2010, 12:12:28
ezom hayırlısıyla git gel inşallah..

güzel dinlenir bomba gibi dönersin inşallah..belki fıstık orda düzene girer de sende rahat edersin.

Eşim bugün izinn aldı evdeyken hazır bende temizliğe başladım..

Sabahtan bu yana sadece bir oda temziledim  :( ince ince didikleye didikleye  :k06:

daha çok işim var öprük hepinizi :hello:

sanada kolay gelsin ayşecim  :-*

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kolay gelsin aysecim bi arada bana ugrasana yaa benim evde temizlencek ama inan firsat olmuyor yaaa...

zeliscim bizimkisi dogdu dogali böyle ya hic uyumuyor bu normal degil doktordan ilac isticem yaaa...

мiŁenα.

bende rendenin en ince tarafıyla rendeliyorum elma armut karıştırdım demin yedirdim. :hungry:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Kasım , 2010, 13:35:36
offf ben cildirmak üzereyim ecrin 3 gündür tam sasirdi uykuyu yaa saten düzgün uyumuyordu ve bi kac gündür cok huysuz ve hic uyumuyor inanin yarim saatde bir uyaniyor gece 50kere kalkiyorumdur vallah bende bitdim tükendim artik ya bu ne zaman düzelcek hic mi uykusu gelmyior bu cadinin yaaa bugün doktora gtcem bana ilac gibi bisey versin dayanamiyorum dahah  tüm kemiklerim sizliyor artik vallah halim kalmadi bide 2 cocuk nasil düsünülür suan nasil yana bana cok uzak iste manzara ortada kizlarrr

hemsom isom yemiyorsa tek tek sende karisima devam et demek ki öyle daha cok seviyormesal söyle denesen bide beyaz peynirin ucunu biraz pekmez veya recele batirip agzina versen belki öyle yer pasam...

canımm benim inşallah düzene girer..ecrinde büyüyor ya büyüme atağı geçiriyordur ::)

yada diş falan olmasın :dontknow:

Alıntı yapılan: iLkNu® - 03 Kasım , 2010, 13:48:26
Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 03 Kasım , 2010, 12:12:28
ezom hayırlısıyla git gel inşallah..

güzel dinlenir bomba gibi dönersin inşallah..belki fıstık orda düzene girer de sende rahat edersin.

Eşim bugün izinn aldı evdeyken hazır bende temizliğe başladım..

Sabahtan bu yana sadece bir oda temziledim  :( ince ince didikleye didikleye  :k06:

daha çok işim var öprük hepinizi :hello:

sanada kolay gelsin ayşecim  :-*

sağol canım :opucuk:

şimdi dinleniyoum artık yarına sırtım belim ağrıdan kopuyor :cildir:

nescafe keyfim bitsin çamaşır asılcak daha :cildir:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Kasım , 2010, 13:57:29
kolay gelsin aysecim bi arada bana ugrasana yaa benim evde temizlencek ama inan firsat olmuyor yaaa...

zeliscim bizimkisi dogdu dogali böyle ya hic uyumuyor bu normal degil doktordan ilac isticem yaaa...
evlere servis yok :k06:

Ne yapayım bende eşimde trahat edemiyoruz.

Bir dağınıklık olsa yada iş yapmasam ogün sinirli oluyorum etrafa saldırıyrum.

yük kalıyor omzumda benimki psikolojik :k06:

yapmasam olmuyor :k06: :laughing7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 03 Kasım , 2010, 13:59:48
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Kasım , 2010, 13:57:29

evlere servis yok :k06:

Ne yapayım bende eşimde trahat edemiyoruz.

Bir dağınıklık olsa yada iş yapmasam ogün sinirli oluyorum etrafa saldırıyrum.

yük kalıyor omzumda benimki psikolojik :k06:

yapmasam olmuyor :k06: :laughing7:

:k06: :k06:tüühh yokmu evlere servis yaa :k06: :k06: 
aysecim bilmiyorum ki simdilik dis yok annem bakiyor hep ama edepsizlik ya gercekten cok edepsizzzz offf

мiŁenα.

DER!N

Ayşe temizlik yapma artık yeter he bıkmadın mı  :k06:

Ezom hakkınızda hayırlısı olsun inş. önceki mesajımda düzene girer öyle dönersiniz demiştim -estağfirullah!- düzene girer, işleriniz de ayarlanır inş. hayırlısıyla memleketinde kalırsınız.  :amin:

Sevilcim, büyüme atağı geçiriyordur bir süre takip et huysuzluğu bitince yeni bir şeylerle çıkacaktır karşına.

Benim kızımın ateşi var  :y25: 39 şuan duş aldırdım, ağrı kesici ateş düşürücü şurup verdim uyudu.
Sabah baktım sol azı dişi patlamış, galiba ondan ateşlendi. Parmağı sürekli gerileri kaşıyor ve çok canı yanıyor belli ki yaşlı yaşlı ağlıyor. Kuzum benim dua edin n'olur teyzeleri bitsin ağrısı kızımın.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

geçmiş olsun gülfer inşallah uyanınca bişi kalmaz kuzunun :(

DİLVİN

çok geçmişş olsun gülfercımmm  :amin: :amin: :amin:

maşallahh yaşına kadar tamamlayacak dişleri selen  :nazar: :nazar:

bizimkıde belkı yaşında 1 tane çıkar  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

bende önce fudayl a yediriyorum karışım yapıp sonra ben kahvaltı ederken de parça parça hepsinden veriyorum ama yumurtayı karışıma katmıyorum
karışımda kaşık maması meyve(ben cam rende kullanıyorum)ceviz,peynir,pekmez(karışıma katmıyorum kahvaltıdan önce 3 çay kaşığı veriyorum)bazen tereyağı katıyorum çok az severek yiyor  :nazar: pekmezi ilk üzüm aldım şimdi dut kullanıyorum.

ebrarcım hayırlısıyla dön inş bekliyoruz seni :opucuk:
sevilcim hayırlı olsun ccanım..
eciş bencede büyüme atağı geçiriyordur biraz sabır canım düzne girer inş en kısa zamanda :amin:

ezgim yaa rabbim sana güç versin inş hilalde en kısa zamanda düzene girer
herşeyin hayırlısı güle güle gidin canım rabbim hayırlısı neyse onu göstersin gönlün ne istiyorsa onu versin :amin:

gülfercim demek eciş diş patlattı yaşına kadar sıralıcak hepsini heralde :k06:
kızıma geçmiş olsun allahım yardım etsin ağrısız sızısız dişler çıkarmayı nasip etsin inş. :amin:

ırmakçım gözün aydın hadi işte bebişler arada öyle oluyo huzursuz uykusuz... fudayl da dün geçe hep uyandı bi sıkıntısı vardı belli  :dontknow:
meleğimin iyi olmasına sevindim :D
başka kimse kaldımı yaa ne çok konuştummm

hıı ayşem sanada kolay gelsin tatlım yarın ben size gelim yardıma sonrada sen bize gel 4 elden halledelim :k06:

) SaMiRa (

he heee :k06:
dün doktora gittik alt damak kabarmış diş çıkarabilir dedi bakalım ne olacak
bide doktor çıkarması lazım bu zamanlarda 11.aya kadar çıkmazsa getir bakalım dedi neden çıkmıyo diye takip edelim dedi :dontknow: ???
saçma geldi bana ama doktor daha iyi bilir heralde