2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

Demet_dk

02 Kasım , 2010, 18:11:20 #4140 Son düzenlenme: 02 Kasım , 2010, 18:19:42 Demet_dk
MAŞALLAH FISTIĞA PEYNİR YUMURTA VE ZEYTİNİ YİYORMUŞ MAŞALLAH MAŞALLAH

İNSAN KAFAYI YİYO GERÇEKTEN NE VERECEĞİM NE YAPACAĞIM DİYE

GÜLFERCİM KEK YERMİ ACABA ISPANAKLI FALAN OLUYO HANİ HİÇ DENEMEDİM BEN AMA
SELEN HANIMIN DAMAK ZEVKİNE UYARMI ACABA

BİDE DORUK BUGÜN SİMİT YEDİ BEN SERT YİYEMEZ DİYE DÜŞÜNÜRKEN ELİNE ALDI KENDİ ISIRARAK YEDİ

мiŁenα.

maşallah maşallah..

simiti eymenin eline ver kemire kemire götürüyor :k06:

meyve yedi demin oğlum elma armut ve mandalina  :hungry: sonra yattı uyudu.

Yemek yemedi fazla bugün :-[

:love9: :love7: :love9:

--elif--

iyi akşamlar güzel anneler  :flowers:
forumda son gecem  :crybaby2:   :crybaby2:
hepiniz ALLAH a emanet olun
bebeklerinizi ve sizi öptük kızımla  :opucuk:
hakkınızı helal edin
kendinize paşalara-prenseslere çokkk iyi bakın  :wave:  :wave:  :wave:
inş. yine bağlatırızda geri gelirim  :amin:

мiŁenα.

Allah'a emanet olun ..

en kısa zamanda bağlatır dönersin aramıza inşalah :amin:  :wave:

:love9: :love7: :love9:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ¤•€ß®å®•¤ - 02 Kasım , 2010, 20:36:15
hakkınızı helal edin

aeo canım inş. en yakın zamanda dönersin aramıza :opucuk: :wave:

nesrin_beyza&berrin

Hemşerim nereye gidiyorsun? EN kısa zamanda netin bağlanır aramıza dönersin inş.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 02 Kasım , 2010, 11:53:28
ayşem gozun aydınnnnnnnnnnnnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: sonunda normale donduk dımı ama yaa ohhh yanııı  :hello2: :hello2:
ılknurum yaaa sen cook ıyı bır annesın ogluşunun nasıl yıyecegını senden daha ıyı kımse bılemez tatlım ama tecrubelı arkadaslarında dedıgı gb tek tek alıştırmak lazım bırak doymasın acıksın acıkınca yıyecek seve seve  :k06: :k06:

bide ben düzene girsemmm  :cildir:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

HAYIRLI AKSAMLAR KIZLARRR INSALLAH HEPINIZ IYISINIZDIR

BIZDE BU ARALAR KOSTURMAYLA GECIYOR EV BOYANDI MOBILYA SECILDI DERKEN BAYA BI YORULUYORUM ECRINDE ARTIK GECENIN KÖRÜNDE UYANIYOR SNRA OYUN ISTIYOR UYUMUYOR BENDE COK BITKIN BIR HALDEYIM ARTIK YAKINDA PILIM BITECEK VALLAH....BU ARADA BIZ YMEEK YERKEN ECRIN ELLERIYLE CIRPIP BAGRIP DURUOYR O DA ISTIYOR AGZINA BISEY VERDIMIDE ZIRT PIRT DEVAM VERCEKSIN YOKSA CIGLIGI BASIYOR EDEPSIZ  KIZIM BENIM GÖRENDE COK BOGAZLI BIR COCUK ZANNEDECK...BUGÜN KAHVALTI YAPARKEN BIRAZ BEYAZ PEYNIR VERDIK LÖB LÖB YEDI VALLAH MASALLAH KUSUMAAA...KASIK MAMALARINA PÜRELERE VE EMZIRMEYE DEVAM TABIKIDE GECELERI COGUNLUKLA EMZIRIYORUM SATEN 2 SAATDE BIR UYANIYOR GECELERI EMMEK ICIN    :sad1: :sleepy1:

BU ARADA ILKNURCUM BENCE HERSEYI KARISTIRIP DEGILDE TEK SADE TADINA ALISMASI DAHA IYI ÖYLE ALISTIRMAYA CALIS BISEYLE KARISTIRMADAN AMA MESELA YUMURTANIN YANINA AYRIYETEN BASKA BIR EK GIDADA VEREBILIRSIN BI ONDAN BI ONDAN MISALIII

zelis

Masallah Ecrine ,
Sevilcigim sen bence arada degisik tadlari vermeye deavm et , iyi yapiyorsun canim , yiyorsa hic cekinmeden ver.....

ben daha henuz balik vermedim kziima , yarin m hemen balik aliyorum pazardan ....

bizim kiz son gunlerde biraz isthasiz ama hasta oldugu icin biliyorum , bakalim yavas yavas eski duzenimizi kuracaz artikin,.,,,,,,,

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: zelis - 02 Kasım , 2010, 22:43:02
Masallah Ecrine ,
Sevilcigim sen bence arada degisik tadlari vermeye deavm et , iyi yapiyorsun canim , yiyorsa hic cekinmeden ver.....

ben daha henuz balik vermedim kziima , yarin m hemen balik aliyorum pazardan ....

bizim kiz son gunlerde biraz isthasiz ama hasta oldugu icin biliyorum , bakalim yavas yavas eski duzenimizi kuracaz artikin,.,,,,,,,

tskler teyzesiii... :opucuk:
vallah mecbur veriyorum cünkü rahat birakmiyor masada miz miz ötüyorr ...ama masallah yiyorda...simdiye kadar yedimiz tadlarrrr

havuc, ispanak, patates püreleri

mango, maracuja,muz,elma,armut püreleri

yogurt , beyaz peynir, recel, bisküvi,
bunlari yedik simdiye kadar  :hungry: :hungry:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 02 Kasım , 2010, 16:03:57
Selen'in önüne tabak koymaya başladım hanımefendi tenezzül edip eline almıyor alsa da evirip çevirip bakıyor sokmuyor ağzına eşşek kız  ::)
aynene öyle bende yaptım oynayıp duruyor  :k06:

ırmak184

iyi akşamlar hanımlar  :hello2:

nasılsınız....biz iyiyiz cok şükür.bir iki gündür uykumuz yerinde  :nazar: üst yandan dişlerimiz patladı 8 dişimiz oldu  :D
sevilcim maşallah ecrine yesin kuzum  :nazar: evine yerlesiyorsun demek hayırlı olsun.
zelişcim gecmiş olsun sizede inş. cabuk iyileşir yavrun  :amin: balık yedir merveye cok faydalı benim kızım bayılıyor balıga  :D
ilknurcum ben kahvaltıyı ıhlamur,rezene bazen devam mamasına karıstırıp veriyorum.yumurta sarısını ayrı veriyorum.kahvaltı yaptıktan sonra herseyden ayrı ayrı tekrar veriyorum.herseyin tadını alsın diye.bir iki kere karısım yapmadan kahvaltı yaptırmaya calıştım ama doyacak sekilde yemedi içim rahat etmedi  ::)
hakkınızı helal edin

güle güle canım bizde seni öptük  :wave:

ırmak184

Alıntı yapılan: ((selma)) - 02 Kasım , 2010, 10:16:40
İYİYİM GÜLFERCIMMM

BEN HALA REGL OLMADIM  ;D

ÇAĞLAR BU ARADA YINE SOĞUK ALMIŞ  :sad1:

BURNU AKIYOR

SABAHIN KÖRÜNDE BİZLE KALKIP YOLLARA DÜŞÜYOR YAVRUM

ONDAN HEP HASTA OLUYOR  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

gecmiş olsun canımcım  :'(

AککORTįє

hakkınızı helal edin

inş canım en kısa zamanda bağlatırsın inş seni bekliyoruz  :opucuk:

sevilcim ırmakcım yumurtayı tek yemiyor o yüzden meyve rendeliyorum yani böle püre halinde yumurtaya karıştırıyorum öyle güzel yiyyor

peyniri de tek yemiyor çok az az yedi bi kaç gündür onuda bebe bisküvisine + ıhlamur yapıp vericem yarın artık

hiç yememesinden iyidir  :-\

reçeli pekmezi zaten yiyor tek

diğer öğünleri çok güzel yiyor sebze çorbasını kocaaman bir yemek tabağına koyuyorum ağzıan kadar hepsini yiyor

meyveleride tek tek yiyor   :nazar:

maşallah yemediği birşeyyok hakkaten işte kahvaltıyı teke düşürünce böyle azcuk zorlandık bakalım  :dontknow:

--elif--

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 02 Kasım , 2010, 22:07:42
Hemşerim nereye gidiyorsun? EN kısa zamanda netin bağlanır aramıza dönersin inş.
taşınıyorum hemşo  :)
inş. gelirim yine kocişin başının etini yerim oda bağlatır  :tongue3: