2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 01 Kasım , 2010, 12:24:18
selma bende 3 istiyommmmm  :muzz: :muzz:

ayyyy 30a da az kaldı... 30 olmadan doğuralımmmmm  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

EVET EVET EVETTTTTT  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben 20 yaşımda anne oldum 23 yaşımda ikinciyi yapıcam  :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ayşe ben dğduğumda kırım osmanlı toprağıydı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

biz geçgin insanlarız hemen pırtlatmalıyız  :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 01 Kasım , 2010, 12:43:07
ayşe ben dğduğumda kırım osmanlı toprağıydı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

biz geçgin insanlarız hemen pırtlatmalıyız  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

01 Kasım , 2010, 14:03:54 #4069 Son düzenlenme: 01 Kasım , 2010, 14:27:51 iLkNu®
hadi Allah gönlümüze göre versin inş  ;D  :amin:

kızlar bende bugün oğluma emzik aldım. normalde 6+ alıyor idim. markadan markaya değişiyor mu bilmiyorum ama

bebedorun aldım bu sefer 3+ yazıyor aldığım emzikte dedim bakın 3+ yazıyor. 3. aydan sonra her ay kullanabilir dedi

orasını bizde biliyoruz da ben 6. aydan sonra 6+ aldım hep

kafam karıştı yahu  :icon_scratch:

eczacı yanlış biliyor olamaz herhalde

) SaMiRa (

bende geçen aldım ilknur bebedor 6+ kullanıyoruz
normalde değişiyor ya 3+ olan 6.aya kadar oluyo ya küçük değil mi nasıl?

) SaMiRa (

herkesin hakkında hayırlısı inş :amin:
kız isteyen anneler reglden sonra sık ilişkiye girilirse kız olurmuş,reglden sonra 10 gün bekleyipte ilişkiye girilirse erkek oluyormuş
deneyenler var bilginize

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 01 Kasım , 2010, 14:09:26
bende geçen aldım ilknur bebedor 6+ kullanıyoruz
normalde değişiyor ya 3+ olan 6.aya kadar oluyo ya küçük değil mi nasıl?

yok küçük değil aynısı şuan kullandığıyla 

Angel

;D  ben denedim kislar mereye hamile kalmadan once esimi zor ikna etmistim ikinci cocuga

esimde erkek olursa iyi olur tabiyi ilk once saglikli olsun dedi bende eczaneden ovulation testi aldim

yani yumurtlama testi ve  takip ettim  zaten biliyordum yumurta aki gibi lursa ic camasirin ozaman yumurtluyorsun'dur

neyse yaptik ve  evet cok sukur eli ayagi duzgun saglikli bir oglumuz oldu  bilginize  :icon_thumright:  

regl bittikten sonra 13-15 gun arasi iliskiye girerseniz erkek ,  regl  bittikten hemen sonra iliskiye girilirse kiss olur veya  regl

bittikten 16 gun sonra iliskiye girilirse kiss olur yine  :laughing7: :laughing7:  vay bee hafizamaaa hic bir yere bakmadan size yaziyorum   :ehi:

hic aklimdan cikmamis okadar cok yarastirmistimki ozaman dr'gibi konustum mubarek   :k06:

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR
TÜLİNCİM DEMEK DENEDİN VE TUTTU
BUGÜN REGLİM BİTTİ YANİ 16. GÜN DENESEMMİ ACABA  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Kasım , 2010, 14:30:54
MERHABA ARKADASLAR
TÜLİNCİM DEMEK DENEDİN VE TUTTU
BUGÜN REGLİM BİTTİ YANİ 16. GÜN DENESEMMİ ACABA  :k06:

DENE DENEE  DENEEE  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

gökse

merhaba kızlar.okadar kıskandırdınınz ki beni hamilelik falan 3. falan canım çekti valla :toothy10: :toothy10: aklıma düşürdünüz gene .yoldan çıkarmayın kız beni. bende yaparım 3. yü görürüsünüz. :toothy10: :toothy10: valla bi ara düşünüyodum ama sonra vaz geçtim .şimdi bunları okuyunca yapsam mı acaba diyorum yani.  :ehi: :ehi: tabi önce hayırlısı .herkese hayırlı evlt versin rabbim. :amin: öpüyorum sizi. :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: gökse - 01 Kasım , 2010, 15:04:45
merhaba kızlar.okadar kıskandırdınınz ki beni hamilelik falan 3. falan canım çekti valla :toothy10: :toothy10: aklıma düşürdünüz gene .yoldan çıkarmayın kız beni. bende yaparım 3. yü görürüsünüz. :toothy10: :toothy10: valla bi ara düşünüyodum ama sonra vaz geçtim .şimdi bunları okuyunca yapsam mı acaba diyorum yani.  :ehi: :ehi: tabi önce hayırlısı .herkese hayırlı evlt versin rabbim. :amin: öpüyorum sizi. :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: vallahi benim bile hamile kalasım geldi ;kaldı ki şuan istemiyorum :ehi: Tülin aklımda olsun denerim ama bana herke kızın olcak diyordu geçen gün komşum oğlun olcak dedi :k06:Kendimi 2 erkek anası olarak görüyorum :k06:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Rabbim hepimizin hakkinda hayirslisini versin kizlar ..

Ilknurcugum bizde hala kucuk emzik kullaniyoruz.... 6+ olaninida aldim ama ikisinide emiyor , sorun yok yani bizde  ;D

Benim prensesim hasta oldu teyzeleri  :y25: :y25: :y25: gece atesi 39.9 a kadar cikti , aradik doktoru hemen; bebeklerde normal dedi , yeteri kadar sivi aliyiorsa , ishal ve kusma yoksa ve birde surekli aglmaiyorsa, tabi icebiliyorsa mamasini sorun yok dediler , 3 gun bu sekilde devam ederse gecmezse o zaman getir dediler ,
ama bu gecede devam ederse gotururum ben .... bekleyemem o kadar .... :honk: :honk: