2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
Gülfercim hayırlı vakitte gelir inş. Profildeki resimde çok güzel çıkmış selen. Dişlerine de  :nazar: bizimde 8 dişimiz oldu. Yukardaki kesici dişler mi çıktı yoksa sizin gülfer. Bizim alttaki ikinin yanına geldi sonunda

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

DER!N

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 01 Kasım , 2010, 10:57:24
Günaydın arkadaşlar
Gülfercim hayırlı vakitte gelir inş. Profildeki resimde çok güzel çıkmış selen. Dişlerine de  :nazar: bizimde 8 dişimiz oldu. Yukardaki kesici dişler mi çıktı yoksa sizin gülfer. Bizim alttaki ikinin yanına geldi sonunda

Amin canım  :opucuk: Altta iki tane var üst önde 5, arka sağda da bir azı diş. ::)

DİLVİN

TEST YAPMADIM AMA BELİRTİLER VAR  :laughing7:

BU AY OLMASSA BİLE GELECEK AY ÇALIŞMALARA HIZ VERIP INŞ. HAYIRLISIYNAN HAMILE KALCAM  :D :D :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: :ehi: heyecanlandırmayın insanı darısı başımıza :tongue3:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 01 Kasım , 2010, 11:05:33
:ehi: :ehi: heyecanlandırmayın insanı darısı başımıza :tongue3:

İNŞ.. İNŞ...

2 GÜNDÜR ÇOK MİĞDEM BULANDI  :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selooooo  :opucuk:

bi program var bilgisayara kuruluyo. ovulasyon gününü falan hesaplıo. ne derece doğru bilmiyorum ama kız bebek erkek bebek die ayırt ediyo günleri. geçenlerde görmüştüm forumda indirdim bilgisayara baya güzel bişi. kullanışlıda. bilgisayara format atınca silinmiş oda ne yazık ki. şimdi bulamıyorum nerde olduğunu. bulursam sölerim sizede bebek isteyen anneler kullanın güsel bişi....

мiŁenα.

regl olsak ovulasyon gününüde hesaplarızda regl de yok :ehi:

DİLVİN

SEN DAHA ADET OLMADINMI AYŞE Bİ KERE OLDUKTAN SONRAA

nesrin_beyza&berrin

Selmacım test yapta bizi merakta bırakma. Sen regl oluyormuydun? Bir de sen neden ikinci bebekte acele ediyorsun.

мiŁenα.

DİLVİN

HAFTA SONUNA KADAR BEKLIM DİYORUM HEP GEÇİKMELI OLIYORUM YA BEN

BEN 3 ÇOCUK İSTİYORUM NESRİNCIM 3. ÇOCUĞUMUDA 3 SENE SONRA YAPCAM  :amin: :amin: :amin:

ARALARINDA PEK YAŞ FARKI OLMASIN

E BİRAZDA BENIM YAŞIM 28 ONDAN ACELE EDİYORUM  :k06:

ilkcemre

selma bende 3 istiyommmmm  :muzz: :muzz:

ayyyy 30a da az kaldı... 30 olmadan doğuralımmmmm  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: