2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Henüz yapmadım canım, belirtiler Selendekilerle aynı yarın günüm var bendeler kıyışamadım test yapmaya hemen hamile psikolojisine giriyorum çünkü. Nasib bakalım.  :)

мiŁenα.

Gülom hakkında hayırlısı canom...inşallah hamilesindir.
:amin: :amin: :amin: :amin:

darısı selmanın başına :k06:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Amin Allah c.c. razı olsun hayırlı vakitte inşallah gelsin yeni bebişler.  :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 29 Ekim , 2010, 22:20:03
selam bayanlar biz kızımla 1 aylık olduk dün dr kontrolümüz vardı;
kilomuz 3400 kg :nazar:
boyumuz 50 cm :nazar: dr gayet ii dedi
sürekli ağlayıp emmek istio bnde doymuo sandım ama dr gazı olduunu ve birazda şımarıklık yaptıını söledi şımarık kızım bnm :laughing7:
göğüslermn yara olduğunu söledm emzrme danışmanı doğru olanı gösterdi şuan çok acımıo

bide kızlar bu gaz sorunu kaçıncı ayda bitio :icon_scratch:

Ve aleyna aleykum selam.
Maşallah pıtırcığa hayırla sağlıkla büyüsün.
Gaz bebekten bebeğe değişiyor bizimki 2,5 aylıkken bitti.

) SaMiRa (

gülfercim öncelikle hayırlısı olsun canım rabbim gönlüne göre versin :amin:
bizde fudayl 2 yaşına gelince düşünüyoruz kısmetse allah verirse inş.

ebru maşallah kuzuya  :nazar: bizim pek gaz sorunumuz olmadı ama olduğu zaman bitkisel damla kullanmıştım

bizde bugün ilk defa karışımsız kahvaltı yaptık :muzz:
isomada maşallah daim olsun inş biz pek başarılı değildik  çabuk sıkıldık
eymene de maşallh inş devam eder iştahla yemesi :amin:

) SaMiRa (

bizde düğünden geldik arkadaşımın kınası vardı..
nerdeyse hiç oturmadım ayaklarımın altı resmen çatlıyor ağrıdan e topuklu ayakkabıyla oynarsam olaağı buu
bütün kurtlarımı döktüm
selma arkadaşım angaraya gelii gelin oldu iyi bak ona :director: :D :opucuk:

Angel

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 30 Ekim , 2010, 00:09:46
Vallahi İlknurcum ne sıkıntısız hamilelik geçirdim ne de uslu bir bebek büyütüyorum elhamdülillah sağlık problemi yaşamadan büyüyor tek tesellisi bu.
Kızımı asla ihmal etmeyeceğime eminim yavrumu 7,5 ay boyunca uyku uyumadan tek başıma büyüttüm yeni gelecek olan Selen kadar aktif olur mu bilmiyorum ama olursa da baş edebilirim inşallah.
4 yaş çok fazla bana göre Rabbim hayırlı zamanda hayırlı nesiller nasib etsin cümlemize.

Bu arada sanırım hamileyim  ::)

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

valla insallah hamilesindir bacim inan  degilsende rabbim  gonlune gore versin insallah    :binkybaby:  :occasion14: :occasion14:

zelis

Gulfercigim Rabbim gonlune gore , hayirlisini versin canim...

DİLVİN

günaydınn kızlarrrr

nasılsınızz dün bayram olduğu için çalışmadık  :muzz: :muzz: :muzz:

sahracım komşu oluyoruz desene arkadaşınla  :opucuk:

nesrincimmm vala dün gezmlerdeydık akrabamızın yeni bebeği oldu oğluşumla kız bakmaya gittik  :k06: :k06:

gülfercımmmmmm e test yap yaa bugün meraktan çatlayacammmmmmm :toothy10: :toothy10: darısı hayırlısıynan başıma  :amin: :amin:

dün rüyamda oğlumun bi tane dişi çıkmıştı  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

sahracım ilknurcum saolun :opucuk: 3. ayını sabırsızlıkla bekliorum aslında kuzum akıllı ama gaz onu mahvedior :sad1:
bu arada gülfercm hadi hayrlısı rabbm gönlüne göre versin bnde erken düşünüodum ama sanki biraz caydım bakalım önmzdeki günlere ;D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

anammmm iki gün girmedim neler olmuş vallaa...

aslında aklımda büssürü şey vardı sölicek ama gülfer senin haberi okuyunca hepsi uçtu gitti....

allah gönline göre ve hayırlısını versin. bende senin gibi düşünüyorum. senelerce evde oturmaktansa ikisi bir büyüsün gitsin. bende yalnız ve uykusuz  :sleepy1: bakıorum cemreme... ikicininde üstesinden geliceğimi düşünüyorum... inşallah rabbim kısmet ederse bende önümüzdeki yaza hamile kalmayı planlıyorum bakalım ... tabi cemre 5 ayda ancak olduğu için kışada sarkabilir...

AککORTįє

Vallahi İlknurcum ne sıkıntısız hamilelik geçirdim ne de uslu bir bebek büyütüyorum elhamdülillah sağlık problemi yaşamadan büyüyor tek tesellisi bu.
Kızımı asla ihmal etmeyeceğime eminim yavrumu 7,5 ay boyunca uyku uyumadan tek başıma büyüttüm yeni gelecek olan Selen kadar aktif olur mu bilmiyorum ama olursa da baş edebilirim inşallah.
4 yaş çok fazla bana göre Rabbim hayırlı zamanda hayırlı nesiller nasib etsin cümlemize.

Bu arada sanırım hamileyim  ::)

:) hayırlısı olsun o zaman canım ben sadece fikrimi belirttim

Allah gönlüne göre versin inş, umarım hamilesindir

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tünaydın kızlar :flowers:

gülfer_ rabbim gönlüne göre versin inşallah hayırlısı ile hamilesindir :binkybaby:

ilkcemre

30 Ekim , 2010, 13:06:52 #4033 Son düzenlenme: 30 Ekim , 2010, 13:08:36 ♥cemrem♥ ヅ
Alıntı yapılan: iLkNu® - 30 Ekim , 2010, 12:33:42

Bu arada sanırım hamileyim  ::)

:) hayırlısı olsun o zaman canım ben sadece fikrimi belirttim

Allah gönlüne göre versin inş, umarım hamilesindir

kızlar bende bişi anlatayım... benim 5 yaşında yiğenim vardı. 25 günlükde bi kardeşi var... hani geçenlerde bahsetmiştim ya damla bebek geldi die... ooo işte...

her çocuk aynı olucak die bişi yok tabiki ama zamane bebeleri hep böyle el üstünde büyüdüğünden kardeş kabullenmesi biraz zr oluyo haliyle.. defnemiz damlayı acayip derecede kıskanıyo ve bu yüzden dur bi öpimmm dur bi kucağıma alayım dur ben yıkayım dur ben bi muayene edeyim dur ben bi .... hiç bitmiyo annesi fenalık geçiriyo...

yine alt komşuları var onunda yeni bebeği oldu. 2  yaşında falan da bi kızı vardı. oda aynısı. ama o zarar verici boyutta parmağını gözüne falan sokmaya çalışıomuş.

şimdi buyrun siz karar verin hangisi kolay...
aklı ermeli mi yeni bebek geleceği zaman      ermemelimi acaba .............................

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben ikinci cocuk hakkinda söyle düsünüyorum ecrin 3 yasina falan geldimi cünkü ben ecrinimle herseyi yapmak ve herseyin tadini cikarmak istiyorum eger ben simdi hamile kalirsam inan bunun hicbiri olmicak gibi cünkü benim hamileligim berbat gecdi bulanti kusma tansiyon sorunu cok sorun yasadim eger hamile olursam ecrinle hayatta ilgilenemem ve suandan snra bana daha cok ihtiyaci var her konuda ben kizimla herseyin tadini cikarmak istiyorum.bide söyle bir durum var bi yandanda gülfercim sana hak veriyorum ikisi ayni anda büyümüs olur ama isde dedigim gibi cesaret isi bu ben daha dogru dürüst dogum korkusunu bile yenmemisim hep aklimda saten o yüzden bana suan cok uzak ama 2 bebisi düsünenleri yani senle selmayida takdir ediyorum vallah afferim baya cesaretlisiniz..benim cadi 9 ay hamilelik berbatdi ve dogduktan snrada uyku denen biseyi tanimiyor bu kiz ya bide 2 offf hic düsünemiyorum ama bide su var kizlar kazaya gurban gidecem diyede cok korkuyorum pazartesi ilk isim dogum kontriol hapi almak böyle olmicak cünklü

Tüm 2 bebisi düsünen arkadaslarada rabbim gönlüne göre versin insallah herseyin hayirlisi rabbimden..bu arada kiz gülfer yapda su testi merak etdüm simdik yaaa   :k06: :k06: