2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

diğerleriii...
:dontknow:
kız ayşe hangi sayfadasın  :) söle ora gelemm
nesrincim :opucuk:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10:
sabit duramıyorum kurtluyum :toothy10: :toothy10:

heryerdeyim sahracım ;D

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

) SaMiRa (

DİLVİN

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 27 Ekim , 2010, 17:14:34
WELCOME SELMAAA :director:
NERDE OLDUĞUNU BİLSEMM :k06: :k06: :k06:

mutfaktadır bu saatte

musa gelcek ayşe hala pc başında

sabah bıraktığı gibi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

selam kizlar bende simdilik burdayim ,
bana sira gelmiyor ki evde internet icin , bi yandan esim (dizi bakacakmis  :ehi:) bi yandan oglum (oyun oynayacakmis) e bi zaman sonrada merve baslar artik hec goremem interneti .....

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Kurtlu Ayse Eymenin kime cektigi belli oldu  :k06:

simdi kalkacam yemek yapacam ama ne yapsam bilmiyorum  ??? ??? ???
hele muftaga bi girem bakim buluruz bi seyler artik.....

optum herkesleri firsat bulursam gorusuruz...

мiŁenα.

anacım pc açık ben başında değilim..

iş boyumu aşmış durumda :toothy10:

DER!N

Selamlar öpücükler  :opucuk: ben geldim  ;D

Fazla duramadım geldim geri abartılacak bir şey yokmuş sanki kanadım kırılmış gibiydi neyseki geldi pc  :k06: :muzz:

Geçmiş olsun Sahracım öpüyorum kuzumu bana geçsin gribi  ::)

Selmacım sesini duymak iyi geldi bir çırpıda konuşurum hep kusuruma bakma  :laughing7:

Nesrincim Allah kavuştursun  :amin:  :opucuk:

Zeliş sana da  :opucuk:

Ayşe kız kalk bir çay suyu koy da içelim  :ehi: :toothy10:  :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Hoşgeldin Gülfercim. :opucuk: Forum sensiz renksiz. Gitme bir yerler.

Canım sen ecişin ilk adım ayakkabılarını nerden aldın ne kadara aldın? Şimdi bize bir ayakkabı lazım

DER!N

Sağol canım  :opucuk:

Almadım  ::) hediye gelmişti Muyadan alınmış.

) SaMiRa (

selam hanımlar nasılsınız bakemm
gülfer tese teşekkür ederim ama sen de hasta olma kıyamam ben sana üzülürüm sonaa :y25:
bende iyi olayım sende ecişte herkeste..

fudayl ayağa kalkınca tek elini brakıyor sanki yürücekmiş gibi bana doğru dönüyor gülüyor dengesini kaybediyor bazen geri tutunuyor bazende düşüyor :-\
bugün kafası çok kötü vurdu yere düştü tv dolabına tutunuyordu dizleri üzernde bi düştü ki(halının üstüne) şaştım kaldım anlamadan oldu bişey olamamıştır inş
sonrasında çok terledi sobadan mı neyden bilemedim :dontknow:allah korusun yaa :amin:
çok ağladı yavrum hemde nasıl kıyamam yaa benimde gözlerim doldu hemen zor tuttum kendimi

bugün avakado,pırasa yedi fudayl dün de brokoli çorbası verdim ondan öncede karnıbahar vermiştim yedi akşam yine pırasa yedi,2 tane nohut 2 tanede et(kavurmalık)ilk defa verdim yedi ama doymadı arkadan mama verdim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
kızlar sizin bebklerde öylemi yaa yemekle doymuyolarmı?

) SaMiRa (

hava çok bozuk burda çok yağmur yağıyor ve gök gürültüsü camları titretiyo içimide tabi
az önce şimşek düştü biryerlere ama nereye bilmiyorum çatırdadı resmen gökyüzü yaa
allahım sen koru sana sığındık :amin:

ırmak184

28 Ekim , 2010, 00:00:17 #3944 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2010, 00:08:44 ırmak184
merhaba sahracım  :flowers:

maşallah fudayle  :nazar:  :nazar: yesin yesin tosunum  ;D
burdada hava cok kötü cok yagıyor..gök gürültüsü yok ama.birden sıcak oluyor hava birden soguyor anlamadım valla :dontknow:
canım sormussun kızım iyileşti kontrole götürdüm.cok şükür bogazları düzeldi.allah korusun yavrularımızı.
canım benim kızım corbayı pek sevmiyor o yüzden artık yogurtla birlikte veriyorum cok rahat yedirebiliyorum. birde corbaya bebek ekmeklerinden koyuyorum doyurucu oluyor.ögün olarak veriyorum yani.
benim günlük ögünüm söyle.
sabah kahvaltı 11de.
1 saat sonra meyve
uyanınca corba,yogurt
arada muhallebi
en son tahıllı mama bazen muz bazen elmayla karıstırıyorum severek yiyor ve doyurucu oluyor o yüzden gece kalkmıyor,huysuz oldugu günler haric.
devam sütüde günde 150ml veriyorum.
gün boyuncada emziriyorum arada agzına tıktıklarımda haric  :D