2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

teşekkürşerr :opucuk:
ben bulaşıkları yıkadım ütü yaptım yarın temizlik var
bakalım kim yapacam eşim hasta nezle olmuş sanırımm bende oluyorumm fudayl zaten atlatamadı gitti :sad1:

sağol ayşenur bizim böyle sen nasılsınn

) SaMiRa (

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

FUDAYL 8 AYLIK OLDUUUUUU

DURU MELEK 8 AYLIK OLDUUUUUUU

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AککORTįє

) SaMiRa (

) SaMiRa (

CANIM İYİ GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN BEN ÇIKIYORUMM
ÖPTÜK SİZİ KOCAMANN

ilkcemre

bizimde babiş işe gitti bugün... 12 de gelcek inşallah... 

pazarları yalnız geçirmek çok kötü yaaa... allah bizi birbirimizden ayırmasın....

dün akşama kadar gezdik dolaştıkkkk.... bugün evde pinekleyecez... dışarıda şimdilik soğuk gibi belki bi göle kadar gider geliriz temiz hava alırız...

ilkcemre

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 24 Ekim , 2010, 00:02:15
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

FUDAYL 8 AYLIK OLDUUUUUU

DURU MELEK 8 AYLIK OLDUUUUUUU

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah ikisinede  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nice aylara ve yaşlara inşallah

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Hayırlı olsun yeni ayları nicelerine eriştirsin Mevlam hayırla ve sağlıkla inşallah  :amin:

Hayırlı Pazarlar
  :opucuk:

мiŁenα.

ayları kutlu olsun miniklerin.Nice aylara yıllara inş :amin:

Herkeze hayırlı pazar'lar. :hello:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

hayırlı pazarlar güzel anneler  :flowers:
ebrarda bugün 10 aylık oldu  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

°o.O євяυ O.o°

selam cnm hayrlı olsun ebrarın 10.ayı nice aylara yıllara :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

ebrarın 10.ayı kutlu olsun nice mutlu aylara yıllara :amin:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Canim ebrarin yeni ayi hayirli olsun, Allah nice guzel aylar seneler görmeyi nasib etsin size :amin:   :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: :love1:[/i]][/font]

--elif--

teşekkürler kızlar  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:
bugün iyi günümdeyim yaa çok mutluyum taşınıyorum sonunda bu sağlık ocağından normal bir evde oturacam inş.
köyden kiralık ev bulduk adam 200 istedi köy falan dedikte zorla 150 kabul etti  :-\
3 haftaya kadar taşınırım tek üzüldüğüm nokta netim gidecek uzun bi süre  :(  :(

--elif--

duru melek ve fudaylında 8. ayı kutlu olsun  :hello2:  :hello2:  :hello2:
nice aylara,yıllara sağlıkla sıhhatle  :amin: