2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

iyiyiz canım... cemremi uyuttum keyfi yerinde bu aralar hiç üzmüyo beni düzeldimi ne  :nazar: :nazar:

bende bi koşu evi topladım kahvaltı yaptım... hemen geldim geri...

cemre uyansın attaa gidicez bugün hava güzel. babamız alcak iş çıkışı bizi armadanın ordan. malum bizim bura gitgit bitmeyen bir yol. tamamına dayanamıyoruz  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

sen napıon çağlar paşa nasıl.. dişler ne alemde....

DER!N

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 23 Ekim , 2010, 11:02:08
GÜNAYDIN!  :hello: :hello:

günaydın gülfercımm  :opucuk:

bende bugün işe geç geldım evı toparladım bıraz
sonra çağlar durmadı babaannesıne götürüp işe geldım  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

DİLVİN

AککORTįє

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

мiŁenα.

mazur görün beni ben saatin farkında değilim :toothy10:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 23 Ekim , 2010, 12:17:20
mazur görün beni ben saatin farkında değilim :toothy10:

peki msn nı aç sana bişi göstercem

мiŁenα.

selma böle ulu orta yazma yanlış anlicaklar :toothy10: :toothy10: :toothy10:

cam açmam haberin olaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN