2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

;D

maşallah berrine yürümeyede başlamış  :nazar:

kızlar bişey sorucam size bizim beşiği gördünüz, ordan düşemez dimi ya  ???

eşim nolur nolmaz koyalım diyor yere yastık falan

yok diyorum imkansız yani ordan sarkması Allah korusunn da  :icon_scratch:

ilkcemre

derin değilmi canım beşik. derinse düşmez.
ayağa kalkınca beline kadar falan geliyosa sarkabilir tatlım . dikkat et allah korusun ...

bizim beşik derin ayağa kalkınca ağzı tahtanın kenarına değiyo, kuzeninin beşiği derin değil bazen orda yatırıyorum ayağa kalkınca sarkıyo yanında olmasam düşer o derece yani...

мiŁenα.

Belki ayak atıp düşmez ama kafasını sakıtabilir vallahi ben herşeyi beklerim bu kurtlulardan ne olur olmaz diye koy sen bence :-\

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

ben bakıyorum hergün aç bakayım oğlum ağzını diş geliyomu  diyorum eşşek gülüyo ağzını kapatarak hemde :k06: :k06: :k06:

ilknurcum bu dönemlerde düşmez ilerleyen zamanlarda iyice ayaklandığı zaman sarkabilirr
çok hareketliyse sandalye koy 2 tane önüne belli olmuyo dün emeklerken bugün ayaklanıyorlar birdenbire gelişiyorlarrr anlamıyosun bilee

мiŁenα.

aynen dünle bugünleri tutmuyor ..ben pimpiriklenir koyardım. :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

eşime gösterdim düşer dedi..parmak uçlarında durunca göbeğine gelir zaten beli olmaz sen yinede koy bişeyler canımm

DER!N

Düşer öyle de bir düşer ki Allah c.c. korusun  :amin:

Yastığını ayağının altına alabilir.

Selen Park Yatağın dibinden bile sarkıyor öyle söyleyeyim size geçen sabah baktım beline kadar asılmış duruyor yastığı yanlamasına katlayıp denk getirmiş ayağının altına.

Olmaz olmaz demeyin.  ::)

DER!N

İlknur bir de yatağında o uyurken lütfen peluş herhangi bir şey bırakma alıyor musun o ayıcığı falan bilmiyorumda Allah c.c. muhafaza.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vallah ilknurcum bende senin yerinde olsan ne olur olmaz dyie yinede minder gibi biseyler koyardim cünkü belli olmuyor kurtlularda ...

pelüs falanda amannn ecisin yaninda hicbisey birakmiyorum ben 100kerede bakiyorumdur kesin kurtlu cünkü yerinde durmuyor.. :k06:

AککORTįє

yok yatağının iiçinde birşey yok zaten gece beşikte yatmıyor sadece gündüzleri yarım saat uyku semesi ıhılıyor zaten evde çıt yok hemen gidip alıyorum

öle bi çabası yok sarkamak gibi,sadece uykulu olduğu için ıhı diyor ayağa zor kalkıyor uyandığı gibi yanında oluyorum

ama yinede dediğiniz gibi koyayım Allah korusun  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Ekim , 2010, 23:57:07
Düşer öyle de bir düşer ki Allah c.c. korusun  :amin:

Yastığını ayağının altına alabilir.

Selen Park Yatağın dibinden bile sarkıyor öyle söyleyeyim size geçen sabah baktım beline kadar asılmış duruyor yastığı yanlamasına katlayıp denk getirmiş ayağının altına.

Olmaz olmaz demeyin.  ::)

Cadı selen :opucuk: :k06: beklenir selenden.

AککORTįє

bu arada çoğu kişi kendi bıdığının ismi pırıltılı yazıyla imzasına yasmışşş  :k06:  

çok güzel görünüyorrr  :hieyt:

hadi kızlar yazmayan kalmasın  :hello2:

nesrin_beyza&berrin

ilkcemre

Alıntı yapılan: iLkNu® - 23 Ekim , 2010, 01:01:00
bu arada çoğu kişi kendi bıdığının ismi pırıltılı yazıyla imzasına yasmışşş  :k06:  

çok güzel görünüyorrr  :hieyt:

hadi kızlar yazmayan kalmasın  :hello2:

:icon_thumright: :icon_thumright:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik